Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בירור בתו נכה -

שימו לב! השרשור הזה בן 3480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מבקש ממכם לכבד את הפרטיות של בן אדם מוגבל (לא אני) ,

קרוב משפחה מוכר מאוד בביטוח לאומי, יש לו נכות רפואית 68% לצמיתות .

כך כתוב בתקנה שרשום בה כדי לקבל תו נכה

• אדם שנקבעו לו לפחות 60% נכות רפואית ותנועתו ללא רכב עלולה לערער את מצב בריאותו

אשמח מאוד לדעת מה הסיכויים שהוא כן צריך לקבל או לא? מה הכוונה שרשום למעלה שהדגשתי לקו ?

מה אומר בדיוק ממש לא הבנתי .

אני מעוניין לעזור לבן אדם כטוב לב .

תודה רבה ממכם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לו בעיית ניידות - הסיכויים גבוהים

אם לא, הוא צריך הסבר יצירתי למה הסתובבות ללא תו נכה פוגעת בבריאותו.

ללא פרטים נוספים קשה לענות על השאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נורא נחמד שאתה רוצה לעזור , אבל לעניות דעתי בלבד לא תוכל לקבל כאן תשובות מכיוון שיש נהלים וחוקים בביטוח הלאומי לגבי תו נכה לניידות , אני יודע מנסיון של אחרים ששם תסלח לי מוציאים את הנשמה לאותו נכה עד שהוא מקבל את מה שמגיע לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.לא קיים כזה דבר נכות לצמיתות גם אם האדם צמח/סטיבן הוקינג , לפחות לפי הביטוח הלאומי.

2.נכה לצמיתות לפי שאתה מספר נחשב מי 75% נכות.

3.אימי נכה 94/110% [ככה קוראים לזה 94 על 110] ו 175% ניידות/שירותים מיוחדים [שזה בעצם 100% נכות ניידות = רכב , כיסא גלגלים וכו..]

4.אין כזה דבר נכה לצמיתות , אימי נכה חולה MS מכף רגל את אמצע החזה והמחלה מחמירה עם השנים . ועדיין כתוב שזה לא נכה לצמיתות ושמצבו יכול השתנות לטובה , אממ כן בטח.

אגב נכים "טבעי" [ללא מחלה אלא פגיעה עמוד שדרה/מום/תאונה] מצבם תמיד יכול להשתפר והרפואה תמיד מתקדמת לכיוונם לכן הביטוח לאומי לא נותן להם אחוזים כמו לנכה כרוני .

מה שנאמר "אם כבר להיות נכה אז להיות נכה צה"ל" [היחס אליהם ממש טוב].

לנושא:

לפי מה שאתה מספר לנכה כמעט ואין נקודות נכות , סביר להניח מהתנהלות לא נכונה נגד הארגון פשע "ביטוח לאומי".

כדי להתחיל בתהליך הנידות הוא צריך לעבור מכונים של משרד הבריאות+משרד הרישוי+וועדות נכות חדשות + עוד 20 וועדות.

המידע זמין ונגיש באינטרנט .

במידה ואתם רוצים רכב שהנכה ינהג או רכב שיוסב עבור נכה אתם יכולים לפנות לחברה תמ"ן [תעשיות נהיגה] הם עוזרים לנכים להתמודד נגד הביטוח+מייצרים/מאבזרים רכבים ומוצרי הנעה שונים + מסבירים לך את הפרוצידורה.

לפי מה שאני רואה אתם במצב של 0% אתם חייבים להגיע ל 75% נכות לפחות! [מה שאני מאמין שמגיע לנכה]

זה מלחמה שלקחה לנו 5 שנים+ ובסוף קיבלנו את האישורים והכל אבל כסף? הכל עלינו .

קיבלנו רק ביטול על המיסים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הדאבל ,

שחכתי לציין אם אתה מעוניין רק ב"תו נכה" משולש/מרובע , אתה צריך לגשת למשרד הבריאות להוציא אישורים מועדה ולגשת למשרד הרישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור צודק. סבתא שלי עיוורת במאה אחוזים. לטענת ביטוח לאומי זה לא לצמיתות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נורא נחמד שאתה רוצה לעזור , אבל לעניות דעתי בלבד לא תוכל לקבל כאן תשובות מכיוון שיש נהלים וחוקים בביטוח הלאומי לגבי תו נכה לניידות , אני יודע מנסיון של אחרים ששם תסלח לי מוציאים את הנשמה לאותו נכה עד שהוא מקבל את מה שמגיע לו.

תג נכה לרכב מקבלים ממשרד הרישוי\ תחבורה . ביטוח לאומי לא מנפיק את התג הזה והבקשה לתג נכה לרכב לא מוגשת אליו.

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תג נכה לרכב מקבלים ממשרד הרישוי\ תחבורה . ביטוח לאומי לא מנפיק את התג הזה והבקשה לתג נכה לרכב לא מוגשת אליו.

תיסלח לי אולי אני לא שמתי לב אבל איפה קראת ממה שכתבתי שביטוח לאומי מנפיק?הם מחליטים בוועדות ואם האישורים הנדרשים הולך אותו נכה ומגיש אותם למשרד הרישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
תיסלח לי אולי אני לא שמתי לב אבל איפה קראת ממה שכתבתי שביטוח לאומי מנפיק?הם מחליטים בוועדות ואם האישורים הנדרשים הולך אותו נכה ומגיש אותם למשרד הרישוי.

ציטוט מדברך : "

לא תוכל לקבל כאן תשובות מכיוון שיש נהלים וחוקים בביטוח הלאומי לגבי תו נכה לניידות "

אין שום נהלים וחוקים בביטוח לאומי לגביי תו נכה לניידות.

הוועדה לקבלת תג נכה לניידות (כלומר בקשה לרכב נכה או להלוואה עומדת לרכישת רכב לנכה ) היא וועדה של משרד הבריאות ובאזור המרכז הוועדה הזאת מתקיימת בתל השומר.

קבלת תג נכה לרכה ( לא בקשה לקבלת רכב נכה ) נקבעת ע"י משרד הרישוי \ תחבורה לפי סעיף של אחוזי נכות מסוימים והמגבלה בניידות ע"י שליחת מסמכך מביטוח לאומי המציג את אחוזי הנכות שלך והצגת מסמך מרופא מוסמך המציג את הבעיה הרפואית שלך לפי הסעיפים שמשרד התחבורה דורש. מלבד זה לא מזמינים אותך לשום וועדה ואתה לא צריך להציג שום פרוטוקול של מהוועדות בביטוח לאומי.

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...