Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו-ספורט קליאו 2010-2012 מול 2013-2014

Liran xsi
שימו לב! השרשור הזה בן 3499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שובר את ראש על איזו ללכת, הדגם הקודם בעל אופי ספורטיבי מושחז כמו שאני אוהב והמנוע האטמוספרי שמצריך להחזיקו גבוה בכדי לחלץ את כל הסוסים החוצה עושה לי את זה, וכמובן תיבה ידנית.:-)

הדגם החדש מרגיש כמכונית הרבה יותר טובה באיכות, עיצוב ואבזור, אך לצערי אין תיבה ידנית.

אשמח לעזרה ממי שנהג בשתי הרכבים עד כמה הדגם החדש התרחק מהמקור ?

האם התיבה הרובוטית היא דיל-ברייקר ולמה לעזזל ברנו ספורט אין כיום אופציה לתיבה ידנית.:roll:

את המעבר למנוע מוגדש ורגיל לימנו במקום האטמוספרי המלהיב שהיה עוד איכשהו אפשר להחליק....

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם אף אחת מהן, אבל למה שלא תנסה לעשות נסיעת מבחן על החדשה? לפחות תחליט האם היא בשבילך או לא.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שלא ניסיתי ? קרסו חולערות !! התקשרתי שלושה פעמים במועדים שונים ותמיד אמרו לי שהרכב נמצא בתל-אביב והם לא מוכנים להביא אותו לסניף הקרוב לביתי לצורך נסיעת המבחן...

הם לא ממש רוצים לדחוף מכירות של דגם זה.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר כשהלכתי להתרשם מהקליאו 0.9TCE הציעו לי לנהוג גם על הRS. :shock:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו זה ? הפורום איבד את השיניים ?

פעם היה כאן שלוחה רצינית של חובבי הרכבים האלו לאן כולם נעלמו :-D

אף אחד כאן לא נהג ויכול לתת רפרנס ?

מישהו יודע כמה קליאו RS נמכרו כאן מהדגם של 10-12 ?

עריכה אחרונה על ידי Liran xsi

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS לא נמכרת בשנתונים שאתה מדבר עליהם, זה היה עדיין קליאו ספורט

אני בעלים של קליאו RS מחודש יוני, בינתיים יצאתי לכמה נסיעות באיזור שלי (נס הרים-צובה) ומאוד נהנתי.

יש כאלה שיגידו שהתיבה לא מעבירה הילוכים מספיק מהר, לי במצב RS היה מספיק ואהבתי את התיבה יותר מאת הידנית ב208 GTI לצורך העניין

סקירה שלי: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?534397-%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%AA%D7%99-%D7%91-Renault-Clio-RS

חשוב לזכור שזה הניסיון הראשון שלי בקטגוריה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע כמה קליאו RS נמכרו כאן מהדגם של 10-12 ?

ב-2012 - 2 יחידות, ב-2011 6 יחידות (מתוכן רק 5 עדיין רשומות), ב-2010 - 5 יחידות (מתוכן רק 4 עדיין רשומות). ב-2009 - 11 יחידות, ב-2008 - 6 יחידות (מתוכן רק 4 עדיין רשומות).

מהדגם החדש, ב-2013 - 4 יחידות, ב-2014 (עד 2.9.14) 9 יחידות.

כל זה מול 14 יחידות של 208GTI ב-2013 ו-28 יחידות עד ה-2.9.2014 (27 עדיין רשומות).

עריכה אחרונה על ידי foo_bar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS לא נמכרת בשנתונים שאתה מדבר עליהם, זה היה עדיין קליאו ספורט

אני בעלים של קליאו RS מחודש יוני, בינתיים יצאתי לכמה נסיעות באיזור שלי (נס הרים-צובה) ומאוד נהנתי.

יש כאלה שיגידו שהתיבה לא מעבירה הילוכים מספיק מהר, לי במצב RS היה מספיק ואהבתי את התיבה יותר מאת הידנית ב208 GTI לצורך העניין

סקירה שלי: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?534397-%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%AA%D7%99-%D7%91-Renault-Clio-RS

חשוב לזכור שזה הניסיון הראשון שלי בקטגוריה

קליאו RS נמכרה כאן מ-2001 ועד עכשיו, עם הפסקה באמצע בין הדור השני לשלישי.

לדגם החדש נוסף הכינוי EDC בגלל הגיר הרובוטי..

ספר קצת על הרכב שלך, עבר זמן משרשור קבלת הפנים.

ב-2012 - 2 יחידות, ב-2011 6 יחידות (מתוכן רק 5 עדיין רשומות), ב-2010 - 5 יחידות (מתוכן רק 4 עדיין רשומות). ב-2009 - 11 יחידות, ב-2008 - 6 יחידות (מתוכן רק 4 עדיין רשומות).

מהדגם החדש, ב-2013 - 4 יחידות, ב-2014 (עד 2.9.14) 9 יחידות.

כל זה מול 14 יחידות של 208GTI ב-2013 ו-28 יחידות עד ה-2.9.2014 (27 עדיין רשומות).

איזה מספרים זעומים, זה יותר שהיבואן לא רוצה למכור מאשר אנשים לא רוצים לקנות.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה דו צדדי, היבואן לא רוצה באמת למכור וגם אין יותר מידי ביקוש

אבל זה נושא עתיק ואין טעם להרחיב

foo_bar, מאיפה המספרים המדויקים?

בדגמים שלפני האחרון הקליאו כונתה RenaultSport במפורש ולא ראשי תיבות

בכל מקרה, בינתיים אין לי מידע שונה לחדש מאז, עברתי רק 1050 ק״מ והרושם עדיין זהה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...