Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדל בין פונטו איבו mystyle 2011 ל 150th גם 2011?

mat321
שימו לב! השרשור הזה בן 3494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסתכלתי קצת באינטרנט וזה נראה אותו רכב יש איזשהו הבדל ביניהם?

בנוסף מצאתי פיאט פונטו איבו 150th שנת 2011 יד ראשונה מפרטי 30000 ק"מ ב55 אלף שקל גיר רובוטי... האם מומלץ? או שאפשר להשיג ביותר נמוך?

עריכה אחרונה על ידי mat321
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נכון.

הגג הוא גג שמש כפול מקורי!, ולפי מה שאני יודע זו הגירסה המאובזרת ביותר שלא חסכו בה על שטויות.

הנה מודעת מכירה ישנה תוכל לקבל ממנה קצת מושג על המפרט וההבדלים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?423751-FIAT-PUNTO-EVO-MY-STYLE-2012

על קצה המזלג כל מה שאני רושם לא קיים בגירסה הרגילה(אקטיב).

דיבורית מקורית, כניסת USB, הגה וידית הילוכים מצופים עור, משענת יד, גג שמש כפול, מגנזיום, ספוילר , פנסים עוקבי פניה ובטח עוד כמה פרטים ששכחתי.

הפונטו היחידה שאני מכיר שמגיעה עם גג שמש בהתקנה מקומית היא גירסת הspirit.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים להלן :

ב150 הגג הוא מקורי, ובסטייל התקנה מקומית

ב 150 ישנם פנסי ערפל

ב 150 אם אני לא טועה גם מורכבת בקרת אקלים.

חבל לרשום דברים לא נכונים.

ההבדלים בין מיי סטייל ל-150TH:

4 חלונות חשמל לעומת 2

מערכת BLUE & ME שכוללת דיבורית אינטגרלית וחיבור USB

פסי הגנה בצדי הרכב

פנסים קדמיים כהים יותר

פס אמצע בפגושים מצופי לכה שחורה מבריקה (לעומת פלסטיק מט ב-150)

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמתי לב שאתה רוצה הבדלים בינה לבין ה150th, אבל הבחור מעליי תיקן.

כן היא עדיפה כי היא מאובזרת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בתאכלס עדיף את ה mystyle?

דווקא לא מתלהב מעודף האיבזור, ולא בגלל שמדובר בפיאט. פשוט פוטנציאל להוצאות מרובות במהלך השנים, לא מסתדר עם אוטו שעצם קיומו נועד למלא צורך בחיסכון, אבל זה אני כמובן. מה שעוד פחות מסתדר ופה אני סבור שאני מייצג קהל מעט גדול יותר, היא ה"עגלתיות" של האוטו הזה. נהגתי כמה ימים בגירסה פשוטה יותר נטולת איבזור, גגות וניקלים והאוטו פשוט לא זז. אז בפקקים שבעיר זה מסתדר איכשהוא, אבל נסיעה מעט יותר מהירה היא מקור לתיסכול. היום כשכמעט כל אוטו אפשר להשיג עם איזה מנוע קטנטן בתוספת טורבו ובמחירים די זולים ( ראה איביזה אוטומטית דנדשה ב 80K, מהירה ונמרצת ולא פחות חסכונית ), הפונטו הזו, יפהפיה ומאובזרת ככל שתהיה, נראית משהו קצת ארכאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי5, אולי נסעתי במצב E?

נכון, האוטו לא מורגש כמו פרארי, אבל גם רחוק מלהיות עגלה.

אני מרגיש אתו בסדר גמור. אם צריך האצה וזמינות כוח אפשר להעביר הילוך ליותר נמוך.

מאיץ מ 1 עד 100 קמ''ש ב13,2 שניות שזה לא רע למנוע כזה קטן (הודות למומנטום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת ה150TH מבוססת על גרסת האקטיב, לכן אין שום סיכוי שהיא מגיעה עם 2 חלונות חשמל בלבד כאשר אפילו האקטיב מגיעה עם 4.

לפי מה שיצא לי לראות ה150TH גם מגיעה עם מזגן רגיל כמו האקטיב וגם במפרט של mystyle לא מצאתי את בקרת האקלים, אני יודעת שגרסת הדיינמיק כן מגיעה עם בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת.

אני אישית, הייתי נותנת משקל רב יותר לנתונים של הרכב ומצבו הכללי ומאשר לרמת הגימור שלו.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השוויתי לפרארי, ההשוואה היתה לרכב שנמכר כחדש במחיר נמוך יותר אם כי ברמת איבזור נחותה. ולא צריך ללכת רחוק, די להסתכל על המדפים אצל אותו יצרן, שם אפשר למצוא מכונית שנמכרת ברמת מחיר דומה כמשומשת ועדיפה על האיבו מכל בחינה אפשרית, עם עוצמת מנוע כמעט כפולה, מומנט עדיף משמעותית ושילדה משובחת. ואני מכוון כמובן לבראבו שאמנם תתקש להשיגה עם גגות חשמליים מקוריים, אבל כפיצוי מה תמצא בה מערכת בקרת אקלים מפוצלת גם בגירסת הבסיס. בכלל עולה הרושם שכל רמות האיבזור הללו של האיבו נועדו להסוות את מה שאחרי הכל היא מכונית כבר זקנה למדי ומרגישים את זה.

הערה : משום מה הושמט הציטוט של ההודעה אליה התייחסתי, זו של קודם קודמתי כמובן.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת ה150TH מבוססת על גרסת האקטיב, לכן אין שום סיכוי שהיא מגיעה עם 2 חלונות חשמל בלבד כאשר אפילו האקטיב מגיעה עם 4.

לפי מה שיצא לי לראות ה150TH גם מגיעה עם מזגן רגיל כמו האקטיב וגם במפרט של mystyle לא מצאתי את בקרת האקלים, אני יודעת שגרסת הדיינמיק כן מגיעה עם בקרת אקלים דיגיטלית מפוצלת.

אני אישית, הייתי נותנת משקל רב יותר לנתונים של הרכב ומצבו הכללי ומאשר לרמת הגימור שלו.

לגבי החלונות- ודאי ב-100%.

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השוויתי לפרארי, ההשוואה היתה לרכב שנמכר כחדש במחיר נמוך יותר אם כי ברמת איבזור נחותה. ולא צריך ללכת רחוק, די להסתכל על המדפים אצל אותו יצרן, שם אפשר למצוא מכונית שנמכרת ברמת מחיר דומה כמשומשת ועדיפה על האיבו מכל בחינה אפשרית, עם עוצמת מנוע כמעט כפולה, מומנט עדיף משמעותית ושילדה משובחת. ואני מכוון כמובן לבראבו שאמנם תתקש להשיגה עם גגות חשמליים מקוריים, אבל כפיצוי מה תמצא בה מערכת בקרת אקלים מפוצלת גם בגירסת הבסיס. בכלל עולה הרושם שכל רמות האיבזור הללו של האיבו נועדו להסוות את מה שאחרי הכל היא מכונית כבר זקנה למדי ומרגישים את זה.

הערה : משום מה הושמט הציטוט של ההודעה אליה התייחסתי, זו של קודם קודמתי כמובן.

אין ספק שאתה צודק. במחירה כחדשה האיבו פשוט לא משתלמת.

שים לב אבל שבשוק היד 2 המצב מעט שונה, והאיבו מתחרה במחירה במכוניות מיני כמו הפיקנטו(שתיהן עולות אותו דבר פחות או יותר). גם מול מכוניות סופר מיני בשוק היד 2 האיבו היא מתחרה ראויה(איביזה, פיאסטה קליאו).

בקשר למנוע אכן לא מדובר ביחידה חזקה ומבריקה. מה שכן מדובר ביחידה אמינה מאוד שעושה את העבודה למי שמחפש ביצועים סבירים בשילוב עם חסכון ואמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לרשום דברים לא נכונים.

ההבדלים בין מיי סטייל ל-150TH:

4 חלונות חשמל לעומת 2

מערכת BLUE & ME שכוללת דיבורית אינטגרלית וחיבור USB

פסי הגנה בצדי הרכב

פנסים קדמיים כהים יותר

פס אמצע בפגושים מצופי לכה שחורה מבריקה (לעומת פלסטיק מט ב-150)

סליחה התבלבלתי עם גרסת הSPIRIT המאובזרת שהגיעה במבצע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שאתה צודק. במחירה כחדשה האיבו פשוט לא משתלמת.

שים לב אבל שבשוק היד 2 המצב מעט שונה, והאיבו מתחרה במחירה במכוניות מיני כמו הפיקנטו(שתיהן עולות אותו דבר פחות או יותר). גם מול מכוניות סופר מיני בשוק היד 2 האיבו היא מתחרה ראויה(איביזה, פיאסטה קליאו).

בקשר למנוע אכן לא מדובר ביחידה חזקה ומבריקה. מה שכן מדובר ביחידה אמינה מאוד שעושה את העבודה למי שמחפש ביצועים סבירים בשילוב עם חסכון ואמינות.

ובדיוק בשל כך הבאתי גם את הבראבו שכמכונית יד שניה מסתובב מחירה סביב מחיר האיבו. ונדמה, לי לפחות וכפי שכבר ציינתי קודם, שאין תחרות בין השתיים כמעט משום בחינה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...