Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט אם לעשות פוליש לבד או ללכת לדיטיילר

שימו לב! השרשור הזה בן 3314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, לאחר קריאה ארוכה בפורום אני בסוג של התלבטות.

הייתי אצל דיטיילר להצעה/בדיקה לביצוע תיקון צ׳יפים ופוליש בסיסי ולבסוף יצאתי עם הרגשה שאני לא יודע מה אני מקבל בכלל,

צ׳יפים לדבריו זה יקר ואין הבטחה מה ייצא....

יום אחרי כבר קניתי שמפו cg, פלסטלינה + נוזל, מגבת ייבוש ולפני שבוע בערך הזמנתי את ה soft 99 fusso.

בקיצור, מדובר ברכב 2007 בצבע אדום לא מיטלי, יש סווירלים אבל קשה להגדיר אם חמורים או קלים וסימני מים.

השאלה האם לעשות פוליש אצל איש מקצוע ולהמשיך לבד בווקס?

לקנות פוליש ידני? אם כן, איזה? והאם ייתן תוצאות?

קחו בחשבון שלא עשיתי פוליש בעבר, רק ווקס פשוט בלי יישום פלסטלינה.

אולי לשכור מכונה או שלא כדאי להתעסק עם זה ללא ניסיון?

זהו, מה עושים ?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תכניס למשוואה גם את עניין הזמן של כל התהליך הזה,בשקט זה יכול "לגנוב" לך כ 14 שעות עבודה!

מעבר לזה אתה צריך גם תקציב לפולישים, הרי עדיף לעשות פוליש 2-3 שלבים (כמה סוגי פוליש אחד אחרי השני)

אני במקומך כן הייתי עושה לבד, ולא ידני! אני הייתי משכיר מכונה מחבר פורום שיש לו ועושה לבד עם מכונה. כמובן שצריך לצפות מעט בסרטונים של "איך עושים פוליש בעזרת מכונה" ואחרי קצת שיעורי בית ועם ידע תיאורתי תוכל לגשת למעשי. קל זה לא הולך להיות,מאתגר כן! (וכמובן כואב,כי להחזיק פולישר במשקל 2 וחצי קילו במקרה הטוב זה לא קל) כולם התחילו מאפס וללא ניסיון,אל תרגיש עם זה לא בנוח. תרגיש חופשי להעלות לכאן תמונה של מצב הצבע זה יכול להוסיף.

נ.ב

לרשימת המוצרים שקנית הייתי מוסיף עוד הרבה דברים חשובים.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר של פוליש אחד לא יתן כלום. יותר מזה, מה שזה יתן (שזה לא הרבה) לא יחזיק לך ועוד חצי שנה ואפילו פחות תראה שכאילו לא עשית פוליש.

עדיף מכונה וכמה שלבי פוליש.

ושוב, תמונה של מצב הצבע רק תעזור.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של סווירלים יש כאן :-P

במצב הנוכחי אני לא מאמין שבפוליש ידני אתה תצליח להסיר 40% מהסווירלים,ולכן מכונה עדיפה עשרות מונים.

אומנם לפי תמונה אחת אין באפשרותי לשפוט ישר,אך פוליש עם מכונה דו שלבי (כלומר פוליש אחד אגרסיבי יותר והשני עדין לפיניש יפה) תהיה תוצאה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הסווירילים והשריטות הקטנות רואים רק תחת תאורה ישירה.

למעשה השריטות והסווירילים גורמות לפיזור קרני האור ולכן רואים אותם ולכן הם פוגעים בברק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שבs2000 מכסה המנוע ותא המטען מאלומיניום לחסוך משקל, אז עובי הצבע שם ממש נמוך, תהיה עדין עם הפוליש במכונה, בלי קשר אחלה רכב שמור עליו, לא נשארו הרבה, בטוח בצבע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...