Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כסאות לסימולטורים

שימו לב! השרשור הזה בן 3468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש להם כסאות נחמדים.

מה שאני לא אוהב בהם, זה את העובדה שיש לך מוט בין הרגליים, זה לא תנוחת נהיגה אמיתית טיבעית.

אבל זאת רק דעתי כמובן, יכולים אחרים לחלוק עלי ולהגיד שזה לא כלכך נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח.

יש להם את דגמי ה-Revolution שבהם המוט יוצא מהכסא (ולא מהרצפה) ואז הרגליים חופשיות לטייל על הדוושות בלי הפרעה.

דניאל, playseat זאת החברה הכי נפוצה של כסאות לסימולטורים (לא מוצרי high-end אבל כל בן-אדם שני שאני מכיר עם כסא זה שלהם).

אם אתה מחפש להזמין, תסתכל על האתר הזה:

http://www.playseatstore.com

יש מבחר יותר גדול ומשלוחים אטרקטיביים לכל העולם (זה משווק מורשה גדול).

לא השתמשתי בו אישית אבל התלבטתי רבות :lol:

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם כסאות נחמדים.

מה שאני לא אוהב בהם, זה את העובדה שיש לך מוט בין הרגליים, זה לא תנוחת נהיגה אמיתית טיבעית.

אבל זאת רק דעתי כמובן, יכולים אחרים לחלוק עלי ולהגיד שזה לא כלכך נורא.

אני תמיד נוסע עם מוט בין הרגליים- מתרגלים...

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יכול להגיד שזה משדרג את חווית המשחק בטירוף :twisted:

ניתן גם לצמצם עלויות ולהשתמש במושב שפורק מרכב זה או אחר. יש מדריכים עם רעיונות לעיצובים וחומרים.

זה מה שבנינו לחבר בזמנו -

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?508158-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%A1%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9C%D7%98%D7%95%D7%A8-playseat

עדיין מתאספים לערבי גראן טוריזמו ובירות :lol:

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יכול להגיד שזה משדרג את חווית המשחק בטירוף :twisted:

ניתן גם לצמצם עלויות ולהשתמש במושב שפורק מרכב זה או אחר. יש מדריכים עם רעיונות לעיצובים וחומרים.

זה מה שבנינו לחבר בזמנו -

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?508158-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%A1%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9C%D7%98%D7%95%D7%A8-playseat

עדיין מתאספים לערבי גראן טוריזמו ובירות :lol:

ראיתי את האשכול הזה ואמרתי שהלוואי ויהיו לי חברים כאלו חחחחח

לצערי אין לי את האמצעים לבנות דבר כזה ואני מחפש משהו מוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תרים ידיים כל כך מהר. באמת שיש המון מדריכים ברשת וניתן לבנות ממגוון חומרים כגון צינורות PVC,עץ,מתכת. אולי יזרום לך משהו.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תרים ידיים כל כך מהר. באמת שיש המון מדריכים ברשת וניתן לבנות ממגוון חומרים כגון צינורות PVC,עץ,מתכת. אולי יזרום לך משהו.

אם תוכל לכוון אותי לאחד מהמדריכים האלו אני יותר מאשמח, אני מניח שגם אתם לא בניתם על בליינד אני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל חוסר זמן, אנחנו בנינו בערך על בליינד. ראינו כל מיני עיצובים, חשבנו מה יהיה נוח, מספיק פרקטי (מגבלות של הדירה בה זה ימוקם), יראה טוב והתכנון התקדם יחד עם הביצוע.

תרשום בגוגל playseat DIY, יש הרבה.

לא מזמן היה מישהו בפורום פה שרצה למכור פלייסיט. גם זאת אפשרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...