Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית מגבר

ofervars
שימו לב! השרשור הזה בן 3368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים אני חדש בפורום ומבקש את עזרתכם בתחום שאני פחות מבין . אני מחפש מגבר לרכב בתקציב של 600 עד 700 שקלים אני יודע שהתקציב לא גבוה אבל זה מה שיש לי ואני לא מתכוון להשקיע יותר מידי . יש לי ברכב רדיו דיסק פיוניר 6650bt וקומפוננט של mbquart ocs216 . אשמח להמלצה למגבר ואם אפשר אז גם המלצה לסאב על הדרך . תודה מראש חברים

Hu: pioneer dehx6650bt comp:focal ps165 Amp: focal r4280 sub: more primo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המליצו לי באחד החניות על מגבר jbl gxa6004 . ובנוסף אני לא מחפש להרעיד את השכונה אבל כן לשמוע בסאונד גבוה ונקי . תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כמה קיבלת . הציאו לי אותו ב600 שח.

וקיבלתי גם הצעה על מקבל של focal r4280 ב700 שח אשמח לקבל את תגובות המומחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש ביד שתיים יש שם מגבר של אינפיניטי 765 (לא זוכר תמספר המלא שלו ) משהו מוכר ב600-700 שקל תכנס לזאפ תראה שמוכרים אותו בסביבות 1700 ויש גם המלצות עליו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאף אחד לא מכיר את המגברים האלה . לפחות מישהו יכול להמליץ לי על מגבר אחר בסדר גודל הזה . לא יד שנייה. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי גם אני את המגבר של jbl השבוע. מההתרשמות שלי זה מגבר בסיסי טוב מאוד, קצת חלש אבל לי זה מספיק.

שים לב שאם תגביר את הגיינים יותר מדי המגבר מתחמם עד לרמה שאי אפשר לגעת בו.

בכל מקרה, מניסיון אישי אני אומר לך שעדיף לחפש מציאה ביד 2 מאשר חדש, שיהיה 3 רמות מתחת.

בהצלחה.

The rest of us... l

really are suckers. l

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה . המלצה נוספת שקיבלתי זה על rockford r3004 שגם כן נכנס לתקציב. מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני ישמח מי מישהו יכול להגיד לי איפה אפשר לקנות ולהתקין מגבר . מתקין שאפשר לסמוך עליו מכיוון שנאמר לי שיש הרבה חפרים בעניינים האלה ומכיוון שאני פחות מבין בכל העניין הזה אז ינשאו להשחיל לי שטויות .. אני מאשדוד אני מוכן להגיע גם למרכז .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה את הנתונים הטכניים של שני המגברים בבקשה - המלצות על בסיס טעם אישי, "שמעתי ש" וכל השאר הן נחמדות אבל זו לא הדרך הנכונה להשוות בין מגברים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...