Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות על קאיה פורטה / קאיה סיד

nadavaspak
שימו לב! השרשור הזה בן 3465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב שמבוסס על רכיבים של יונדאי I30, רכב מאוד אמין ולא יקר לתחזוקה ויעידו על כך מספר חברי פורום שמחזיקים ברכב.

לא יודע מאיפה ספרינג שמע את השמועות האלו. כדאי שתחליף מוסכניק.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה קישור למבחני הריסוק שהניבו תוצאות טובות מאד.

הרכב מומלץ בהחלט.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במצב שלך לפני שבוע, המלצה מהמוסכניק שלי שהוא תותח, להתרחק מהאוטו, הרבה צרות לדבריו.

הוא לא תותח,הוא טמבל.

איזה צרות יש כבר בקיה פורטה?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב?

אם פורטה, אני חושב שב-2011 (או 2012?) הגיעה הפורטה עם הגיר החדש, שישה הילוכים במקום ארבעה. מומלצת יותר.

אוסיף כמה דברים:

הפורטה נמכרה בכמויות גדולות (מאוד) לליסינג והשכרה, מהלך שהוביל לשוק רווי ולמחירים מאוד נמוכים בחברות הליסינג. כמובן שהדבר משליך גם על השוק הפרטי, שצריך להתאים עצמו למחירים. מחירון זו מילה גסה.

הסיד סובלת גם היא משוק בינוני, אך לעומת הפורטה, הרוב המוחלט נמכר לידיים פרטיות. גם הסיד נמכרת מתחת למחירון.

שתיהן מאובזרות היטב.

אני בחרתי בסיד מטעמים של נוחות, שוק עתידי ואקזמפלר סופר-שמור שנפל לידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיד גם יש יתרון שהיא נבחנה ביורואנקפ וזכתה ל5/5 כוכבים במבחני הריסוק.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די נעול על הפורטה מסיבות של נוחות וצרכים

וגם כי הסיד לא מצאה חן בעיני מבחינה עיצובית

האם מישהו יודע אם הגיר התחלף ב 2011 או ב 2012?

אני מחפש 2010 אבל נפלה לידי הצעה מעניינת על פורטה 2011, אומנם עם 120,000 ק"מ אבל רק ב 35,000 ש"ח + האימפלה הטרנטה שלי

התקציב שלי הוא 45,000-50,000 ש"ח

אם הגיר הוחלף ב 2012 אז כנראה שאלך על 2010 עם קילומטרז' נמוך

אשמח לשמוע את דעתכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גרסה עם 4 הילוכים וגרסה עם 6 הילוכים - ההבדל לא גדול עד כדי פסילת מכונית מתאימה עם 4 הילוכים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גרסה עם 4 הילוכים וגרסה עם 6 הילוכים - ההבדל לא גדול עד כדי פסילת מכונית מתאימה עם 4 הילוכים.

לדעתי ההבדל מורגש מאוד ברכב במיוחד בנסיעה ב 90+ שברכב עם 4 הילוכים כבר ב 90 קמ"ש המנוע צועק להילוך נוסף.

אם לפתוח השרשור יש נסיעות בין עירוניות רבות לדעתי עדיף את גרסת 6 ההילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי על 5 הילוכים... זה עוד לא סופי אבל לשם נושבת הרוח [שילמתי מקדמה שניתן לבטלה ולקבל החזר מלא]

הבחירה נבעה בעיקר עקב יכולות כלכליות, מקוה שלא טעיתי

ביום שלישי אצא לנסיעת מבחן ונראה האם המנוע באמת צועק, כי אם כן זו יכולה להיות בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...