Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריבית של פריים+7% על הלוואה בנקאית, נחשבת לטובה?

666pluto
שימו לב! השרשור הזה בן 3507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי חשבתי שרק בבנק דיסקונט יש הסכם עם עובדי מדינה.

ציינתי למעלה שהעירו לי בנושא בפרטי כאן באתר, אז השארתי פרטים בשירות לקוחות של בנק יהב ליצירת קשר מהסניף וקביעת פגישה.

אז כרגע מחכה לראות מה יקרה בפגישה בשני הבנקים האלה, אעדכן כאן.

אחרי זה אנסה לעשות קצת מיקוח כמו בשוק בין כל הבנקים.

עריכה:

redroze, אמורים לחזור אלי גם מדיסקונט וגם מיהב לקביעת פגישה בסניף שקרוב אלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני כמה זמן העלתי שרשור על eloan , והתפלאתי למה אנשים יבואו לאתר לקחת ממנו כסף בריבית של 5.5% לשנה+מדד על סיפורים דומים מאוד לשלך, עכשיו אני מבין למה, 7%?! זה המון

אני מוכן לתת ב 6% קבוע :-P

(לפי חישוב שלי 6 קבוע ל60 חודש על 60K שח זה 1160 לחודש)

יש לך הלוואות בריבית נמוכה יותר?

אולי שווה להשאיר אותן או אפילו לנסות למחזר אותן על אותה ריבית ולסגור רק את אלה שיקרות מידי?

מעניין שמשכנתא מוכנים לתת היום בריבית קבועה של 3.5% (ואף פחות) אבל הלוואות קצרות יותר הן בגדר WTF בריבית

עריכה אחרונה על ידי DrorZi

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש יותר גדול

באתר אילון זה מדד+5.5% לפי הדוגמא שלך, המדד בשנה האחרונה שואף לאפס, לכן הריבית היא 5.5%

בבנק זה ריבית פריים (כיום 1.75%) + 7% והגענו ל 8.75%

ז"א כ 3% הפרש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני עם הבנק שלי כשביקשתי הלוואה, נאמר לי שיש הלוואה "מיוחדת" בשבילי בפריים + 10%!!

אמרתי תודה רבה אני אקבל יותר טוב ממקום אחר, לפני שניתקתי אמר בטלפון מהר "תמתין בבקשה!" דקה / 2 עברו כיוון שהוא "פנה" למנהל ונתן לי הלוואה מיוחדת בפריים +6.5%. שגם זה לא משהו.

לאחר שנפלט לי שאני סטודנט בכלל ירד לו החשק, וקיבלתי ריבית שאני לא זוכר במדוייק כמה, אבל סה"כ 3.25% יוצא לי לשלם.

ואני לא טיפוס שמתמקח, אני דיי חלשלוש בנושא הזה.

אם במקרה ואתה עדיין נחשב סטודנט, לדעתי תנסה כדאי לך מאוד.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בדוק את תנאי ההלואות הקיימות. דרג אותן לפי המידה בהן הן מעיקות עליך.

כעת, כאשר שכרך עולה, הקצה את ה"עודפים" להחזר הלואה - בכל חודש החזר 1000-20000 ש"ח על חשבון אחת ההלואות, כך שתצמצם את הריבית הכוללת, ובהדרגה, עם סגירת ההלואות, יתפנה לך סכום נוסף לזירוזפרעון ההלואות הנותרות. כמובן שצריך ללהביא בחשבון "עמלת פרעון מוקדם", אבל עד כמה שאני יודע (ויתקנו אותי בנקאי הפורום) לפחות הלואות צמודות פריים אינן מחוייבות בתשלום כזה. אולי איזה דמי פעולה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד משתנה ובלי לדעת נתונים נוספים קשה לתת הסבר על גובה הריבית. בעיקרון באופן תיאורתי בכל מיני מסלולים כמו סטודנטים ,חשבון חדש ועוד תוכל לקבל ריבית מאוד נמוכה . כמו כן תלוי בוותק והכרות של עם הסניף ,בטחונות נוספים בחשבון, בני משפחה בסניף, נתוני עבר כלכלים ודירוג אשראי ועוד פרמטרים.

הריבית המקסימלית היום היא פריים+12 פלוס מינוס .ככה שאם תחפש מסלולים או הצעות נוספות בתאוריה תוכל להוזיל לך את הריבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי פגישה היום בבנק דיסקונט, יצאתי כבר עם ריביות טובות יותר (אבל עוד לא סגרתי כלום).

כל המטרה הייתה לרכז 4 הלוואות שונות וכמה עסקאות תשלומים להלוואה אחת, סה"כ סכום של 60K. אבל בתנאי עובד מדינה בדיסקונט אפשר הלוואה אחת של 50K, ריבית פריים+2. בנוסף לה הציעו הלוואה נוספת של 10K בריבית פריים+3 להשלמת הסכום.

לא בדיוק הריביות שדיברו עליהן פה, של מינוס חצי וכו', אבל כנראה שזה תלוי חשבון באמת?

בנוסף הציעו מסגרת חשבון 10K, כרטיס אשראי 10K.

מתלבט אם לפנות בכלל ליהב, כי הבנתי שדיסקונט הכי זול מבחינת עובדי מדינה.

מחר אני אפנה לסניף שלי בלאומי, נראה מה הם יציעו.

עריכה:

אופציה אחרת היא בכלל לוותר על כל התענוג הפסיכולוגי הזה ולהמשיך במצב הנוכחי, תשלומים מפוזרים לכמה מקורות, וכך לחסוך בכלל את הריבית על הלוואה נוספת שתכנסה את הכל, ולא משנה כמה נמוכה היא תהיה...נראה לי שזה מה שיקרה...רק אפנה ללאומי שישפרו את מסגרת החשבון וכרטיס האשראי (שיהיה למקרה הצורך).

עריכה אחרונה על ידי 666pluto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה לכמה סניפים, בכל סניף הכל שונה, אני אישית עברתי מפועלים לדיסקונט אחרי ששחטו אותי בריביות על ההלואות והמינוס בבועלים (פועלים).

מאיזה איזור אתה בארץ? והריביות לא כאלה נמוכות, תנסה גם בבנק ירושלים, הם גם מציעים מסלול טוב, וגם באיגוד, לא כל בנק שיש לו הסכם עם מגזר מסויים אומר שהוא יציע לבנאדם מהמגזר את התנאים הטובים ביותר. בודקים הכל.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מגיע ללאומי תגיד שיש לך הצעה כזו וכזו מבנק דיסקונט. תן להם להשוות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי הרבה אנשים נופלים בפח הזה שהבנקים ללא שום בושה מכניסים להם.

משהו בסגנון של: "קח 10,000 ותחזיר כל חודש 1000".

אני אישית בשיחות עם הבנק מתנהל כך:

בנקאי: אני יכול לתת לך בפריים + 5.5%"

אני: יקר לי.

בנקאי: אני צריך לבדוק ..... במיוחד השגתי לך (שקר כלשהו), יכול לתת לך בפריים + 4%"

אני: לא נראה לי.

בנקאי: אני ... (שקר כלשהו), יכול לתת לך בפריים + 3.5%"

אני: טוב תודה.

בנקאי: "בכמה אתה מוכן?"

אני: "פריים"

בנקאי: "טוב". :shock:

נוסע על:

טויוטה פריוס 2019.

טויוטה קורולה 2008 רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

alon, אני רק משער שזה תלוי בכמה אתה מרוויח ומה מצב החשבון שלך.

תיאורטית, בחודשיים הקרובים הסטטוס שלי ישתנה לאח במקצוע, המשכורת תהיה 10K+, אף פעם לא אהיה מובטל וכו', אבל לבנתיים זה רק תיאורטית. מעשית, אני כרגע מגיע לבנק בסטטוס כוח עזר בבית חולים, משכורת אחרונה 6.5K, לפנייה עמדו על 5K. אז המצב כרגע טוב מספיק כדי בכלל לאשר לי סכומים כאלה, גם בלי ערבים וביטחונות, אבל אולי לא מספיק כדי לתת כאלה ריביות?

בכל אופן, אני אפנה בנוסף גם לבנק יהב וגם לבנק לאומי שאני חבר בו, אולי יתנו הצעה טובה יותר.

מעבר, יש אפשרות שבכלל לא אקח הלוואה, ואשאר במצב הנוכחי עם הלוואות מסודרות. לטווח הקצר זה קצת "יחנוק" אולי כלכלית, אבל אני חוסך את הריביות, כמה שיהיו נמוכות. חישובים שאני אצטרך לעשות, ולא ממש מהר, אני אחליט בשבוע-שבועיים הקרובים אחרי שיהיו לי את כל ההצעות ביד מהבנקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי הרבה אנשים נופלים בפח הזה שהבנקים ללא שום בושה מכניסים להם.

משהו בסגנון של: "קח 10,000 ותחזיר כל חודש 1000".

אני אישית בשיחות עם הבנק מתנהל כך:

בנקאי: אני יכול לתת לך בפריים + 5.5%"

אני: יקר לי.

בנקאי: אני צריך לבדוק ..... במיוחד השגתי לך (שקר כלשהו), יכול לתת לך בפריים + 4%"

אני: לא נראה לי.

בנקאי: אני ... (שקר כלשהו), יכול לתת לך בפריים + 3.5%"

אני: טוב תודה.

בנקאי: "בכמה אתה מוכן?"

אני: "פריים"

בנקאי: "טוב". :shock:

בדיוק מה שעשו איתי בטלפון, הציעו תחילה 10%+

ירדו ל 6.5 ולבסוף 3.25 רק כי גילתי להם שאני סטודנט

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה לא אמרת מההתחלה שאתה סטודנט?

אתה נהנה מהתהליך?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...