Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עשיתם בשנה החולפת ומה בתכנון לשנה החדשה?

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמע מיכאל, היה פשוט כיף אמיתי לקרוא את הפוסט שלך, איזה כיף כשדברים מתחברים ועושים לך טוב.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה רבה עידן, בקרוב אצלך :-D

אכן זה כיף גדול וסיפוק עצום שדברים הולכים בדרך שאתה מכוון.

עדיין, מניסיון של החיים, החיים הם גלגל והתקופה הפחות טובה תמיד מחכה להיתפרץ כך שתמיד עומדים על המשמר ומתכוננים גם לתקופות פחות טובות וזה מכוון לכל אלו שרשמו על תקופה פחות טובה בחייהם, אין לי ספק שעם קצת אמונה וכח רצון, מצליחים לגבור על התקופה המחורבנת וממשיכים מחוזקים להמשך החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השינוי הגדול ביותר אצלי השנה, ובהתאם לזה גם התכניות לשנים הקרובות, הוא שיצאתי לרילוקיישן נוסף. התפטרתי ממקום העבודה, עזבתי את הדירה הנחמדה שלי בכפ"ס ונסעתי ללמוד באנגליה. היום אני מבוסס בפרברי לידס, לא רחוק ממנצ'סטר, ומנהל חיים מאושרים של סטודנט דלפון. הלימודים החלו רק לאחרונה, אבל כבר עכשיו אני יכול לומר שהאקדמיה היא שינוי קצב רדיקלי אחרי 11 שנה של עבודה בעולם האמיתי. מעניין לראות איך זה יתפתח.

זה היה בשלהי תשע"ד, מאז חלפו שנתיים ולאחרונה חזרתי ישראלה. לא מכורח הנסיבות או תחת לחץ, אלא בהחלטה מודעת ושקולה.

אנחנו לא מרבים לדבר על כשלונות בפורום הזה, אלא מטבע הדברים נוטים יותר לשתף את סיפורי ההצלחה. מי שנמצא פה כמה שנים זוכר אולי שבעברי גם רילוקיישן לספרד במסגרת העבודה, חווייה שאמנם נרשמה כהישג מקצועי, אבל בדיעבד ובפן האישי הרגשתי שאפשר היה לעשות הרבה יותר טוב. לא מיציתי אז את הפוטנציאל עקב מגבלות שפה ואילוצים נוספים, אך בעיקר בגלל שהייתי צעיר וקצת שוקיסט וזו הייתה פעם ראשונה וכו'.

אנגליה הייתה חווייה מתקנת. הגעתי לשם בוגר ומנוסה יחסית, סגור על עצמי ועל מה אני רוצה להשיג מהתקופה שאבלה שם, והפעם כבר ידעתי לעשות את הכל על הצד הטוב ביותר. אלו היו שנתיים נהדרות שלא השאירו כמעט אף תסכול או זכרון רע (להבדיל מספרד) ולכן בסיומן יכולתי לחזור בלב שקט לישראל, שגם בה למדתי עם הזמן לראות את הצדדים החיוביים. על הדרך נפטרתי מהרבה רכוש שנתרם או נמכר, כולל הקטנוע שליווה אותי מאז 2009, והכרתי כמה אנשים שכנראה ילוו אותי בהמשך הדרך.

כעת יש לי עוד שנה לתואר, אותה אשלים בשלט רחוק, ובמקביל אני מקווה לחזור בזמן הקרוב לעבודה. ברקע אני בונה מחדש את מערכת היחסים עם האחייניות שהגיעו לגיל הכיפי (5 ו-9) ומנסה לשמור על יחסים טובים עם ההורים והחברים המעטים שנותרו לי פה. אלו הם יעדיי הצנועים לתשע"ז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכבר נאמר

מה שלא עושה השכל עושה הזמן

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה מעניינת:

- יוזמה חברתית שהתחלתי בקטן מצליחה למרות הקשיים והאתגרים לגדול ולפרוח, וזה מדליק לראות איך ה'שתיל' מכה שורשים

- החלטתי להגשים שאיפה מוטורית מסוימת ואני שמח על ההחלטה, תמיד חשבתי שזה יקרה 'כשאהיה גדול' וכרגע זה מרגיש מוקדם משציפיתי, וכיף לראות איך אשתי מפרגנת על כל הנושא (מאוד דחפה לכיוון הזה ושמחה בשמחתי)

13495243_10154331687758573_6527801304142764011_n (1).jpg

- הצטרף לנו למשפחה הקטנה גור חתולים נוסף, גנרי, מניאק, טמבל - אבל יפיוף אמיתי. שמו בישראל 'פוף', כי חשבנו בהתחלה ש'הוא' זה בכלל 'היא' עד שפתאום גילינו שזה לא המצב

20160702_155655.jpg

בנוסף, אשתי - שמגלה יותר מדי תסמינים של crazy cat lady, הצילה לאחרונה זוג חתלתולים בני שבועיים שהושארו על מפתן דלתינו בתוך ארגז קרטון ואני מאוד גאה בה על כך (דרש לא מעט השקעה). לשמחתנו אחד מהם אומץ ע"י חברים מהיישוב, שמו בישראל 'גי-בור' (יענו במלעיל) והוא חמוד לאללה

Screenshot from 2016-10-19 14:26:24.jpg

- פתחתי בלוג קטן בו אני חולק כל מיני רשמים שלי על שטויות, מקווה להעלות בשבוע הקרוב רשומה מפורטת על טיול לסקנדינביה ממנו חזרתי אתמול.

Screenshot from 2016-10-19 14:35:03.jpg

- החלפתי קידומת ל3, התחילו כאבי גב, אני חש באובדן שיער - זמני קצוב :shock:

לשנה הבאה:

- לחזור-ל / לשפר כושר, שכן יש דגרגציה מורגשת

- לייעל את '150 משכורות' כך שתדרש ממני פחות השקעה בלוגיסטיקה

- לא למות

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-הפסקתי להיות שמן,ירדתי מ99 קילו ל75 ב5 חודשים.

2-קניתי רכב נוסף,לספייס הצתרפה רנו קליאו.

3- החלפתי קידומת גיל ל 30.

4- נכנסתי לתחום רכיבת אופני שטח ורכשתי אופנים ב 12 אלף.

Sent from my A0001 using Tapatalk

השנה תשאוף לשמור על 1 באמצעות 4 וכדי ש3 פחות ישפיע בעתיד כי אז 2 יהיה קטן

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[emoji1]

יפה,אהבתי.

יש הרבה פיתויים לא לעמוד בסעיף 1 אבל משתדלים.

Sent from my A0001 using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה הזאתי הספקתי:

- גנבו לי את רכב האספנות שלי (חיפושית) והגנב יצר קשר ורצה כופר. עם כל המאמצים והקשרים לא הצלחנו להחזיר אותה.

- להתמודד עם מחלה שכילתה לי כ-8 שבועות מתוך הסמסטר, הרבה מהמשקל שלי ואת כל הכושר שלי. לסיים בכל זאת עם 90 את הסמסטר ולחזור לשיא הכושר.

- לטייל שבועיים ביוון עם אופל ויוארו וסירה, לטייל שבוע בגרמניה עם A6 3,0 TDI.

- לתהות לגבי משמעות החיים

בשנה הקרובה אני מתכנן:

- לסיים את 6 הקורסים שנשארו לי לתואר.

- להתחיל משרת סטודנט במקום שמוכן לקבל אותי.

- הצעד הכי משמעותי: להרשם לתואר שני במתמטיקה (או מדמ"ח) בחו"ל (מינכן או ציריך), במטרה להתחיל בעוד שנה מהיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה חלפה עם ups and downs, כבר שנה וחצי בעבודה שמספקת אותי מכל הבחינות.

מכרתי את היונדאי (וכרגע רק עם הפיג'ו)

לשנה הבא:

להוכיח את עצמי בתפקיד החדש, להיות יותר רגוע וסובלני, להחליט כבר עם אני רוצה תואר או לא ומה בדיוק ללמוד.

למצוא זוגיות, להתחיל להתחרות (על אופני כביש) להתמיד בחדר"כ ,

בריאות למשפחה, שתמיד תהיה שאיפה ורעב ללמוד דברים חדשים אשר יקפיצו אותי למעלה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- עברתי חזרה צפונה

- עברתי לדירה הראשונה שבבעלותי

- הצלחתי למצוא את העבודה הכי מדכאת בהיסטוריה ולהתפטר ממנה בכעס ושבור נפשית

- הצלחתי למצוא עבודה חדשה שאני נהנה ממנה, ובמקביל ממשיך עם העסקים שלי

- חזרתי ליוטיוב ועכשיו מתחילים לזהות אותי ברחוב

- החלפתי את הקליאו בקליאו חדשה.

סך הכל לא קרה יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

יש לי עכשיו טויוטה פריוס בבית.

נסעתי לקליפורניה ועשיתי טיול מLA לSF.

ישבתי בפינה חשוכה ומיררתי בבכי על גורלי המר.

עשיתי מילואים במקום הכי מדכא בצה"ל.

שיניתי כינוי בפורום.

נסעתי לאילת דרך מצפה רמון בלי וייז.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- קניתי רכב חדש אחרי 3 שנים ללא אמצעי תחבורה

- צברתי לקוחות חדשים. המשרד הביתי שלי צמח ל-30 לקוחות.

- מתאמן 7 חודשים בחדר כושר 3 פעמים בשבוע. ירדתי 12 ק"ג וקיבלתי פרופרציות שונות לחלוטין.

יעדים לשנה הבאה:

- החלטתי סופית לנסות לעשות הסבה מקצועית לעולם התכנות. מקצוע החשבונאות פשוט לא מאתגר אותי ולא מאפשר לי לחיות ברמת חיים שאני רוצה. שילוב איום ונורא.

- רוצה לבנות סט כישורים שיאפשרו לי בעתיד לרדת מהארץ. (קשור לסעיף א בשאיפות)

- להמשיך להתאמן

זהו בגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול נהניתי

הוספתי עוד פרצוף מחייך לחתימה = נכדה חדשה הצטרפה למשפחה

השנה הבאה עלינו לטובה

כיאה לפולני אציין ( לא אחגוג ) 70 שנה על פני כדור הארץ

"תכנון"

קלסיקו בקמפנואו

נסיעה ליפן

נסיעה לרינג