Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיפה ניתן לקנות דגמים איכותיים?

שימו לב! השרשור הזה בן 3445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הצצתי כאן בפורום ונורא התלהבתי מהדגמים שיש לאנשים. עכשיו בא לי גם. איפה ניתן לרכוש דגמים איכותיים? להרכבה או שיהיו כבר מוכנים.

אני חושב שאני מעוניין בקנה מידה 1:18 או גדול יותר, לא סגור על זה כ"כ. זה דגם שהוא בערך באורך של 20 ס"מ נכון? מישהו יכול לצלם דגם שלו ליד איזה קופסאת סיגריות או על בלטה שאני אוכל לקבל פרופורציה?

אני מעוניין בעיקר בוולוו S60 של שנת 2004-6 ואלפא 159. לא אכפת לי גם לקנות משומש.

שבת שלום.

עריכה אחרונה על ידי Oren da man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1:18 זה דגם יחסית גדול, כ30 ס"מ. יותר גדול ממנו כבר 1:12 והם מאוד יקרים וקשה למצוא בחנויות

ממליץ לך לקנות דגם ראשון בחנות בארץ כדי לראות ולהבין על מה מדובר ואח"כ לעבור לאיביי

אני מכיר את פאזללנד בדיזינגוף ווילנצ'יק באלנבי

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה אז 1:18 זה בדיוק מה שאני מחפש.

מה פחות או יותר טווח המחירים ל 1:18 בארץ?

אני לא כ"כ מגיע לאיזור המרכז, ראיתי שברשת חנויות ג'נטלמן גם מוכרים דגמים, האם הם נחשבים איכותיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש. ראיתי בג'נטלמן בעיקר דגמים של חברת welly שנחשבת למאוד פשוטה.

אתה צריך לחפש דגם של AutoArt או Kyosho כדגם ראשון כדי להתלהב ולהכנס באמת לתחום ואח"כ להתמקד בתחום מסוים.

אם האיכות מספקת אותך בהתחלה אתה כמובן יכול לקנות

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ז.וילנציק ובניו , רח' אלנבי 123 תל אביב

יש מחלקה שלמה של תחביבים , דגמי מכוניות , רכבות, מטוסים כול המינים וכול הסוגים

תבוא עם זמן פנוי כ לא יוצאים משם כולכך מהר...

מרצדס 350SL שנת 1972 W107

מרצדס SLC שנת 1980 W107

מרצדס 250C קופה 1972 W114

מרצדס 230E שנת 1982 W123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי מבצע בפאזללנד, פיג'ו 207 וגולף דור 6 ב150 שקל לאחת מחברת נורב (בינוניים מאוד), יש שם עוד דגמים

לרוב המחירים יתחילו מ400 שקל

אולי תשקול קניית דגמים יד שניה, יש פה כמה חברים שמוכרים ואצלם המגוון רחב יותר, איכותיים יותר אבל המחירים בהתאם

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל רק 2 דגמים מוצעים במחיר הזה והם די פשוטים

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה בפורום יש כמה שמוכרים גם פה וגם באלטזאכן

שלחתי לך לינק בפרטי לפורום אספני דגמים

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שהיא בכלל הייתה GTI

והצבע אם אני זוכר נכון היה אפור או שחור

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...