Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך פותחים בורג מילוי שמן גיר עקשן? שרייד 2000

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 3491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השתגעתי כבר מהדבר הזה, ניסיתי כמה וכמה פעמים, את הבורג ריקון הצלחתי לשחרר אחרי מאמצים רבים (לא רוקנתי שמן עדיין!), את הבורג מילוי לא, ניסיתי מלמעלה, ניסיתי מלמטה, הגישה היא מאוד בעייתית.

הרגשתי שאני לא מצליח לתפוס אותו טוב, חשבתי שאולי המידה לא מתאימה ואז הלכתי לקנות בוקסה קטנה במידה אחת וזאת עכשיו לא נכנסת!

רעיונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אתה משתמש בבוקסות אינצ'יות על בורג מילימטרי?

האם הבוקסה הגדולה מסתובבת על ריק? קצוות הבורג התחילו להתעגל?

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש בבוקסות מילימטריות, התחתון גודל 24 והייתי בטוח שהעליון גם. הלכתי לקנות 23 וזה מצידו לא מתאים.

תמונה אוכל לצלם רק מחר או ראשון באור יום.

מדיד אין לי מושג וגם לגבי מידה מדויקת, אני יכול לחפש בספר שיש לי אך אני לא בטוח במליון אחוז שזה אכן הדגם הספציפי שלי.

הבוקסה 24 לא מסתובבת על ריק אלא פשוט רוקדת טיפה, יש מצב שהקצוות העליוניים התחילו טיפה להתעגל אבל זה ממש טיפה, ובכל מקרה הקצוות התחתונים בסדר.

כשניסיתי מלמטה עם 24 לא היו חופשים אבל לא משנה כמה כוח ניסיתי להפעיל זה לא עבד, בנוסף המרווח להפעלת הידי גם למעלה וגם למטה הוא ממש קצר ולא מאפשר תמרון.

ניסיתי גם בוקסה (שלצערי הייתה מחוברת לידית מאעפנה דרייב 1/2) וגם מפתח סגור (שבעזרתו הצלחתי לפתוח את הבורג ריקון).

יש לי ידית כוח 3/8 אבל לא הצלחתי למצוא מתאמים ל 1/2 ובכל מקרה אני חושב שאין מספיק מקום להכניס שם מתאם.

לפי כל הסימנים אני צריך ידית כוח מתאימה, נכון?

תודה על ההצעות להשאלת הכלים, אני מאזור המרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תפסיק לנסות שלא תשחק. את הבורג, לדעתי תשתמש עם ידית כח יותר חזקה זה קרה לי בדיוק הסיפור שלך בעבר.

הידית שלי 60 ס"מ דרייב חצי מה שלדעתי אתה צריך.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להגביה את הרכב בצורה בטוחה כמובן, בוקים וכאלה, ולהיכנס מתחת, ואז יש לך קונטרה מלמטה, ואין סיבה שלא יפתח, אם ראש הבורג אכול נסה להשתמש בג'בקה, לפתחיה סובב נגד כיוון השעון, יש מצב שניסית הפוך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוויתי את אותו הקושי גם ביאריס שלי. הבורג אומנם 24 אבל כמעט בלי בשר, הגישה מחוברנת ללא ליפט, הראש די שטוח והבוקסה מחליקה ממנו ועל הדרך מעגלת אותו. גם אצלי היה קשה לפתוח את פתחי המילוי והריקון, וזאת שעל אף שלא סגרתי אותם חזק במיוחד בפעם הקודמת.

כנאמר - ידית כוח, זווית מתאימה והוא יפתח בקלות.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

או פשוט להשתמש במפתח סגור ולתת לו מכות קטנות עד שזה משתחרר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא לנסות לשכפל, זה עוד שיטה שאולי הוא לא ניסה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי עם ידית כוח בעזרתו של Eily - תודה רבה !!! וגם לכם!

הבעיה העיקרית היא שאין זווית - דווקא מלמטה בקושי יש גישה, יש לי ממש מרחק קצר עד לציריה, פתחתי אותו בסוף מלמעלה.

כנ"ל לגבי השימוש באימפקט כלשהוא, בקושי הידית נכנסה, שלא לדבר על כלי של ממש.

הרחבה על כל התהליך עם תמונות בשרשור נפרד שאפתח עוד מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...