Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התגרה בנהג, ירד עם אלה ואז גילה - זה שוטר (וואלה)

Nissan Skyline GTR
שימו לב! השרשור הזה בן 3465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4583275,00.html

ודברי העו"ד של הפושע:

"מרשי נסע במקביל לרכב המשטרה הסמוי, אשר נהגו התגרה בו. בשל חששו יצא מרשי לכיוון רכבו. הוא לא תקף אותו, וכשהתברר שמדובר בקצין משטרה מרשי חזר לרכבו – והקצין רדף אחריו והיכה אותו נמרצות"

נו באמת, גם לשקר הוא לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבית המשפט הצדק לא מנצח אלא מי שעושה את ההצגה הטובה ביותר. אני שמח שהוא בא על עונשו ומקווה שיהיו יותר שוטרים סמויים שיענישו את הבריונים בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים שיעזור, איזה עו"ד מגוחך!

מה זה אומר לעזאזל "בשל חששו יצא מרשי לכיוון רכבו"?!?

אין גבול לטמטום!

אף פעם לא ראיתי מישהו שמפחד ממישהו ועוד מתקרב אל אותו אדם.

הייזנברג בתמונת הפרופיל שלך צריך לטפל בו!

וכן, הלוואי שיהיו עוד שוטרים סמויים בכבישים.

בכלל, צריך עוד שוטרים (חמושים) ברחובות על כל מקרה שלא יהיה כמו ניסיון פיגוע\דריסה ועוד..

אני בכלל חושב שצריך לתת יותר רישיונות להחזקת נשק פרטי לאזרחים מסויימים.

כאלו ש:

*עשו שירות צבאי מלא.

*מעבר ניתוחים פסיכולוגיים המאשרים שהוא בנאדם שפוי שיעשה שימוש חוקי בלבד בנשק ורק לצורך הצלת חייו או חיים של אדם אחר.

*כל שנה ראיון עם פסיכולוג ומטווחים לצורך חידוש הרישיון והחזקת נשק.

*נשיאה של הנשק כולל כבל אבטחה בצורה מוסלקת שלא מעוררת תשומת לב.

ולמה אני חושב כך?

*מניעת הדרדרות פיגועים ונטרול או חיסול המחבל באירועים של פיגוע טרקטור, דריסה וכו'..

*הגנה עצמית מאת עבריינים כאלה:

והסרטון המלא:

עריכה אחרונה על ידי Nissan Skyline GTR
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודעים מה? אני מצטער שהקצין לא פירק לו את הצורה. באמת מצטער על זה (אח"כ שיגיד התגוננתי על חיי. בכל זאת, אלה זה לא צחוק).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כיף לקרוא את זה, אך מעלה את החשיבה מה היה קורה אם זה לא היה שוטר.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לדעת שזהו המצב במדינה,על כאלו דברים אנשים נדקרים ולפעמים מוצאים את מותם ועל מה?על זה שהוא יסתכל עליו?ומה אם הוא הזיז ראשו לעבר מקום אחר ובטעות מבטיהם נפגשו?אז על זה נהרוג או נרביץ?

חינוך מבית הייתי אומר...אבל באמת שלא הייתי רוצה לדמיין אדם מבוגר במקומו של הקצין,מה היה עושה במצב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4583275,00.html

ודברי העו"ד של הפושע:

"מרשי נסע במקביל לרכב המשטרה הסמוי, אשר נהגו התגרה בו. בשל חששו יצא מרשי לכיוון רכבו. הוא לא תקף אותו, וכשהתברר שמדובר בקצין משטרה מרשי חזר לרכבו – והקצין רדף אחריו והיכה אותו נמרצות"

נו באמת, גם לשקר הוא לא יודע.

צחוק aside, יכלת לחשוב על טענה מגוחכת פחות? הרי זה ברור שטענת ה"הגנה העצמית" היא המתבקשת פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפיתרון הכי טוב לאדם מין היישוב, הוא להחזיק ברכבו תרסיס פילפל (בתאי הדלת), כאשר אם ניסיונו להימנע/לברוח מהסיטואציה לא צלח או אינו אפשרי, תהיה לו ההזדמנות להגיב ולהקדים את התוקף, כך שלא יצליח לתקוף אותו ובמקביל שלא ייפגע מידי, כך שעוד יאשימו את הנתקף (גם זה כבר קרה).

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרסיס פלפל לא תמיד יעזור,

אדם שלא יתיז את הגז כמו שצריך יפגע בעצמו.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבית המשפט הצדק לא מנצח אלא מי שעושה את ההצגה הטובה ביותר.

ראית פעם בית משפט מבפנים? לא בסיור מודרך הכוונה, כמובן.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחוק aside, יכלת לחשוב על טענה מגוחכת פחות? הרי זה ברור שטענת ה"הגנה העצמית" היא המתבקשת פה.

כן, אני יכול לחשוב על טענות מסוימות שקריות אחרות, שיהיו הרבה יותר הגיוניות. אבל אני לא רוצה לתת לאנשים רעיונות..

אני חושב שהפיתרון הכי טוב לאדם מין היישוב, הוא להחזיק ברכבו תרסיס פילפל (בתאי הדלת), כאשר אם ניסיונו להימנע/לברוח מהסיטואציה לא צלח או אינו אפשרי, תהיה לו ההזדמנות להגיב ולהקדים את התוקף, כך שלא יצליח לתקוף אותו ובמקביל שלא ייפגע מידי, כך שעוד יאשימו את הנתקף (גם זה כבר קרה).

בן.

תרסיס פלפל בתוך רכב סגור בקיץ זה לא רעיון טוב.

אם כבר לשאת את התרסיס בחגורה, זה כבר מעולה.

וכמו שנהגת שודים כבר אמרה, מי שלא מנוסה מעט בריסוס, יכול לגרום נזק לעצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא ראיתי מישהו שמפחד ממישהו ועוד מתקרב אל אותו אדם.

הייזנברג בתמונת הפרופיל שלך צריך לטפל בו!

וכן, הלוואי שיהיו עוד שוטרים סמויים בכבישים.

בכלל, צריך עוד שוטרים (חמושים) ברחובות על כל מקרה שלא יהיה כמו ניסיון פיגוע\דריסה ועוד..

אני בכלל חושב שצריך לתת יותר רישיונות להחזקת נשק פרטי לאזרחים מסויימים.

כאלו ש:

*עשו שירות צבאי מלא.

*מעבר ניתוחים פסיכולוגיים המאשרים שהוא בנאדם שפוי שיעשה שימוש חוקי בלבד בנשק ורק לצורך הצלת חייו או חיים של אדם אחר.

*כל שנה ראיון עם פסיכולוג ומטווחים לצורך חידוש הרישיון והחזקת נשק.

*נשיאה של הנשק כולל כבל אבטחה בצורה מוסלקת שלא מעוררת תשומת לב.

ולמה אני חושב כך?

*מניעת הדרדרות פיגועים ונטרול או חיסול המחבל באירועים של פיגוע טרקטור, דריסה וכו'..

*הגנה עצמית מאת עבריינים כאלה:

והסרטון המלא:

דווקא בישראל אני מאמין שיש מס' רב יותר של נושאי נשק \ חיילים \ מאבטחים מאשר מדינות אחרות ביחס של גודל וכמות אוכלוסיה שיכולים לנטרל פיגועים במיוחד אם מדובר בערים גדולות כמו ירושלים, תל אביב וכו'..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן טענת הגנה עצמית.

הוא טוען ברצינות שהוא פחד ולכן יצא מהרכב וניגש אל הרכב של אותו נהג שממנו הוא מפחד, הגיון צרוף.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...