Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אדוארד (אטלר) מדבר על רוני (אהרונוביץ) - אוטו & טופ-גיר

turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 3154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שבמקרה לא מכיר את האדונים הנ"ל, ואת הסיפור העתיק כיין ישן נושן ,אך מתוק (ומיסתורי),לא יבין במה מדובר, אך ישכיל הן מקריאת מדורו של אטלר ב'מקור ראשון'

. וכן ילמד דבר מה על רוני אהרונוביץ - מן הנסתר,שכן מר אטלר לא נוקף מפורשות בשמו של רוני אהרונוביץ ,

הוותיקים מיד יקלטו במה מדובר. וכן כמה פנינים על טופ גיר הבריטי,לולא היה מתנהל כמותו כאן...

ראשית הנה הקישור:

http://www.makorrishon.net/article.php?id=2851

על טופ גיר

"ואם תוכנית המכוניות העברית,שאמורה להיות תואמת 'טופ גיר' תיזהר מלמתוח ביקורת צינית ונטולת עכבות-כמו זו הנמתחת במקור האנגלי -היא תהפוך לפרסומון עלוב.

פרסומון כזה הפיקו בזמנו אנשי המגזין אוטו,עד שאפילו הערוץ המסחרי קץ בהם והשליחם הביתה."

על רוני אהרונוביץ(סולחה :?::shock::roll: ) -ציטוט:

"רק הזאב הבודד יכול

בארץ יש רק כתב אחד ,זאב בודד, שמסוגל להרים 'טופ גיר' בגרסה עברית. בתחילת שנות השמונים שלטה כתיבתו בענף הרכב ללא מצרים,והוא אף גרם שיבואן ירכיב באחד הדגמים מוט מייצב,לפי דרישתו.איזה יבואן היה משנה היום פרט טכני כלשהו לפי דרישה של כתב תחבורה? ואיזה כתב תחבורה דורש היום משהו מהיבואנים,למעט כרטיס טיסה במחלקת עסקים לאירועים מוטוריים הנערכים בחו"ל?

אבל כעת,הזאב מצייץ

האיש שאני מזכיר היה יכול בתקופת פריחתו המטאורית,להוביל תוכנית טלוויזיה בנוסח 'טופ גיר',כלומר קיצונית ופרובוקטיבית, כי הוא הבין במכוניות וידע לנהוג אותן ולהתבטא אודותיהן. אבל מאז חלפו שנים והאיש הזה שהיה כל יכול בענף,כמעט נעלם מהשטח. שותפיו סילקו אותו מהעיתון שהוא פתח,וכיום הוא מתבודד באיזה אתר אינטרנט נידח, ומשמיע שם רק ציוצים. בארץ שלנו אין סבלנות ורחמים למפסידנים."

עד כאן -סוף ציטוט.

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש חידוש ...היחס של אטלר לרוני אהרונוביץ והפרגון ...משהו קרה לו חייבים לבדוק את זה ומהר .

לפני כשנה ישבתי לשיחה עניינית עם אטלר בנושא אשקלון 70' ומפה לשם גלשו הדברים והגיעו גם ל"קרבות": א' ב-א' אטלר באהרונוביץ וממש לו ניכר שיש איזו אהבה או פרגון בינהם ולכן זה נראה מאד מוזר .

אין ספק כלל למי שמכיר את הסיפור שהוא מתכוון אליו , ואין לי ספק שאכן טהרונוביץ' יכול להרים תוכנית מהסוג הזה אבל עדיין מאד מוזרה לי הכתיבה של אטלר .

אולי הגיל עושה את שלו ....

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש חידוש ...היחס של אטלר לרוני אהרונוביץ והפרגון ...משהו קרה לו חייבים לבדוק את זה ומהר .

לפני כשנה ישבתי לשיחה עניינית עם אטלר בנושא אשקלון 70' ומפה לשם גלשו הדברים והגיעו גם ל"קרבות": א' ב-א' אטלר באהרונוביץ וממש לו ניכר שיש איזו אהבה או פרגון בינהם ולכן זה נראה מאד מוזר .

אין ספק כלל למי שמכיר את הסיפור שהוא מתכוון אליו , ואין לי ספק שאכן טהרונוביץ' יכול להרים תוכנית מהסוג הזה אבל עדיין מאד מוזרה לי הכתיבה של אטלר .

אולי הגיל עושה את שלו ....

.Wow! yes, definitely sounds like that, I was expecting one thing when I saw the title of this thread and got something completely different

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי...

האחד מסדר לשני ג'וב - השני מחזיר לו במינוי כפרשן...?

חה.....

:wink:

שלח לחמך על פני המיים....כי ברבות הימים תמצאנו!

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כותב על עצמו! (כי גם הוא כותב באתר נידח...)

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן, קראת את הכתבה ?

אולי דילגת על השורות האלו :

"שותפיו סילקו אותו מהעיתון שהוא פתח, וכיום הוא מתבודד באיזה אתר אינטרנט נידח, ומשמיע שם רק ציוצים. בארץ שלנו אין סבלנות ורחמים למפסידנים".

אתה באמת חושב שמדובר ב"סולחה" :shock: , או שאתה מנסה לחמם את העניינים ע"י פרסום הכתבה באתר של רוני אהרונוביץ' ?

שותפיו סילקו אותו ?

קרא את זה (הודעה מארכיון נט-קאר):

http://www.netcar.co.il/forum/la.asp?ix=7580&lb=0

אילן, עדיין תמים ? אופטימי ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן, קראת את הכתבה ?

אולי דילגת על השורות האלו :

אתה באמת חושב שמדובר ב"סולחה" :shock: , או שאתה מנסה לחמם את העניינים ע"י פרסום הכתבה באתר של רוני אהרונוביץ' ?

שותפיו סילקו אותו ?

קרא את זה (הודעה מארכיון נט-קאר):

http://www.netcar.co.il/forum/la.asp?ix=7580&lb=0

אילן, עדיין תמים ? אופטימי ?

לכבוד

razmel

עשית כאן סלט ירקות קטן :wink:

1. אני מקווה שקראת את הת'רד שפתחתי במלואו.

היית מגלה כי לא התעלמתי מהשורות 2.אני לא כתבתי כי "שותפיו סילקו אותו" אלא מר אטלר כתב זאת בכתבה אותה ציטטתי.

3.אני ממש לא מנסה "לחמם" שום עיניינים.

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לעלות לפה כתבה לדוגמא של אהרונוביץ', כדי שאני אבין מה כל כך מושך ומיוחד סגנון הכתיבה שלו?

מה שאני זוכר מכתיבתו זו הערצה עיוורת לתוצרת איטליה וצרפת ושנאה מוחלטת לתוצרת ארה"ב ווולבו וסלידה מיפניות.

עד היום, אני מודה להוריי שלא הקשיבו (1987) להמלצתי לרכוש סיטרואן BX או פיג'ו 405 שלפי אותו כתב היו המשובחות שבמשפחתיות. אבי רכש אז ב.מ.וו. 316 1.6 - דגם ישראלי שרוני לעג לו - המחיר של כל הרכבים הללו היה דומה (כ-40 אלף ש"ח).

כעבור שנה איבדו הפיג'ו והסיטרואן כ-30-40% ממחירן בשוק עקב תקלה משמעותית בגיר הכל כך משוכלל, לסיטרואן גם נשרפו מהשמש החלונות צד.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאה מעמיקה של כל הכתבה של אטלר והכרות הסגנון אני מהמר על עוקצנות ולא פיוס!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להיות בטוח כלל וכלל שהוא כותב על רוני.

אשמח לשמוע את פיתרון התעלומה...

אגב, בן כמה אדוארד כיום ? ע"פ החישוב שלי הוא בסביבות ה-80.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשפט דיבה שערך רוני אהרונוביץ' לאטלר ניגזרו עליו חצי שנת מאסר על תנאי וקנס כספי,עונש כמעט חסר תקדים בחומרתו לגבי תביעת דיבה.אהרונוביץ' לא "סולק" בבושת פנים על ידי שותפיו הן בטורבו ז"ל והן באוטו ז"ל,אלה פשוט קם ועזב ברגע שאינטרס המפרסם הועדף על אינטרס הקורא.אם הוא היה נכנע ללחץ,טורבו היה שורד עד היום,אבל לא בתור עיתון...התוכנית "אוטו בראש" הורדה מהמרקע בצוו של בית-משפט,מאחר והיא כללה פירסומת סמוייה שאסורה גם בערוצים המיסחריים.אפשר להגיד על אהרונוביץ' הרבה דברים,אבל אסור לשכוח שהוא היה חלוץ עיתונאי הרכב(המודרניים ,לפחות)שנתן לנו להבין מהו הספק מנוע,מומנט,תת-היגוי,היגוי-יתר ועוד.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא התבגר בשנות השמונים לא ידע לעולם על מה מדובר

מה היה עיתון 'טורבו' בשממון המוטורי ששרר בארץ ואיזו תקופה זו היתה ,בלי אינטרנט ומגזינים

מחו"ל שהצריכו נסיעה אז לת"א הרחוקה לחנות של 'יאיר' ברח' החשמל

'טורבו' היה הדבר היחיד שהרווה את הצמאון

ההמתנה הארוכה לרגע בו יגיע לדוכנים וההתרגשות בקריאה על מכוניות כמו קונטאש פרארי ופורשה

משם למדנו לראשונה עליהן .

היום הכול זמין וחסר ריגוש קשה להעריך את מה שניתן היום לכל בעל גישה לאינטרנט את מה שהיה אז

והדבר העצוב בכל : עיתונות הרכב הייתה יותר טובה מהיום והמכוניות הספורטיביות של אז מהנות יותר

מהיום (גולף GTI , פז'ו 205 GTI ) המכוניות האקזוטיות היו אקזוטיות באמת

ומעוצבות כראויי, ולא היו את כל הSUV

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין לא קיבלתי את התמונה המלאה :-)

על מה תבע רוני אהרונוביץ את אטלר (כיצד אטלר הוציא לו דיבה עד כדי כך שנגזרה עליו חצי שנה בכלא?! :shock:)

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...