Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא סוגרים את החודש - מאות חיכו להשקת אייפון 6 בישראל

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 3461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אה, אני, אמ, היה לי משהו חכם להגיד.

אה כן, חרא של מדינה. לא מצליחים לסגור את החודש. המילקי יקר, הקוטג' עוד יותר, ו... וסיגריות..., ו..מה? אייפון 6 הגיע לישראל?

*רץ לחנות לחכות בתור*

http://www.mako.co.il/news-money/tech-q4_2014/Article-2c6b92df6b93941004.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השאלה אם באמת שאלו שאין להם כסף הלכו לקנות אותו או אנשים שדווקא לא מתלוננים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם באמת שאלו שאין להם כסף הלכו לקנות אותו או אנשים שדווקא לא מתלוננים.

לפעמים תחביבים זה ענין של תעדוף.

יש כאלו שמוציאים את הכסף על הצגות, הופעות, מסעדות, ויש כאלו ש(גם) על תחביבים. אין ספק שהפריקים שחיכו שעות על גבי שעות רק בשביל להיות הראשונים עם מכשיר שעוד יומיים וחצי חצי מדינה תהיה איתו הם כאלו שהאייפון בשבילם זה סוג של תחביב והם מוכנים לשלם עליו את המחיר המופרז ואת כל שעות ההמתנה אתמול.

מה שאותי שעשע במיוחד זה מסלולי הליסינג החדשים למכשיר. שלם 150X18 ואח"כ או תאנס במחיר מלא או תמשיך למכשיר חדש. ככה זה שמתחמרים "מוצר צריכה בסיסי" גם אם חדש ועדכני - ב1000$. אבל כל עוד שיהיו את אלו שיקנו את זה במחיר זה, יהיו את אלו שישמחו למכור להם ולגזור קופון ולהגיע ברבעון אחד לרווח נקי של 52 מיליון שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים דווקא אלו שאין להם קונים את הגאדג'טים החדשים ביותר, כדי להראות שגם הם יכולים להיות בעלים של "סמל סטאטוס". כשהייתי צעיר, ואני מתנצל מראש על חוסר התקינות הפוליטית, הבדיחה היתה שרוב מכשירי הוידאו (שהיה אז צעצוע חדשני ומתקדם) שנמכרים בארץ נמכרים בבת ים (וסליחה מכל הבת-ימים שנעלבו). לפני מספר שנים עבדתי בחברה שאחוז גדול מהעובדים בה הם עובדי שכר מינימום, ודווקא אלו תמיד החזיקו במכשירים החדשניים ביותר, חלקם בשביל השואו וחלקם כי נציגי מכירות חלקי לשון של חברות הסלולאר הצליחו לדחוף להם את המכשירים הכי יקרים.

אגב, זו לא תופעה ישראלית: ברומניה, לדוגמה, אפשר למצוא לא מעט כאלו שנוסעים בבימרים/מרצדס ומעלה (מהדור האחרון עם כל השכלולים), וחוזרים בערב לישון בדירת שני חדרים שבה מתגוררים גם הוריהם ולפעמים גם הסבא/סבתא, כשאם הם היו מוכרים את הרכב, הם היו יכולים לקנות דירה מרווחת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, אל תשכחו שהתמונה צולמה בקניון רמת אביב.

אלה האמיתיים שלא סוגרים את החודש לא גרים שם ולא קונים שם.

בקיצור, סתם שרשור פופוליסטי שלא אומר שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שרשור פופוליסטי שלא אומר שום דבר.

+1

יש כמה מאות שעומדים בתור. קח את כל יושבי בתי הקפה בשד' רוטשילד וקבץ אותם ויש לך יותר אנשים.

זה לא אומר כלום על מאות האלפים שעובדים כעבדים בחברות קבלן ומרוויחים בקושי שכר מינימום.

סתם תמונה שמצטלמת יפה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם כמה מאות, אלא כמה מאות שגרים לא רחוק, בצפון ת"א ובהרצליה פיתוח ושות'

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים דווקא אלו שאין להם קונים את הגאדג'טים החדשים ביותר, כדי להראות שגם הם יכולים להיות בעלים של "סמל סטאטוס". כשהייתי צעיר, ואני מתנצל מראש על חוסר התקינות הפוליטית, הבדיחה היתה שרוב מכשירי הוידאו (שהיה אז צעצוע חדשני ומתקדם) שנמכרים בארץ נמכרים בבת ים (וסליחה מכל הבת-ימים שנעלבו). לפני מספר שנים עבדתי בחברה שאחוז גדול מהעובדים בה הם עובדי שכר מינימום, ודווקא אלו תמיד החזיקו במכשירים החדשניים ביותר, חלקם בשביל השואו וחלקם כי נציגי מכירות חלקי לשון של חברות הסלולאר הצליחו לדחוף להם את המכשירים הכי יקרים.

אגב, זו לא תופעה ישראלית: ברומניה, לדוגמה, אפשר למצוא לא מעט כאלו שנוסעים בבימרים/מרצדס ומעלה (מהדור האחרון עם כל השכלולים), וחוזרים בערב לישון בדירת שני חדרים שבה מתגוררים גם הוריהם ולפעמים גם הסבא/סבתא, כשאם הם היו מוכרים את הרכב, הם היו יכולים לקנות דירה מרווחת יותר.

טעות בידך.

הבת ימים לא פריארים לקנות מכשיר וידיאו ואחרי זה עוד לשלם בחנויות להשכרת קלטות.

כולם התחברו למפעילי תחנות וידאו פיראטים וצפו בעלות של השכרת קלטת אחת בלבד בכל הסרטים הכי חדשים ובסרטים כחולים הכי נועזים שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו הכותרות הפופוליסטיות על כמות הנוסעים בנתב"ג, או כל כותרת חסרת כיסוי אחרת.

ביג דיל, כמה מאות אנשים עומדים בתור. וואו, אני עכשיו משוכנע שממש גן עדן כאן במדינה,

ולאף אחד לא קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה זה שונה בדיוק מרכישת רכב מהניילונים בהלוואה בכדי לנקר לשכנים את העיניים? מרבית המכוניות החדשות שמתגלגלות על כבישי ישראל הן רכוש הבנקים.

המכשיר מוצע ב 36 תשלומים, לא תקחו? כמובן שתקחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה זה שונה בדיוק מרכישת רכב מהניילונים בהלוואה בכדי לנקר לשכנים את העיניים?

זה אלה שלא אישרו להם את ההלוואה לרכב

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאר המגיבים ומסכים כי זו היא כתבה פופוליסטית.

בוא ניקח 100 איש שמוכנים לשלם מעל 1000דולר למכשיר, נקשר אותם לטרנד ההולך והמתחזק של "יקר פה" ונסיק מבזה כי כל אלה, ללא יוצא מן הכלל, שעומדים בתור לאייפון החדש, מתלוננים על יוקר המחיה. עיתונות צהובה נטו.

אני מצטרף גם למילותיו של Fazer

יוצא לי לא מאט לטייל בשכונות של בתים פרטיים ווילות, ולרוב המכוניות שעומדות ליד בתים כאלה הן נורא פשוטות ועממיות, ומנגד בשכונות פחות יוקרתיות, ניתן לראות מכוניות יותר חדשות ו\או יקרות. זה כמובן לא מתגם מייצג, אבל עדיין, תופעה מעניינת.

ד"א, עוד תופעה שהבחנתי בה. בחו"ל יש הרבה פחות טלפונים חכמים ויצא לי לראות המון אנשים שמסתובבים עם טלפון "טיפש" (קריא כפתורים), או סמארטפונים פשוטים וזולים.

בארץ, טלפון כפתורים יש רק אצל מהגרים זרים. לכל ילד בן 5 יש היום אייפון.

עריכה אחרונה על ידי raiden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו דבר גם לגבי אופניים לא חשמליות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...