Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עשיתם בשנה החולפת ומה בתכנון לשנה החדשה?

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות,

אשמח לשמוע מה עשו חברי הפורום בשנה האחרונה, במה התחדשו (רכב, סמארטפון, ילדים) ומה התכניות לשנה הקרובה. נראה לי שזה יכול להיות דיון נחמד להעביר את הזמן ביום כיפור.

כמה נ"צ מאצלי:

השנה ביקרתי בפעם הראשונה בארה"ב. זו הייתה נסיעת עבודה של שלושה חודשים רצופים, במהלכם ראיתי בעיקר את החוף המזרחי בדרכי מלקוח ללקוח. לא בטוח אם היה שווה לחכות לזה שלושים שנה אבל הייתה חווייה מעניינת סה"כ. למעוניינים, יש תמונות ותצפיות אנתרופולוגיות באלבום הפיקאסה שלי.

השנה סיימתי את שיפוץ הרכב הראשון שלי, משהו שרציתי לעשות מזמן ולא התאפשר עקב הסיבות הרגילות. התפקיד האחרון שביצעתי (אותו אחד מהסעיף לעיל) הוסיף לי הרבה בטחון עצמי בכל הנוגע לעבודה עם הידיים ולכן החלטתי שעכשיו זה זמן טוב לנסות את כוחי בתחום. הרכב נרכש באוגוסט שנה שעברה והפרוייקט הסתיים בספטמבר השנה, כאשר רוב העבודה נעשתה בסופי שבוע. לא מדובר פה באיזה מיזם ספקטקולרי מהליגה של ליאור ברוך ושות' ולכן לא אלאה בפרטים, רק אגיד שאני מרוצה למדי מהתוצאה. קיבלתי קצת עזרה ממוסכים במשימות המכניות הכבדות, אך רוב העבודה נעשתה באופן עצמאי תו"כ למידה להבא, כך שבסה"כ התמורה להשקעה הכספית הייתה ראויה. נקודה חשובה נוספת בשיפוץ הזה היא הקוסמטיקה - מדובר למיטב ידיעתי במכונית הראשונה והיחידה בארץ שעברה עיטוף מלא בקארבון לבן, שאותו עשיתי גם כן באופן עצמאי בהמשך לקורס שכתבתי עליו כאן בעבר. לצערי נאלצתי להיפרד מהרכב בגמר השיפוץ, אך לשמחתי ועל אף נדירותו היחסית הוא נמכר בתוך יומיים מפרסום המודעה לקונה הראשון שהגיע לראותו, בלי יד2 ובלי בלבולי שכל מיותרים. מצ"ב מספר תמונות של לפני ואחרי:

[ATTACH=CONFIG]397931[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]397932[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]397933[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]397934[/ATTACH]

השינוי הגדול ביותר אצלי השנה, ובהתאם לזה גם התכניות לשנים הקרובות, הוא שיצאתי לרילוקיישן נוסף. התפטרתי ממקום העבודה, עזבתי את הדירה הנחמדה שלי בכפ"ס ונסעתי ללמוד באנגליה. היום אני מבוסס בפרברי לידס, לא רחוק ממנצ'סטר, ומנהל חיים מאושרים של סטודנט דלפון. הלימודים החלו רק לאחרונה, אבל כבר עכשיו אני יכול לומר שהאקדמיה היא שינוי קצב רדיקלי אחרי 11 שנה של עבודה בעולם האמיתי. מעניין לראות איך זה יתפתח.

יאללה, עכשיו תורכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב לא יודע אם זה יהיה מעניין כמו שלך אבל ניתן לזה הזמדנות...

השנה התחלתי וסיימתי שנה א' בלימודי ההנדסאי שלי דרך חיל האוויר,עכשיו לומד שנה ב' ומתגייס עוד 8 חודשים.

במהלך השנה גם ביקרתי בברצלונה לתקופה של שבוע. נהניתי שם בצורה מטורפת וזה יעד שאני ממליץ לכל אחד לבקר בו (עם המשפחה,חברה,חברים או אפילו לבד-הכל הולך כי אין סיכוי שלא תתאהבו במקום).

במהלך השנה אפשר להגיד שהתחדשנו בשני רכבים:

קיה פורטה 2010 שהחליפה שברולט אופטרה 2006 (אומנם קצת לפני תחילת השנה הקודמת אבל עדיין בשבילי זה וואו).

1017367_610295145658011_427370225_n.jpg1958259_729510703736454_107125967_n - עותק.jpg

ויונדאי I800 2011 שהחליפה קיה קרניבל 2007.

תצלום0284.jpg10643279_820480231306167_1635966498_n.jpg

מבחינת עבודה התחלתי למלצר בפעם הראשונה בחיים שלי במלון קיסר טבריה,עבודה שהייתה קשה מאוד בהתחלה נהייתה קלה וקלה יותר ככל שלומדים לעבוד ומתחבבים על המנהלים.

בסה''כ אני חושב שהייתה שנה לא רעה בכלל ושתהיה לכולנו שנה טובה ומוצלחת.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברנו מרמת גן להרצליה

נולדה לנו ילדה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

השנה (ממש בקצרה):

1. קניתי אלפא ומאוד נהנה ממנה.

2. חסכתי (לא ממש מסתדר עם הסעיף הראשון :lol:).

3. עבדתי המון.

בשנה החדשה:

1. מקום מגורים משלי.

2. מקווה לעבור מקום עבודה.

3. בטח יהיה עוד משהו.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנה סיימתי את המחקר שלי לתואר שני אחרי קשיים רבים במציאת נבדקים והרצת הניסויים!!

אחרי התלבטויות וחרטות רבות, נרשמתי לתואר אחר שונה מתחום ההתמחות המקורית שלי (איזה דפוק אני :) )!!

עבדתי בשלוש מקומות עבודה במקביל על מנת להחזיק את עצמי, רכבי החדש, ואת הלימודים שלי.

לא הצלחתי לנסוע לחו"ל מהסיבות שהוזכרו למעלה.

עוד שנה עברה וההורים לוחצים יותר ויותר להתחתן..

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכרתי את האינפיניטי.

התפטרתי וחזרתי.

שיפצתי את הדירה(מהכסף שמכרתי את האינפיניטי).

זהו בערך.

מה יהיה שנה הבאה לא יודע,נחיה ונראה :)

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-אז גם אני עזבתי את הקבע והתקבלתי לעבודה שאני מאוד מרוצה ממנה.

2-החלפתי את הפנדה בספייס סטאר.

3-בשנה הבאה צפוי דור המשך ראשון :wink:

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Chronicles of Me:

1. חבר יקר נפטר. הוא היה משמעותי מאוד בשבילי בתקופה מעצבת בחיים, ואני זוקף לזכותו את זה שהצלחתי ללכוד אישה מעל לליגה שלי. החיים שלו אמנם היו קצרים, אבל עם הכריזמה המתפרצת שלו הוא נגע בהרבה מאוד אנשים שיזכרו אותו כל חייהם.

2. אשתי שתחיה נכנסה להריון

3. קיבלתי קידום רציני בעבודה

4. הבוס שלי פתח במסע התעללות בי שהוביל לקרבות רחוב מכוערים בחברה. דפק לי את השינה למשך חודשים, והביא אותי לשקול תרופות נגד חרדה. הסבב הזה גם הבהיר לי על מי אני יכול לסמוך, ומי לא שווה את המשכורת שמשלמים לו.

5. השבתי מלחמה שערה, עניינים התייצבו

6. לאחר הריון נטול אירועים מיוחדים, בלגאן בלידה והילד נולד היישר לטיפול נמרץ, אבל התאושש תוך לילה והתלוצץ עם רופאיו. עכשיו הוא בעיקר משמין. לא יכול לומר שיש קו פרשת מים של לפני האבהות ואחרי שמשנה אותך לחלוטין. זה תהליך.

7. בת דודה שלי נהרגה בתאונת דרכים. תמיד אזכור אותה מתוקה וחייכנית

8. התפטרתי בטריקת דלת ומתוך עמדה של כוח. מצער שכך זה צריך להיות אחרי 8 שנים (אני העובד הוותיק בחברה), אבל שינויים שחלו לאחר עזיבת המייסד הפכו את החברה לסביבה לא מתאימה עבורי.

לשנה הבאה עלינו לטובה (לא בהכרח בסדר הזה) :

1. קצת חופש

2. התקדמות מקצועית ובתקווה כלכלית

3. אבהות

4. אולי תחילת לימודים לתואר שני במנע"ס

עריכה אחרונה על ידי nitch

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The Chronicles of Me:

1. חבר יקר נפטר. הוא היה משמעותי מאוד בשבילי בתקופה מעצבת בחיים, ואני זוקף לזכותו את זה שהצלחתי ללכוד אישה מעל לליגה שלי. החיים שלו אמנם היו קצרים, אבל עם הכריזמה המתפרצת שלו הוא נגע בהרבה מאוד אנשים שיזכרו אותו כל חייהם.

2. אשתי שתחיה נכנסה להריון

3. קיבלתי קידום רציני בעבודה

4. הבוס שלי פתח במסע התעללות בי שהוביל לקרבות רחוב מכוערים בחברה. דפק לי את השינה למשך חודשים, והביא אותי לשקול תרופות נגד חרדה. הסבב הזה גם הבהיר לי על מי אני יכול לסמוך, ומי לא שווה את המשכורת שמשלמים לו.

5. השבתי מלחמה שערה, עניינים התייצבו

6. לאחר הריון נטול אירועים מיוחדים, בלגאן בלידה והילד נולד היישר לטיפול נמרץ, אבל התאושש תוך לילה והתלוצץ עם רופאיו. עכשיו הוא בעיקר משמין. לא יכול לומר שיש קו פרשת מים של לפני האבהות ואחרי שמשנה אותך לחלוטין. זה תהליך.

7. בת דודה שלי נהרגה בתאונת דרכים. תמיד אזכור אותה מתוקה וחייכנית

8. התפטרתי בטריקת דלת ומתוך עמדה של כוח. מצער שכך זה צריך להיות אחרי 8 שנים (אני העובד הוותיק בחברה), אבל שינויים שחלו לאחר עזיבת המייסד הפכו את החברה לסביבה לא מתאימה עבורי.

לשנה הבאה עלינו לטובה (לא בהכרח בסדר הזה) :

1. קצת חופש

2. התקדמות מקצועית ובתקווה כלכלית

3. אבהות

4. אולי תחילת לימודים לתואר שני במנע"ס

שנה קשה הייתה לך,צר לי לשמוע.

קח חופש(תחתום אבטלה אפילו) ותהיה עם הילד ועם האשה.

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nitch, בהחלט נשמע כמו שנה קשה. מאחל לך שהשנה הקרובה תהייה טובה יותר.

אני נהגתי יותר מדי ב-500, עברתי דירה, סיימתי את רוב התיזה שלי ואת כל הקורסים למ.א., למדתי (והספקתי לשכוח די מהר) לטינית, החלפתי עבודה (שיפור בשכר זה תמיד חשוב), עברתי עוד חגורה בקראטה. וכן, גם קניתי סמארטפון חדש (lg g3). נראה לי זהו.

אה, כן. גם התווכחתי עם ליאור על כלום על גבי 150 עמודים.

בשנה הקרובה בעיקר מקווה לסיים עם המ.א. ואז להגיע לרגע הקשה בו אני צריך להחליט אם אני רוצה להמשיך לדוקטורט.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. חופש אכן בתכנון.

אגב, אותו חבר מסעיף אחד פשוט נעלם לי באיזשהו רגע, כמעט ולא היו לנו מעגלים חברתיים משותפים. אחרי כמה חודשים של היעדרות אמרתי לעצמי שאגגל את השם שלו, אולי הבן זו*ה מת. מצאתי הספד...

יצא לי לדבר עם מכר שהיה חבר שלו גם כן. מסתבר שהוא השאיר לו כמה הודעות בתא הקולי בסגנון "מקווה שאתה מת, אחרת אין לך סיבה לא לחזור אלי". ככה היינו מדברים איתו, לא חריג, אבל בהחלט מטלטל בהינתן הנסיבות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התווכחתי עם ליאור על כלום על גבי 150 עמודים.

החשק להמשיך ולעשות את זה יעבור לך עם החסימה הראשונה.

באותה הזדמנות תגלה גם כמה דברים מועילים אפשר להספיק עם שעתיים פנויות ביום x חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה עשיתי?

1. סיימתי את השנה השלישית ללימודים. הגעתי למסקנה שיותר מדי אנשים הורגים את עצמם שלא לצורך כדי לגרד עוד כמה נקודות, לפעמים גם על חשבון הבריאות. הלימודים האלה מאד מתישים, דורשים יותר מדי שעות השקעה ביום ומונעים כל אופציה לשלב בהם עבודה.

2. חטפתי וירוס עצבני שכמעט הרג אותי במשך חודש ובעקבות זה החלטתי שאני מפסיק לאכול זבל באופן יום יומי והצלחתי לרדת 12 ק"ג בלי לסבול יותר מדי. עכשיו אני נגעל מהרגלי התזונה שהיו לי בעבר.

3. מכרתי את הכאילו BBS שהיו לי על הרכב ועשיתי חידוש וצביעה באבקה לחישוקי הברזל המקוריים של הרכב. ביחד עם סט צמיגי GoodYear חדשים ההיגוי השתפר ברמה שלא הכרתי קודם, הרבה יותר חד וכיפי.

4. אימצנו בבית כלבה מאיזה עמותה של חיות שאנשים זרקו. best decision ever.

מה מתוכנן?

1. לנסות למצוא דירה להשקעה באזור חיפה. בקרוב כנראה אתייעץ עם חכמי הפורום בנושא.

2. להגיע ל82 ק"ג ולשמור על ההישג.

3. לסיים את השנה הרביעית ללימודים עם כיוון לפרוייקט גמר.

4. להתגבר על הדחף לקנות חיפושית.

התפטרתי בטריקת דלת ומתוך עמדה של כוח.

אז בסוף כן יצקת לו על השולחן?!

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...