Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

4 צמיגים של קונטיננטל אקו-קונטקט 5

RROONNII30
שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב350 שח לצמיג כולל מע"מ. עם תאריך טוב עליו. כולל איזון ווינטל.

מה אומרים מחיר טוב?

מידה : 175/70/14

עריכה אחרונה על ידי RROONNII30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין, אני חושב שהמחיר הוגן. לי יש נסיון עם ה eco contact הראשון והוא היה מעולה, לאחרונה היו לי פרימיום קונטאקט 2 ומאוד הייתי מרוצה מהם (הפרימיום קונטאקט למידה 205/55/16 עלו לי 470 ש"ח לצמיג).

ניסית להשוות במקומות נוספים?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי אני מעדיף תמיד ללכת על כאלה שהמליצו עליהם.(אני מודע שהמחיר הוא בסדר גמור על ידי חיפוש ברשת ) בעל מוסך שמכיר המליץ וגם ראיתי כאן בפורום (בהתחלה רצה 380 שח לצמיג.. קצת לחצתי ) . דיברתי גם עם צמיג ישיר פ"ת... לא היה להם את הדגם וגם לא את גודייר אפישנטגריפ (שגם ביררתי עליהם) נתנו עצה על מישלין ב400 שח .

הנסיעה בשנה היא בערך 10,000 ק"מ . נראה לכם שצמיגים כאלה זה מוגזם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת יקר לדעתי, יש לי את אותה המידה ברכב והיציעו לי מישלין לפני כמה חודשים בסביבות 350-370 ש"ח לצמיג.

נסה לברר עוד ולקבל הצעות מחיר נוספות.

באיזה רכב מדובר?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה את המישלין.. הם רק אמרו עליו, כי אין להם את מה שחיפשתי. סתם כמה מה יותר טוב מישלין או קונטיננטל אקו-קונטקט 5 ? אחיזה וצריכת דלק.

יונדאי I20

2011 . הגלגלים שיש עליו זה מהיצרן -עברו עליהם 3 וחצי שנים. רכשתי את הרכב מפרטי לפני 4 חודשים.

הבודק אמר שצריך להחליף את שני הגלגלים מקדימה. אני חשבתי כבר להחליף הכל -וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי מדובר ב I20 :).

אם האחוריים יבשים לדעתי שווה כבר להחליף הכל.

זו מידה די נפוצה, לא אמורה להיות בעיה של חוסר בדגמי צמיגים.

לאיזה מישלין אתה מתכוון? מה הדגם?.

אני אישית חושב שהרבה פעמים אתה משלם על השם "מישלין" ולא על האיכות באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נזכר בך. שבזמנו חיפשתי לקנות יונדאי I20 .

אבל בגלל שבשנה בערך 10,000 ק"מ יעשה. היה אפשר ללכת על צמיגים אחרים וזולים יותר? או שזה לא שייך,כי צמיג יותר טוב יתן מימלא תמורה יותר טובה?.

כי המוכר המליץ בשביל ק"מ כזה את Maxxis ב270 שח (אולי הייתי יכול להביא ממנו ב250 שח) .

איך בודקים יובש?

בישיר היה מחסור בדגם.ויקח זמן להזמין.

בכל אופן אני כבר סגרתי את המחיר 350 שח בצמיג לביטל

.והוא מזמין את הצמיגים. יום שישי בטח אלך אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה...בלימת חירום או כניסה לסיבוב מהיר יכולים לקרות גם לנהג שנוסע מעט ק"מ.

בכל מקרה, אם אתה מחפש צמיגים סביב 200-250 לצמיג יהיה קשה למצוא משהו טוב, בכל מקרה אני אחד שמשקיע בצמיגים איכותיים ולא מתפשר ולמרות זאת קניתי (בהמלצת מומחה לפרונטים שאני לקוח שלו כבר כמה שנים וסומך עליו) צמיגים סיניים מאיכות טובה שלא נופלים לדעתי מה FALKEN ZE912 (הדגם שלהם זה Jinyu YH11) הרכב נוסע המון, מעל 100 ק"מ ביום, נסעתי איתם כבר בכביש רטוב, בדקתי יכולות בלימה, בדקתי אחיזה בסיבובים ובינתיים הם מציגים אחיזה יפה מאוד (יצא לי לנהוג עם צמיגים מאיכות ירודה ואני יודע להבחין בין צמיג איכותי ללא איכותי והם מפתיעים ממש לטובה). אני לא יודע אם זה אומר הרבה אבל נכנסתי לאתר של החברה ולסרטונים שלהם ביוטיוב וראיתי שהם מייצרים גם צמיגים לממכוניות מירוץ.

שילמתי 1000 ש"ח לרבעייה כולל מע"מ, עבודה שבנוסף כללה כיוון פרונט, איזון ובדיקה לפני טסט (לצמיגים זה יוצא בערך 850 ש"ח לרבעייה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיני הזה ממש זול- זה מידה כמו שלי?. ואיך

FALKEN ZE912 לעומת מה שלקחתי ?

טוב אני צריך לעשות גם פרונט בנפרד. כמה על רכב כמו שלי צריכים לקחת במחיר?

סתם ככה אישתי נוסעת על הרכב והיא נהגת חדשה. הכי הצחיק אותי שחברה שלה המליצה לה לעשות כמוהה. לפני החורף להחליף צמיג ב30 שח :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפילו צמיגים סיניים יותר זולים, אגב קיבלתי על הצמיגים 4 שנות אחריות.

כיוון פרונט עולה סביב 150 ש"ח. הפאלקן טובים, נותנים תמורה טובה למחיר ואני חושב שזו קנייה טובה, אני לא יודע להגיע לך איך הם לעומת האקו קונטאקט 5 אבל הם בסדר גמור, היו לי אותם ב 2 ההונדות (דור 7 ודור 8 ) והצמיגים הללו נותנים תמורה טובה למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את ה-Ovation בעלות של 222 ש"ח לצמיג עם תיוג אירופאי לא רע בכלל. (מצורף בלינק)

כמובן שהמחיר כולל מע"מ, איזון והתקנה ובנוסף, על כל זוג צמיגים תקבל 100 ש"ח מתנה לקניות ברשת FOX.

ה-Falken ZE-912 לא קיים במלאי ולא יובא לארץ במידה הזו.

נשמח לעמוד לרשותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...