Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא סוגרים את החודש - מאות חיכו להשקת אייפון 6 בישראל

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 3461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיבה נוספת היא שהמחיר לא ישתנה בזמן הקרוב, אז "מרוויחים" זמן שימוש.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה כל כך מסובך ללמוד ניהול תורים ״קצת״ יותר ארוכים מאפל עצמה?

ושלא יספרו לי שהאמריקאים פחות בהמות מאיתנו, נכון, רובם באמת פחות, אבל גם להם לא חסר בלאגן כשלא מנהלים דברים נכון. בקניון יוקרתי מאוד, בהשקת נעליים חדשות של נייקי לא מעט אנשים אושפזו אחרי שרמסו אותם.

קצת מהתור באפל עצמה אחרי כמה שנים שיצא לי לראות אותו כמה פעמים:

1. דואגים לכיבוד ובקבוקי מים לאנשים.

2. מנהל החנות והעובדים כל הזמן יוצאים ומעדכנים כל הזמן לגבי המלאי הנותר ובכלל דואגים לענות על שאלות, ולנסות להעביר לאנשים את הזמן.

3. בשנה האחרונה - עברו על התור ונתנו לאנשים להזמין איזה מכשיר שהם רוצים. אותו אדם קיבל ל-passbook שלו (או פתק במקרה ואין לו אייפון), את ההזמנה וכך הוא יודע שהמכשיר ממתין עבורו בוודאות והוא לא ממתין סתם.

4. כשמגיע תורך מגיע נציג, מכניס אותך לחנות ומביא לך את המכשיר. דרך האייפון שלו אתה משלם, לוקח את המכשיר ושלום על ארה״ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז "מרוויחים" זמן שימוש.

זה לגמרי לא מובן לי. ומה יקרה בתום זמן שימוש? הטלפון יהפוך לדלעת?

ומה אתה מגדיר "תום זמן שימוש"?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת? זה לא הטלפון, זה אתה.

ב"תום השימוש" אתה תשתבח, תצבור שעות חווית שימוש אדירה ותהיה מוכן לעלות to the next level באבולוציית התפוחיאדה כשיושק האייפון הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין בית יקר/רכב זול ולהפך: במצב הנוכחי יותר קל לרכוש רכב יקר מדירה בכלל. אפשר לקבל הלוואה ותנאי מימון טובים לרכב בעוד שמשכנתא ודירה הופכות ליותר ויותר בלתי מושגות.

בכל מקרה, זו כתבה מטופשת. אפשר לקנות אייפון 6 וגם להתלונן על יוקר המחיה. אין קשר בין עלות מוצרי מזון (למשל) למחיר האייפון משום שיתכן ומחיר אחד הוגן (או נתפס ככזה) ואילו השני לא. לבנאדם מותר לקנות X ולהתלונן על מחיר של Y.

כשרציתי לקנות מחשב נייד בדקתי את מחיר החנות מול עלות יבוא אחד מחו״ל. פער המחירים היה מאוד קטן לאחר שקלול משלוח ומיסים. האם זה סותר את העובדה שעל במבה משלמים כאן יותר (בפער מורגש)?

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו לא מדויק. זה היה נכון פעם. לפני שהשוק התחיל להיות מוצף במגוון מאד רחב של מכשירי דגל. ה5s בחצי שנה האחרונה נמכר ב2000 ועכשיו בטח יירד עוד. אפל זה כמו זו שהייתה הכי היפה בכתה כשהייתה ילדה ועכשיו היא עוד אחת שנראית סבבה כמו כולם.

זה שיש עדיין פריקים שעומדים 12 שעות בתור כדי לרכוש מכשיר סלולרי באלף דולר כשעוד יומיים וחצי זה יעלה גרוש וחצי ויהיה לכל העולם? סבבה. ככה אפל מרוויחה 8.5 מיליארד דולר ברבעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Keyser

אתה בהחלט יכול לרכוש מחשב באלפי שקלים והלהתלונן על כך שבמבה יקרה ביחס לתמורה שלה. אבל אתה לא יכול להגיד שקשה לך לסגור את החודש כשיש לך טלפון מהדור האחרון ב6000ש"ח שרכשת ממש אחרי שחזרת מחודש בחו"ל.

סליחה, אני חוזר בי, גם במקרה השני אתה יכול להתולנן, פשוט זה מאבד את כל הפואנטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לגמרי לא מובן לי. ומה יקרה בתום זמן שימוש? הטלפון יהפוך לדלעת?

ומה אתה מגדיר "תום זמן שימוש"?

אם שנינו רעבים, מה תעדיף לאכול עכשיו או אחר כך?

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Keyser

אתה בהחלט יכול לרכוש מחשב באלפי שקלים והלהתלונן על כך שבמבה יקרה ביחס לתמורה שלה. אבל אתה לא יכול להגיד שקשה לך לסגור את החודש כשיש לך טלפון מהדור האחרון ב6000ש"ח שרכשת ממש אחרי שחזרת מחודש בחו"ל.

סליחה, אני חוזר בי, גם במקרה השני אתה יכול להתולנן, פשוט זה מאבד את כל הפואנטה.

למה לא? אייפון זו רכישה חד פעמית (יחסית) לעומת דברים שאתה קונה/משלם כל חודש והם מרוקנים לך את העו״ש בצורה יותר מורגשת. בנוסף, אייפון (ומוצרים אחרים) הם דברים שניתן לחסוך או להתכונן לקראת הרכישה שלהם. איך בדיוק אתה אמור לחסוך לקראת תשלום חשמל? איפה תעשה טרייד-אין על ירקות משבוע שעבר?

אני לא חושב שאפשר לשפוט את מי שעמד בתור. בסופו של יום, אי אפשר לחיות לנצח בסגפנות; גם אנשים שקשה להם רוצים להרגיש נעים ואם לקנות אייפון פעם ב... עושה להם את זה בין שאר החרבון שמסביב אז למה לא? נכון, עדיף לו היו שומרים את הכסף לדברים חיוניים יותר וחיים יותר בתוך הכיס שלהם, אבל אני בכנות לא חושב שאפשר להתמיד באורח חיים כזה במדינת ישראל. זה לא כאילו ״עכשיו״ קשה ו״מחרתיים״יהיה טוב יותר ו״מתישהו״ תגיע ליציבות כלכלית. במציאות בה שוחטים אותנו מכל מקום (נמלים, מיסים, קבוצות לחץ ומקורבים) כתבות כאלו בעיקר נועדו כדי לנסות לבייש לאנשים ולנסות לאיין זעם אמיתי.

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאפשר לשפוט את מי שעמד בתור. בסופו של יום, אי אפשר לחיות לנצח בסגפנות; גם אנשים שקשה להם רוצים להרגיש נעים ואם לקנות אייפון פעם ב...
וגינסים של דיזל ב 900 ש"ח.... וטיסות לחו"ל כולל שופיניג פעמיים-שלוש בשנה.... ורכב חדש במימון מלא כל 3 שנים... וסיגריות תוצרת חוץ קופסה-שתיים ליום... ועוד ועוד.

מי שהפרוטה מצויה בכיסו שיהנה (למרות שמי שקונה אייפון חדש הוא לדעתי פראייר) אבל הבעייה שיש מתאם בין רוכשי האייפון החדש לבין אורך חיים מעבר ליכולת הכלכלית. אח"כ אותם אנשים בוכים "אין לי"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מקבל את הטיעון הזה. אולי פעם זה היה אפשרי אבל היום לא. ניסית מתישהו להיכנס למינוס? בעוונתי נכנסתי למינוס לפני כמה חדשים וכבר ביום החיוב קיבלתי טלפונים מהבנק ואיומים לפשוט את עורי (על אף בטחונות שהיו לבנק). אני יודע שיש אנשים שמתגלגלים מתשלום חודשי לתשלום חודשי (או כמו שאמר לי מישהו שדיברתי איתו: ״בלי תשלומים הייתי פולני של ממש; רעב, קר וחי בחושך״) אבל זה לא מפנה את האשמה לחלוטין אליהם. אובייקטיבית, רמת ההכנסה מול המיסוי וההוצאות לא מאפשרות לחיות במרווח כלכלי כלשהו (מרווח, לא רווח). הרי מתי בפעם האחרונה שמעת שהורידו מיסים (למעט ההוזלה של אגורה שלמה במחיר הדלק)?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להציג פה עוד זווית שלא עלתה, אני לא תומך בה אבל שמעתי אותה מכמה אנשים, היום בגלל המצב הקשה, בגלל שכל דבר פה יקר,עובדים כמו חמורים כדי לגלות שאתה בעצם עומד במקום מבחינה כלכלית מוצאים את עצמם קונים מוצרי מותרות על מנת לנחם את עצמם מעט. להרגיש טוב יותר ה2 סנט שלי

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם להיות צעיר וטיפש (א.ב לא זוכר מי אמר את המשפט הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגינסים של דיזל ב 900 ש"ח.... וטיסות לחו"ל כולל שופיניג פעמיים-שלוש בשנה.... ורכב חדש במימון מלא כל 3 שנים... וסיגריות תוצרת חוץ קופסה-שתיים ליום... ועוד ועוד.

תשמע, זו הקצנה מוגזמת. הדוגמה שלך כל כך רחוקה מאורח החיים של מעמד הביניים (מקבלי משכורת חציונית).

המשכורת שלי לא גבוהה ואני לא קונה רכבים חדשים, גם לא ג'ינסים ב-900 ש"ח ואפילו לא ב-200 ש"ח (אולי פעם ב..), מעולם לא טסתי לחו"ל, הייתי מעשן כחצי קופסה ביום ובשנתיים האחרונות מגלגל (לא בגלל הכסף), נכון להיום אני לא יכול לקנות עדיין דירה מינימלית ב-400,000 ש"ח וכו'. אבל מה לעשות אם מחר יתחשק לי לקנות (אצלי החשק הוא בלתי נפרד מצורך) אייפון 6 אני פשוט קונה אותו.

נכון להיום אני משתמש באייפון 4 שקניתי בהשקה בסלקום.

עריכה אחרונה על ידי Freak_Miky

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שנינו רעבים, מה תעדיף לאכול עכשיו או אחר כך?

אם אני לא יותר מדי רעב, והבחירה היא לחם ומרגרינה עכשיו או סטייק אחר כך, כנראה שאעדיף סטייק אחר כך.

גם אותם האנשים שעומדים בתור לאייפון 6, זה לא האייפון הראשון שלהם, אז בלי אייפון 6 הם כנראה לא יהיו מנותקים מהעולם. וגם אם כן (נשבר לך הטלפון ואתה חייב להעלות פרצוף ברווז לאינסטוש כאן ועכשיו), עדיין יש סמארטפונים כולל דורות קודמים של אייפון.

בלי אייפון ככל הנראה לא תמות, בטח כשיש טלפונים טיפשים וחכמים בשוק לכל כיס.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותם האנשים שעומדים בתור לאייפון 6, זה לא האייפון הראשון שלהם, אז בלי אייפון 6 הם כנראה לא יהיו מנותקים מהעולם. וגם אם כן (נשבר לך הטלפון ואתה חייב להעלות פרצוף ברווז לאינסטוש כאן ועכשיו), עדיין יש סמארטפונים כולל דורות קודמים של אייפון.

לא בהכרח, יכול להיות גם מתנה או שבדיוק התקלקל המכשיר הישן וכו'. מדובר רק במאות אולי עשרות של אנשים.

ולא שאלתי לחם עכשיו או סטייק אחר כך, שאלתי אם אתה רוצה סטייק עכשיו או סטייק אחר כך.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...