Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

206XS אחיזה.

sick
שימו לב! השרשור הזה בן 3510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב נכנס לתת היגוי בהרבה פניות ? האם זה הגיוני לרכב הזה ? אני לא נכנס לפניות ב50 קמ"ש אבל גם לא ב10 קמ"ש (מקווה שתבינו את כוונתי) ,האם זה יכול להעיד על בעיה במכלולים ? או שהרכב הזה "נזרק" בקלות ואין לו אחיזה בשיט ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון ה 206 מתנהג לא רע בכלל, יכול להיות הרבה סיבות, צמיגים עייפים, מתלים עייפים, משחק לא נכון בהגה, משחק לא נכון עם הגז/ברקס

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם 206 מונמכת ומוקשחת עם סט של MAD SPORT , צמיגים טריים MA-Z1 של MAXXIS והרכב לא פחות מתנהג מה-306 GTI הקודמת שלי - לפחות באספקטים של TURN IN וגבולות תת ההיגוי הקל.

יש לרכב הרבה מה להציע בתחום ההתנהגות , אבל (ויש אבל גדול פה) יש צורך אמיתי בללמוד את הרכב על המגבלות כדי להנות מכל מה שהוא נותן עד אותן מגבלות.

ליום יום -כבר אין - פיג'ו 306 עם 167 כ"ס.

לסופ"ש (וליום יום)- קליאו ספורט עם 182 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...