Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עשיתם בשנה החולפת ומה בתכנון לשנה החדשה?

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
השנה (ממש בקצרה):

1. קניתי אלפא ומאוד נהנה ממנה.

2. חסכתי (לא ממש מסתדר עם הסעיף הראשון :lol:).

3. עבדתי המון.

בשנה החדשה:

1. מקום מגורים משלי.

2. מקווה לעבור מקום עבודה.

3. בטח יהיה עוד משהו.

אז אחרי (ממש כמעט) 3 שנים, השתנו כמה דברים:

1. האלפא חיה מצוין ואולי יותר טוב ממני, מקבלת את הטוב ביותר ושיניתי בה הרבה דברים מאז שנקנתה מחבר פורום.

2. הפסקתי לעבוד לתקופה, נהניתי ועשיתי מה שאני רוצה וגם גרתי תקופה קצרה לבד בחו"ל.

3. עברתי לעבוד בתחום אחר, עובד הרבה.

4. עדיין גר אצל ההורים וזה לא בסדר לדעתי.

5. מקווה שהכל רק ישתפר ואני עובד על זה.

נ.ב:

הטלפון LG G3 שהוזכר בהמשך השרשור ונקנה יומיים לפני שכתבתי את זה, עדיין משמש אותי, אבל עושה בעיות. כבר צריך החלפה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אנחנו לא מרבים לדבר על כשלונות בפורום הזה, אלא מטבע הדברים נוטים יותר לשתף את סיפורי ההצלחה. מי שנמצא פה כמה שנים זוכר אולי שבעברי גם רילוקיישן לספרד במסגרת העבודה, חווייה שאמנם נרשמה כהישג מקצועי, אבל בדיעבד ובפן האישי הרגשתי שאפשר היה לעשות הרבה יותר טוב. לא מיציתי אז את הפוטנציאל עקב מגבלות שפה ואילוצים נוספים, אך בעיקר בגלל שהייתי צעיר וקצת שוקיסט וזו הייתה פעם ראשונה וכו'.

אנגליה הייתה חווייה מתקנת. יש לי עוד שנה לתואר, אותה אשלים בשלט רחוק, ובמקביל אני מקווה לחזור בזמן הקרוב לעבודה.

משעשע לקרוא את זה עכשיו, אחרי שחזרתי לסיבוב נוסף של כמה שנים באותה מדינה, אצל אותו מעסיק, באותו משרד, רק בתפקיד אחר.

הפעם אני בוגר בעשור ומנוסה יותר בפן המקצועי והבין-אישי. לא חיפשתי את הכרטיס חזרה לפה, אבל הג'וב מצא אותי והנסיבות הסתדרו כך שזה קרה. נדירות הפעמים בחיים שאנו זוכים להזדמנות שניה לעשות משהו גדול, אני קיבלתי אותה ונחוש להפיק ממנה את המיטב.

היעדים לשנה הקרובה: ללמוד את השפה כמו בן אדם, להוציא רשיון נהיגה מקומי (דורש שיעורים, תיאוריה וטסט), להתערות בתרבות ובהלכות האזור, ולא רק להשיק אליהן בנקודות נבחרות כפי שעשיתי בפעם הקודמת. למצות את הפוטנציאל, בקיצור. מזהיר מראש שזה עשוי להימשך קצת יותר משנה אחת.

stretch goal: כתושב ברצלונה אני כמובן מקווה שקטלוניה תשיג את העצמאות המיוחלת מספרד, אבל לא ממתין לכך בנשימה עצורה. מספיק שאחרי שנתיים שגרתי באנגליה הכריזו על הברקזיט. :lol:

מטרה חשובה נוספת היא לגמור את התואר הראשון במנע"ס, שאני עדיין עושה אונליין והסמסטר האחרון שלו מתחיל בעוד כמה ימים. אחרי שנתיים בקמפוס כסטודנט מן המניין, היה לא פשוט להמשיך את זה באינטרנט ועוד לשלב עם עבודה, אבל את הסמסטר הראשון הצלחתי לסיים עם ציונים סבירים. מקווה שגם עכשיו, עם המעבר והנסיעות המרובות של הג'וב החדש ברקע, אצליח לשמור על סדר עדיפויות נכון ולקבל את הדיפלומה אי שם בתחילת 2018.

הישארו עמנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל ללכת לראות את ברסה בכדורגל

זוכר שלא אהבת אז את הרעיון

ההנאה היא כפולה

גם כדורגל משובח וגם התערות עם הילידים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
בתאריך 4.10.2014 בשעה 11:15, שביט כתב:

נולדה לנו ילדה

בתאריך 21.9.2017 בשעה 12:56, שביט כתב:

בראש וראשונה נולד לנו בן

הקפצה 😄

הילדים התחילו ב1.9 מסגרות חדשות- כיתה א' וגן עירייה טט"ח (וחזרו לשגרת בית כעבור 3 שבועות 😬)

בדיוק בתחילת תש"פ, מיד אחרי ראש השנה, אשתי שמה על ראשה כובע של עצמאית (סטייליסטית אישית). בחצי שנה הראשונה היא שילבה את זה עם עבודתה כשכירה, ובחודש מרץ פוטרה, ומאז היא מקדישה לזה יותר זמן. 

לעשות זאת כעצמאית ב100 אחוז כנראה שהיא לא תעשה, אבל כרגע זה ממלא את זמנה, חוץ מלהיות עם הילדים בבית בסגר...

אצלי בעבודה התחלף ראש הצוות, לאחר שהקודם פוטר. מחליפו החדש- עולם אחר. לעומת הקודם ששמר אצלו את כל הקלפים וגרם לי להשתבלל בפינה ולעשות את המינימום הנדרש, כי כמה כבר אפשר לרצות למשוך אליך ולקבל תשובה שלילית, החדש הביא רוח רעננה שבכל החברה שמים לב אליה, וגורם לי לפרוח וללמוד דברים חדשים.

שתהיה לכולם שנה טובה, בריאה ו(שמעתי את זה ממכרה) משעממת.

עריכה אחרונה על ידי שביט
  • אהבתי 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

שנה טובה!!

(אני היחיד שזוכר את השרשור הזה? 😄)

השנה החלפתי קידומת ל40, ולאור המעמד המרגש, קניתי לראשונה "רכב נישה" שהוא קצת יותר מרק אוטו, בדמות סוזוקי ג'מני. 

שתהיה לכם שנה טובה

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובמילותיהם של חכמים:

האדם מתכנן לו תכניות ואלוהים מצחקק לו צחוקיות

החיים זה מה שקורה לך בזמן שאתה עסוק בלתכנן תכניות

😄

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עשיתי?

דברים

מה מתכנן?

עוד דברים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנה קניתי את זה: IMG_1638.thumb.JPG.d2456cf42cef201c5f4f89a36927ec24.JPG

קניתי גם דירה בדאון טאון טאמפה, שהיא הפנינה של פורטפוליו ההשקעות שלי בנדל״ן. בנוסף טסתי בפעם הראשונה מחלקה ראשונה לישראל בשביל לשבת שבוע בבידוד ועוד שלושה שבועות לבלות בישראל + לבלות המון זמן עם אשתי שלא ראיתי כבר שלושה חודשים ועם ההורים שכבר לא פגשתי כמעט שנה.

השנה התחלתי להכנס בהשקעות שלי לעולם הקריפטו, הצבתי יעד של 1% מתיק ההשקעות ועמדתי ביעד.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פעם אחרונה שהגבתי היתה ב2017, מאז קרו יותר מדי דברים. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 21.9.2017 בשעה 22:05, Pavlik כתב:

אז אחרי (ממש כמעט) 3 שנים, השתנו כמה דברים:

1. האלפא חיה מצוין ואולי יותר טוב ממני, מקבלת את הטוב ביותר ושיניתי בה הרבה דברים מאז שנקנתה מחבר פורום.

2. הפסקתי לעבוד לתקופה, נהניתי ועשיתי מה שאני רוצה וגם גרתי תקופה קצרה לבד בחו"ל.

3. עברתי לעבוד בתחום אחר, עובד הרבה.

4. עדיין גר אצל ההורים וזה לא בסדר לדעתי.

5. מקווה שהכל רק ישתפר ואני עובד על זה.

נ.ב:

הטלפון LG G3 שהוזכר בהמשך השרשור ונקנה יומיים לפני שכתבתי את זה, עדיין משמש אותי, אבל עושה בעיות. כבר צריך החלפה.

כמעט 4 שנים אחרי התגובה האחרונה שלי בשרשור, גם לי קרו יותר מדי דברים.

1. 3 חודשים אחרי מה שכתבתי כאן מצבו הבריאותי של אבא שלי התדרדר מאוד ומאז הוא לא אותו אדם. כבר התרגלתי.

2. עוד 3 חודשים אחרי מה שקרה לאבא שלי קרתה לי תאונת עבודה, חסרה לי חתיכה קטנה באחת האצבעות, מנסה להיות אותו אדם, גם לזה כבר התרגלתי.
3. עבדתי הרבה מאוד עד שפיטרו אותי רגע לפני שהקורונה התחילה.
4. מרגיש שחלק מהדברים שקרו עיכבו אותי ועדיין גר אצל ההורים וגם עוזר בבית.

5. האלפא האהובה שלי עברה תאונה שלא באשמתי ונפגעה דווקא אחרי שהפרוייקט הסתיים וכבר הייתה כמו שרציתי אותה. 

6. שבועיים אחרי התאונה כבר קניתי את ה- 159 שלא ממש יכולה להחליף את זו שהייתה.

7. הטלפון שהחליף את ה- G3 שירת אותי באמינות מוחלטת מעל 3.5 שנים, הוחלף בטלפון מאוד מתקדם שנמצא במעבדה יותר משנמצא אצלי.
8. מקווה שיקרו דברים טובים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...