Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2 דינאמיק 2008

adidas1
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 3470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

בצער רב אני מוכר את הרכב ששירת אותי נאמנה בארבע שנים האחרונות עקב רכישת רכב חדש, אפשר לראות כאן. אני מכין פוסט מושקע ומאורגן כדי שמי שמעוניין יהיה חשוף לכל הפרטים על הרכב.

אז ככה, מאזדה 2 בצבע שחור שנת 2008, דגם דינאמיק עם 75K ק"מ ועם גלגלי סגסוגת, טסט עד אוגוסט 2015. זהו הדגם המפואר יותר, 6 כריות אוויר (חשוב מאוד), הגה עם ציפוי עור ובקרת אקלים. לינק לרישיון הרכב. הרכב יד שניה, הבעלים הראשונה היא ספרית ורשמה אותו על שם העסק שלה (נגיע לזה בהמשך).

יש לי עדיין את הבדיקה שאני ביצעתי לרכב לפני כארבע שנים:

טופס 1

טופס 2

טופס 3

כמו שאפשר לראות, הקומפרסיה מצויינת, אין בעיות בבולמים והרכב עבר מאז כיוון פרונט. לגבי שמשה קדמית, אין איתה שום בעיה, הבוחן הראה סדק בלתי ניתן להבחנה שמאז הקניה לא גדל ואני למען האמת בכלל לא רואה אותו. לגבי פלסטיקים, אין שום בעיית פלסטיקים ברכב, לגבי מכות ושריטות, הרכב נראה כמו רכב שיצא מהמפעל.

הרכב עבר טיפול כל שנה על השעון, בתחילה עשיתי טיפולים במוסך מורשה יבואן, בשנתיים האחרונות עשיתי במוסך מורשה משרד התחבורה שאני סומך עליו. אין לי קבלה על הטיפול שעשו הבעלים הראשונים (טיפול אחד בשנת 2009), לרכב הוחלף מסרק הגה תחת אחריות וגם עליו אין לי קבלה (אפשר להוציא מהמוסך). כמו כן אין לי קבלה על הטיפול האחרון, עשיתי אותו במוסך אחר שלקח ב"שחור", לצערי הייתי צריך לקחת, בגלל זה רשמתי לי בצד את החלפים שקניתי והוא החליף תוך כדי שאני עומד לידו ובודק מה הוא עושה. בטופס שרשמתי לעצמי אומנם רשום מסנן אוויר חליפי אך לאחר חודש הבנתי שאני לא מוכן להתפשר וקניתי והרכבתי מסנן אוויר מקורי בכ 180 ש"ח. בחודשיים הראשונים הותקנו פלאגים עם מרווח של 1.1, לאחר חודשיים הוחלפו לפלאגים מתאימים יותר של 1.3 בעזרתו של חבר פורום עם מפתח מומנט ולא "תחושה", הנה הלינק.

טיפול 1

טיפול 2

טיפול 3

טיפול 4

טיפול 5

טיפול 6

הרכב נשמר בקנאות רבה. הנה כמה מה- HIGHLIGHTS :). לינק לשרשור התייעצות לגבי החלקים שרכשתי לטיפול האחרון, לינק להחלפת מצבר בתחילת 2013, לינק להחלפת נוזל קירור + שטיפת מערכת הקירור, לינק לניקוי הג'אנטים עם חומר של סונקס, לינק לפוליש לרכב.

כמובן ששום דבר לא מושלם, הנה כמה דברים:

1. על מכסה המנוע יש קיפול כמעט בלתי נראה בפח. מושהו כנראה התיישב על מכסה המנוע. הכנסתי יד מלמטה ודחפתי את הפח החוצה. הצבע לא נסדק וזה כמעט ולא נראה

2. הבעלים הקודמים שברו את הציר שעליו מולבש המגש האחורי בבגאז', בעזרת ברגים ודבק חזק הכנתי צירים חדשים. זה מחזיק כבר 4 שנים ולא רואים את התיקון

3. לפני כשנה בערך ביום גשום נכנסתי לבור ואחד הג'אנטים התעקם. הג'אנט תוקן, נעשה כיוון פרונט ונבדקו חלקי המתלה כדי לוודא שאין נזק. לינק לשרשור

מי שמעוניין בעוד פרטים שיעשה חיפוש על שם המשתמש שלי.

לגבי הבעלים הראשונה, היא בעלת מספרה בחיפה ורשמה את הרכב על שם העסק שלה, למי שיהיה מעוניין אראה את טופס העברת הבעלות עם שם העסק, הרכב ננהג רק על ידה והיה הרכב האישי שלה.

לגבי מחיר, עשיתי 2 שקלולים בלוי יצחק, אחד עם 2 ידיים פרטיות ואחד עם יד אחת על שם בית עסק עם נהג יחיד. אני מבקש משהו באמצע, 50 אלף ש"ח. אני מבקש את הסכום הזה כיוון שזהו רכב שהפגין אמינות מופלגת, חוץ מהחלפת מסרק הגה בזמן אחריות לא הייתה תקלה מכנית אחת, הרכב עבר פוליש ועובר אוטם צבע פעמיים בשנה. נשאב על בסיס קבוע ואני משתמש רק בחומרים הטובים ביותר לניקיון (שוב, חפשו את שם המשתמש שלי בפורום דיטיילינג כדי להבין את עומק השריטה). ההיסטוריה של הרכב פרושה מעל דפי הפורום, אין בו שום יישור קו לעשות, הכל עובד ומתקתק. לא קל למצוא רכבים במצב כזה, אני יודע, עכשיו רכשתי רכב ומצפה לי הרבה עבודה עליו.

אני חושב שעשיתי לכם את כל העבודה, אם שכחתי פרטים אני מתנצל מראש ואם אזכר אגיד למתעניינים או אעדכן כאן.

ניתן ליצור קשר בטלפון:

0528-490447

עדי.

IMG_20131116_111403.jpg

IMG_20131116_111342.jpg

IMG_20131116_111323.jpg

IMG_20131116_111318.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...