Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך זה שאתם לא מפרסמים כלום על צוות פוינטר שיצא לראלי ????

micha
שימו לב! השרשור הזה בן 3496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיכום פרי ידה של איריס סגל, אשתו של הלל סגל מצוות פוינטר (מצוטט מדף הפייסבוק של הצוות) :

צוות 234 – תקציר היום השישי 25/9היום הזה התחיל בבת אחת בכל המתח. לאחר חגיגות ערב החג אמש, התעוררתי מאוחר מדי ב- 07:10, כשתי דקות לאחר מכן הלל התקשר כשהם כבר על קו הזינוק וממתינים להזנקה ב 07:21.

הלל מספר על מזג אוויר נאה, קריר ונעים והשמש כבר מאירה בצבעים עזים של אדום וזהב. הבעיה היחידה כרגע היא שהם מוזנקים מזרחה בדיוק עם השמש בעיניים והשמיים נקיים לגמרי.

תוך דקות ספורות אנו כבר במהלך הקרב. ואכן צפויה היום מלחמה קשה. סוף הראלי כבר נראה באופק וכל המקצוענים שבחבורה (ויש הפעם הרבה כאלו) לא מוכנים לוותר בקלות על הזכות לפודיום.

האתר, כרגיל, משגע את השכל. מתעדכן בזמנים לא קבועים. לעתים רק אחד מהרכבים מתעדכן, כך שאנו רואים אותו לפני כולם עד שגם השאר מתעדכנים.

המתח הפעם כל-כך קשה שהחלטתי לפרוק אותו בכפיפות סמיכה. קבעתי לעצמי שבכל כ- 10-15 דקות, אני מבצעת 10 כפיפות כאלו. עד עכשיו ביצעתי כבר 12 כאלו (השעה 11:31) וזה עוזר קצת, בעיקר אם כשאני חוזרת למחשב היה עדכון נורמלי. כרגע המצב על המסך לא משהו, אם כי באופן כללי, לאחר שהם עצרו למספר דקות מורטות עצבים (עדיין לא יודעת את הסיבה, אולי להחליף גלגל, אולי להשתין...) ואפשרו למספר רכבים לעקוף אותם, הם בהחלט "פתחו עליהם" וכרגע נותר להם לעקוף רק רכב אחד (201). בעוד דקות ספורות הם עומדים להכנס לתוך יער עבות וצפוף שמשתרע על שטח ענק וכמעט בלתי אפשרי. לא ברור לי איך אפשר לנווט ולנהוג בשטח כזה..

מסתבר שלהם היה יותר קל מאשר לי – הם סיימו את הקטע המיוער הזה עוד לפני שסיימתי לפתוח את הברזים של הטפטפות בגינה...

ועכשיו (בגלל הכפיפות סמיכה, ברור..) ניראה שהם הגיעו ראשונים לסיום הסטייג' השני. איזה כייף. אינשאללה שילך ככה גם בסטייג' האחרון.

12:17 הלל התקשר מחוף הים, בסיום הסטייג' השני. אכן הם סיימו ראשונים את הקטע הזה. לשאלתי לגבי היער הענקי, מסתבר שהבעיה שם כלל לא היתה של ניווט, היער היה מלא בביצות שאילצו את הרכב להפוך לברווז. הלל מספר שהרכב היה ממש גיבור והוא נפעם לאור העובדה שהם הצליחו לצאת מכל הביצות הללו ועוד להגדיל פערים.

עכשיו נשארה לנו עוד בעיה להתפלל בעבורה וזה הבולם הקדמי ימני שהתחיל להשמיע קולות וחייבים להחליף אותו. הבעיה היא שאין מספיק זמן לביצוע העבודה הזאת לפני ההזנקה הקרובה ואין להם אלא לקחת את הסיכון ולהמשיך עם הבולם הלקוי.

14:00 רז והלל עושים דרכם בסטייג' השלישי והאחרון (להיום). על המפה הסטייג' הזה נראה ארוך בטירוף. למעשה אורכו 160 ק"מ.

15:00 נשאר עוד השליש האחרון לסטייג', כלומר, אפשר להגיד שהם כבר לקראת הישורת האחרונה.

אני מחפשת דרכים להעביר את הזמן ורושמת, מחשבת ומשתעשעת בזמנים של שלושת הראשונים באוברול של אתמול. להלן התוצאות, כפי שפורסמו ע"י הנהלת הראלי:

שלושת הראשונים ברכבים:

234 – רז והלל – זמן מצטבר של 16:44:35

229 – גרמנים – זמן מצטבר של 17:11:09

240 – בולגרים – זמן מצטבר של 17:18:05

שלושת הראשונים באופנועים:

23 – אוסטרי – זמן מצטבר של 18:13:30

24 – הולנדי – זמן מצטבר של 19:44:24

22 – בולגרי – זמן מצטבר של 20:12:22אין מה לדבר, זה גורם לי להתרגשות, עם כי מאופקת, שמא ארגיז את המזל... כדאי להמשיך עם הכפיפות סמיכה ליתר ביטחון...

אני שוב במחשב. הם לקראת הסוף. האופנוע הראשון לפניהם והאופנוע השני מאחוריהם. לא יאומן.16:05 הלל מתקשר בסיום הסטייג' האחרון ומדווח באלו המילים: "הגענו לסיום לפני 12 דקות. הסטייג' האחרון היה פגז. הנהיגה על הקצה, המהירויות היו רוב הזמן בין 130 ל- 140 קמ"ש, אפס טעויות נהיגה, אפס טעויות ניווט ואפס תקלות ברכב. יום מושלם ומרגש".

אז מה עוד נשאר חוץ מלקחת נשימה עמוקה, להכיל את כל הגאווה שבאוויר, אך גם להבין ששום דבר לא נגמר עד שהוא לא נגמר, שיש עוד שני ימי מרוץ לפנינו ושהכל יכול לקרות ביומיים של מרוץ. ברוח זאת אני חוזרת אל הקרקע ומחזירה את האצבעות למצב "החזק" לקראת היומיים הבאים.

שיהיה בהצלחה לצוות היקר והמדהים הזה.

איריס

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילום מסך מפייסבוק של נטי לוי

Capture.JPG

אז הם סיימו וניצחו. מקום ראשון בראלי.

החברה האלה ממשיכים להוביל את הקטגוריה והלוואי שהיו מוערכים כמו שמגיע להם.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...