Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין בפולו, זקוק לכמה חידודים

serg90
שימו לב! השרשור הזה בן 3484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אז אחרי תקופה ארוכה שבדקתי רכבים חדשים/משומשים בתקציב שעומד לרשותי, הגעתי להחלטה שפולו 2012 ידני הכי מעניין אותי.

עם זאת, יש כמה דברים שהפריעו לי ובחלק הייתי רוצה לקבל טיפה יותר פרטים:

• 2 מתוך 2 מהרכבים שראיתי הייתה בעיה במזגן. האם זה תופעה מוכרת במזגנים של פולקסוואגן, ובעיקר בפולו או שמא במקרה ונתקלתי ברכבים כאלה?
  • חוסר ב-AUX/USB מאוד מפריע לי (ב-2013 ו-2014 התקדמנו מהבחינה הזאת?). באחד הרכבים שראיתי, הבן אדם שם מערכת מולטימדיה אבל אמר שלא נשאר מקום בפאנל לחיבור USB/AUX. התוצאה כבל USB מאולתר בצורה חובבנית למדי שיוצא מתא הכפפות - דבר שלא בא בחשבון מבחינתי. אז השאלה, האם יש מערכות שיש בתוכם USB/AUX לפולו? אם כן, אשמח לדעת את טווח המחירים, כולל התקנה.
  • חשובה לי מאוד המערכת שמע, והייתי רוצה שהיא תהיה ברמה לפחות כמו שיש לי עכשיו ביונדאי I30CW. במקרה כזה, לאיזה מחירים דבר כזה יוכל להגיע, ואיך המערכת המקורית של פולו בכללי?

אשמח מאוד לתשובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לרכוש מערכת דאבל דין שיש בהן חיבור לUSB וAUX שלא יראו כמו קומבינה,

לגביי המזגן אני לא מכיר בעיה אבל ייתכן ויש, כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים, זו הבעיה ברכישת VAG - רק שנתיים אחריות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו במשפחה יש פולו ידנית מסוף 2011 ולא היו לה בעיות במזגן.

לגבי המולטימדיה - אצלנו התקינו מערכת מולטימדיה בצ׳מפיון שהחליפה את המערכת המקורית. איכות השמע טובה לדעתי אבל החיבור USB אכן בתא הכפפות. לי באופן אישי זה לא מפריע, גם ככה כולם היום מזרימים שמע דרך הבלוטות׳.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה לעזעזל עושים את זה? אם כבר קונים אוטו יחסית יקר, אז מה הקטע באילתורים זולים? או בקיצור, איך אני יודע איזה מערכת מתאימה לאוטו הנ"ל ומה הטווח מחירים שלה, בלהתחשב בזה שאני צריך את זה נטו לחיבורים וניווטים בתיקיות מוזיקיה שיש לי.

והטיעון לגבי האחריות לא משכנע אותי. זה שהאחריות פגה תוקף אחרי שנתיים אומר שדברים אמורים להתקלקל כל כך מהר? הייתי רוצה לשמוע על עניין המזגן מעוד אנשים.

חוץ מזה, אשמח אם תוכלו להתייחס גם לשאר השאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...