Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב שטח עד 80K

evinger
שימו לב! השרשור הזה בן 3471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתאים בין מה שפותח השרשור צריך לבין הרכב הנכון עבורו.

אתה מתאים בין מה שאתה חושב לבין עצמך ללא תלות בצרכים או ברצונות של פות"ש...:wink:

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתאים בין מה שאתה חושב לבין עצמך ללא תלות בצרכים או ברצונות של פות"ש...:wink:

בוא נראה...

אבי

מעוניין למכור את הסקודה שלו ולקנות רכב שטח משפחתי, שכהוא שואל על סורנטו, טאראקן או גרנד צירוקי או רכב אחר.

אתה מציע לו סורנטו או גרנד צירוקי - אני מציע לו פורסטר או גרנד ויטרה.

הוא רוצה שהרכב ישמש את אשתו במשך היום.

אתה מציע לו רכבים עם צריכת דלק גבוהה 7-8 ק"מ לליטר - אני מציע לו רכבים עם צריכת דלק סבירה 12-14 ק"מ לליטר.

אבי רוצה שהרכב ישמש אותם לנסיעות משפחתיות עם כוונה לטייל בשטח קל ואולי בהמשך לשטחים טכניים עם עבירות קשה יותר.

אתה מציע לו רכבים גדולים בעלי הילוך כוח ויכולות שטח שלא בדיוק מתאימות ליכולותיו, וזה על פי הצהרתו - אני מציע לו רכב Tailor made.

אבי חשב שהרכבים שבחר מתאימים יותר מבחינת מרווח גחון - נתוני היצרן מוכיחים אחרת.

אבי חוסך לבית ועדין לא יודע שטיפול מוסך ברכב דיזל/שטח עולה יותר/הרבה יותר, מרכב כביש בעל יכולת שטח.

יש עוד אבל אני מניח שהבנת את הרעיון...

הסיבה היחידה שיש לאבי להמשיך לכיוון הרכבים שהצעת, זה הצורך להחנותם ליד ביתו... ואז כל מה שאני כותב, מיותר.

אין לי הכרות עם יבואני סובארו וסוזוקי. במשך שנים ארוכות, כשהילדים היו קטנים, טיילתי עם גרנד לאונה ידני 4X4, פורסטר, אאוטבק, בשני מועדוני סובארו שטח רשמיים ובמועדון פרטי נוסף ולמדתי את יכולותיו המופלאות של הרכב. היום אני מטייל עם טרופר 3.5 בנזין, טיולים שמתאימים יותר לגילי ולניסיוני וילדי ממשיכים להצטרף והפעם כנהגים...

מה שלא יחליט אבי לקנות, אני מאחל לו טיולים מהנים, שיצא בשלום ויחזור בשלום וידאג להשאיר את הטבע באותו מצב בו הוא פגש אותו, ואפילו טוב יותר.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אבי,

בזמן שרונן ודיסקו מחליטים עבורך...אספר לך קצת מניסיוני.

היתה לי התלבטות זהה לפני כשלוש שנים - סורנטו או טראקאן?

המלצתי הראשונה - סע בשתיהן. נהיגת מבחן קצרה פותרת לעיתים דילמות ווירטואליות ארוכות.

המלצה שניה - בהנחה ששניהם מתאימים בעיניך, חפש את שניהם ולך על הראשון שיימצא במצב ובמחיר המתאימים לך.

מדובר בשני כלים קוריאנים אמינים ומוצלחים מאד, שמספקים תמורה נהדרת למחיר, ויכולת שטח דומה.

לטראקאן, שמתבסס על שלדת ומכללי פאג'רו של עד שנת 2000 (חוץ מהמנוע), שוק שיפורים מגוון יותר ולטעמי גם בעל פוטנציאל גבוה יותר. הוא גם מכיל 7 מושבים בחלק מהדגמים, אם זה חשוב לך...

אני בסופו של דבר בחרתי בו, דיזל שנת 2007 ונהנה ממנו מאד. נסיעה יומית של כ 100 קמ, וטיולי סופש עם המשפחה (אני גר בגליל, יש פה הרבה אדמה:-)).

בהצלחה,

יניב

uploadfromtaptalk1414242805540.jpg

השירוקו נמכרה...עצוב, אבל נכון...

הגיע הזמן לעבוד על החיפושית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...