Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Abarth - Road Trip (תמונות וחוויות מטיול סובב דרום)

Caveman
שימו לב! השרשור הזה בן 3510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסופ"ש האחרון, בזמן שישנתם התאגדו להם כ-20 עקרבים (פלוס עוד שני נספחים), ויצאו לגדוש את דרום הארץ ולחגוג את השנה החדשה.

אצלי הטיול התחיל ב 4:30 לפנות בוקר, כשהשעון מצלצל, ואני מקלל אותו על זה. ללכת לישון מוקדם אמרתי לעצמי בערב קודם, כן בטח, איך אפשר לישון כמו שצריך לפני טיול שכזה עם כל ההתרגשות.

נפגשנו איי שם במרכז הארץ כשעה וחצי לאחר מכן. למרות שהיה יחסית חשוך עדיין, החניון היה צבעוני למדי כאשר כולם הסתדרו בשורה למופת, וממש לא שקט. קיבלנו את התדרוך הרגיל כולל מפה של המסלול, לגמנו את ארגז הרדבולים כדי להתעורר סופית, התפנקנו בשי קטן מטעם העקרב שליטא, ויצאנו לדרך.

התחנה הראשונה, מצוקי דרגות, בחניון העליון קרוב לבסיס צה"ל. כיף להיות חלק מהשיירות האלה, כל פעם מחדש. הצלילים, הצבעים, תענוג. גם נסיעה מנהלתית יחסית הופכת להנאה גדולה. נקודת העצירה במצוקי דרגות מספקת נוף עוצר נשימה, והעליה אליה מהנה לא פחות, עם הרכבים הנכונים. משם המשכנו, איך לא, למעלה עקרבים. הפעם, לאחר הביקור בטיול בראשית, הגענו מהכיוון ההפוך. הטיפוס זהיר כי איכות הכביש לא מבריקה, קצת הרבה תמונות, וממשיכים בדרך, אל ארוחת הצהריים במסעדת פטפוט בבאר-שבע, שם חיכתה לנו הפתעה נחמדה למדי. אם לא מספיק שהאוכל היה נהדר (לטעמי, מההרגשה שלי גם לשאר), מסתבר שלא גילו לנו שהוזמנו לארוחה על ידי סמל"ת. משם התפזרנו איש איש לדרכו. עייפים, אך מלאי אנדרנלין.

איך אסכם?

זהו לא הטיול הראשון שאני משתתף בו, מקווה שגם לא היה האחרון. בכל פעם אני נהנה מחדש מהרכבים, מהאנשים, מהארגון, מהאוירה. כיף לעשות מה שאני אוהב עם עוד פסיכים כמוני. כיף שיש יבואן שדואג לקדם את התחום.

שמח להיות חלק מהטירוף, תודה למי שהשתתף, תודה גדולה לסמל"ת על התמיכה והארגון. כן ירבו !

1-IMG_6660.jpg

1-IMG_6601.jpg

1-IMG_6464.jpg

1-IMG_6409.jpg

1-IMG_1752.jpg

1-IMG_1740.jpg

1-IMG_1713.jpg

1-IMG_1683.jpg

עריכה אחרונה על ידי Caveman

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרארי מדהימה בשחור!

בנוגע למעלה עקרבים, אני רואה תלאיים וסלילות חדשות, מה מצב הכביש? רשמית, הוא פתוח או שעדיין יש למעלה ולמטה שלטי אין כניסה שכל העולם ואחותו מתעלמים מהם (בצדק).

כיף לראות טיולי שטח כאלה :-D

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש פתוח (לפחות מאיפה שאנחנו באנו. התנועה הנגדית היתה אפסית, אולי בצד השני אין כניסה). מצב הכביש סביר לחלוטין, זה לא כביש לנהיגה מהירה מאוד, אבל בהחלט אפשר לזרום עליו. אם הפרארי הנמוכה הזו עברה אותו, כל אחד יכול.

הטיול היה נהדר! אני אוהב את הצפון אבל אין כמו כבישי הדרום לנהיגה נעימה ללא הפרעות. התנועה דלילה ביותר, הנופים עושים טוב על הלב.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה טיול משובח ומאורגן להפליא. כביש מעלה עקרבים הוא נירוונה אמיתית. מצ״ב כמה תמונות שלי להנאתכם.

ImageUploadedByTapatalk1411472243.353223.jpgImageUploadedByTapatalk1411472259.369405.jpgImageUploadedByTapatalk1411472284.255193.jpgImageUploadedByTapatalk1411472294.718893.jpgImageUploadedByTapatalk1411472304.290437.jpgImageUploadedByTapatalk1411472314.752611.jpgImageUploadedByTapatalk1411472325.938388.jpgImageUploadedByTapatalk1411472336.472625.jpg

הנוכחית | אבארט פונטו אבו אסהאסה

אקסית 1 | אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק

אקסית 2 | אלפא רומיאו 164 סופר ידנית (הי"ד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעורר קנאה!

הפרארי קצת מסיטה את תשומת הלב מקן העקרבים שם

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שגם אני, כמו caveman, לא הצלחתי לישון יותר משעתיים וקצת (למה לעזאזל זה קורה לי בכל פעם שאני צריך לקום ברבע לחמש?!), הכרחתי את עצמי לקום, לדפוק שוט של נספרסו ולהגרר אל הרכב.

הרוח הקרירה לאורכו ורוחבו של כביש 1, 2 כוסות קפה נוספות בתחנת הדלק בלטרון, וכמובן גם האדרנלין של לפני הטיול, הצליחו להעיר אותי סופית, וכשיצאנו משם לכיוון ירושלים, כבר הייתי ערני למדי. וטוב שכך, כי הכבישים פנויים לחלוטין, הקצב עולה ודוושת הגז למטה מזמנת אותי ללחוץ ועוד ועוד. וכרגיל, זה הופך להרבה יותר כיף, כשאתה מוקף באנשים טובים, שחולקים איתך את אותו תחום העניין, שמפרגנים אחד לשני ושמצליחים להנות מהאווירה ביחד, כקבוצה, ללא משחקי אגו מיותרים שיש לפעמים בטיולי נהיגה.

אחרי מקצה קצר יחסית, עצירה קצרה בתחנת הדלק המוכרת בכביש 90, עוד כוס קפה, ואנחנו ממשיכים הלאה. ביציאה מתחנת הדלק אני נעקף על ידי הפרארי השחורה שהצטרפה אלינו, ובמשך מספר קילומטרים, אני לא שומע דבר פרט לרעש המנוע שלה בכל סל"ד אפשרי - חוויה בפני עצמה.

נקודות העצירה הבאה היא מצוקי דרגות. זו לא הפעם הראשונה שאני מגיע למקום הזה, אבל בכל פעם הנוף המדהים שם מושך אותי מחדש, בטח בשעות הבוקר המוקדמות, כשעוד רואים את הזריחה. עוד סשן של צילומים ואנחנו מתחילים לרדת למטה.

כביש 90 ריק יחסית, והשיירה שלנו מגיעה במהירות למקטע הטוב ביותר בעייני של המסלול - העלייה מסדום לערד. גם שם הכביש פנוי יחסית, ואפשר לפתח קצב לא רע. אני נמצא יחסית בקדמת השיירה, ואנחנו כ"כ נסחפים עם הכביש, עד ששוכחים לפנות בזמן, ונכנסים בטעות לערד. סיבוב קצר, עוד כמה קילומטרים, הפעם מערד לסדום, ואנחנו מגיעים לאחד מהכבישים היפים ביותר בעייני בארץ, אשר גם מוביל אותנו אל מעלה העקרבים. פעם לא הייתי חובב גדול של המדבר, אבל בכל זאת, יש משהו מאוד עוצמתי בנוף הזה, כפי שניתן גם לראות בתמונות שצילמו והעלו חבריי. משהו נינוח, שגם מצליח להרגיע אותך ולהשכיח את צרות היום יום.

עוד סיבוב של צילומים, ואנחנו יורדים למטה ומתחילים לנסוע לכיוון באר שבע, שם מתגלה ההפתעה האחרונה של היום הזה: ארוחת הצהריים שאורגנה לנו באחת מהמסעדות שם היא כולה על חשבון סמלת, כעוד מחווה של רצון טוב מהיבואן לבעלי הרכבים. אני כוס קפה נוספת, ועייפים, אך מרוצים, אנחנו מתחילים את המסע הארוך יחסית בחזרה אל המרכז.

גם בשבילי זה לא טיול הנהיגה הראשון עם בעלי אבארט' אחרים. משמח אותי למדי לגלות כל פעם מחדש שמצטרפים עוד ועוד אנשים טובים לקבוצה הקטנה הזו, ואני מרגיש מחויב כמעט להודות לכולם (ובראש ובראשונה לעומר וסמל"ת) על עוד טיול נפלא, שהשאיר טעם של עוד אצל כולנו.

20140920_110514_HDR.jpg

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...