Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקשר לצלחות בילום מחורצות

LIRANSL
שימו לב! השרשור הזה בן 3468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני חדש בפורום מקווה שאני מעלה את האשכול בפורום הנכון .

הבנתי שיש פה מלא שפיצים אני מסתובב הרבה בפורמים פה החלטתי להצטרף לאחר שהבאתי לעצמי בובה חדשה עדיין לא הצלחתי לשים תמונה בצד

בכל מקרה לענייננו..

אני רוצה להרכיב על המאזדה שלי ( ספיריט 2008 ) 2 צלחות בילום מחורצות נתנו לי הצעת מחיר של 1000 שקל לזוג , חבר שלי מתקין לי אותם .

צלחות איטלקיות של חברת INTER CAR - CAR ITALY.

זה האתר שלהם - http://www.intercar.org/

Intercar Spa - Brake discs for passenger cars, Brake discs for trucks, Brake drums, Coated brake...

www.intercar.org

תנו את דעתכם

מומלץ ? יקר ? יש משהו יותר טוב ?

ואלו הצלחות

צלחות בילום  2.jpg

צלחות בילום 1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי? יקר ומיותר.

זוג צלחות מחברה טובה (לא שאני אומר שזו לא טובה, לא מכיר אותה) עולה רבע ועושה עבודה טובה לא פחות, בטח כאשר מדובר ברכב סטדנרטי.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה טובה. הם מייצרים צלחות בלימה סטנדרטיות להרבה דגמים של רכבים לאורך הרבה שנים.

אבל המחיר שקבלת הוא יקר יחסית.

If you can't go fast with 90hp, 900hp won't help you. © Bob Hall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מאמץ את הרכב הרבה ומרגיש שהבלמים דועכים?

מה הסיבה שאתה רוצה להרכיב צלחות כאלו?

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בלאי בצלחות או ברפידות

אני גם לא כל כך יודע מה המצב שלהן

אבל הסיבה העיקרית שאני רוצה להחליף זה בשביל היופי , ועל הדרך זה גם יותר טוב ממה שהבנתי , הבלימה יותר טובה והצלחת לא מתחממת כמו הרגילה ככה שגם הרפידות לא נשחקות מהר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דעתי האישית - אם זה רק ליופי, לא משתלם במיוחד כשמדובר רק בצלחות אחוריות לפי מה שנכתב פה. מי מסתכל על זה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי האישית - אם זה רק ליופי, לא משתלם במיוחד כשמדובר רק בצלחות אחוריות לפי מה שנכתב פה. מי מסתכל על זה?

אני רוצה רק לקדמיות , בינתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם יופי קשה להתווכח - כל עוד זה בטיחותי. רק קח בחשבון שלצלחות מחורצות ומחוררות סיכוי גבוה הרבה יותר להסדק. מבחינת הבלימה לא תרגיש שום הבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפריע לך שהן יקרות משמעותית ביחס לצלחות בילום מקוריות של הרכב שלך?

אם לא אז לך על זה תתפנק, הן בהחלט נראות "סקסיות" יותר מהצלחות המקוריות אבל תיקח בחשבון שהקוטר שלהן לא ממש גדול כך שכדי שיראו אותן בלי צורך בזכוכית מגדלת רצוי שהג'אנט ברכב יהיה "פתוח" יחסית.

כן, לצלחות מחוררות יש נטיה גבוה להסדק סביב ה"חירורים" אבל מדובר במאזדה 3, לא בדיוק מכונית מירוצים שהולכת להמתח לקצה כך שאני לא חושב שצריך לחשוש מזה יותר מדי.

עריכה אחרונה על ידי edan82

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...