Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור VAGIT

splesh
שימו לב! השרשור הזה בן 3485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתעד לקנות רכב חדש אחת מהאופציות היא רכב של צמפ'יון.

השאלה שלי לגבי GOLF GTI/SKODA OCTAVIA RS/SEAT LEON CUPRA

לשלושתן מנוע 2.0 tsi. במגזין טורבו ראיתי שבעזרת תוכנה stage 1 הוציאו מהסקודה מעל 300 כ"ס.

השאלה שלי האם מדובר בשלושת המכוניות במנועים שונים עם כיולי תוכנה שונים, או לחלופין ברכבים יש מנועים שונים.

כמו כן השאלה המתבקשת מתי כבר תגיע הקופרה וכמובן באיזה אבזור ומחיר, בתחילת השנה דיברו על מאי....

תודה למשיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף והאוקטביה מגיעות עם 220 כ"ס מקוריים.

לקופרה יש שני הספקים, 265 ו280 כ"ס, לפי השמועות לארץ תגיע רק ה-265 כ"ס.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף והאוקטביה מגיעות עם 220 כ"ס מקוריים.

לקופרה יש שני הספקים, 265 ו280 כ"ס, לפי השמועות לארץ תגיע רק ה-265 כ"ס.

ראשית, תודה על התשובה אבל לא זה מה שרציתי לדעת, שכן את הנתונים היבשים אני יודע.

השאלה הא בבסיס מדובר באותם מנועים עם כיול שונה.

האם בשיפור תוכנה אני אוכל לקבל את ההספק הגבוה ביותר בקופרה או שמראש הכיול המנוע הפרמטרים בה מכוייל כבר עד הקצה, או לחלופין

מדובר במנוע שונה מהgti ואם לדוגמא בגולף אני יכול לקבל בעידכון תוכנה 300 כ"ס אז בליאון 400 לדוגמא

מקווה שהבהרתי את עצמי כראוי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא אוכל לענות לך על השאלה שכן אני לא רוצה להטעות אותך, מה שכן לתת את דעתי, אני באמת לא חושב שיש בכלל טעם להעמיס סוסים עודפים שלא נותנים כלום, 265 כ"ס על הנעה קדמית זה די ויותר אז לחשוב על 400? אני חושב שכן יהיה עדיף לך להשקיע את הכסף הזה בפן ההתנהגותי של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקופרה המנוע שונה TFSI ,בגולף GTI ובאוקטביה המנוע TSI טורבו קטן יותר.

בקופרה המכלולים הפנימיים חזקים יותר ואפשר להגיע רחוק יותר והטורבו גדול יותר.

מנועים שונים ולא דומים בפעולתם,את מנועי הקופרות ו האודי S אפשר לקחת רחוק יותר 470-500 כס ללא חיזוק מנועים.

את ה גולף גי טי איי ואוקטבייה אי אפשר לקחת ללא חיזוק מנוע ולהגיע למספרים האלה ,בקיצר לא משהו בתוכנה בלבד.

עדיין לא יצאה תוכנה ל קופרה, בגולף ובאוקביה אפשר ברמת התוכנה STAGE 1 להגיע ל 300כס ברמת התוכנה בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקופרה המנוע שונה TFSI ,בגולף GTI ובאוקטביה המנוע TSI טורבו קטן יותר.

בקופרה המכלולים הפנימיים חזקים יותר ואפשר להגיע רחוק יותר והטורבו גדול יותר.

מנועים שונים ולא דומים בפעולתם,את מנועי הקופרות ו האודי S אפשר לקחת רחוק יותר 470-500 כס ללא חיזוק מנועים.

את ה גולף גי טי איי ואוקטבייה אי אפשר לקחת ללא חיזוק מנוע ולהגיע למספרים האלה ,בקיצר לא משהו בתוכנה בלבד.

עדיין לא יצאה תוכנה ל קופרה, בגולף ובאוקביה אפשר ברמת התוכנה STAGE 1 להגיע ל 300כס ברמת התוכנה בלבד.

מה שאתה אומר שמדובר ב 3 מנועים שונים...

כמו- כן עוד שאלה. האם פוטנציאל השיפור שונה בין רכב רגיל לdsg .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה DSG יכול להחזיק עד 500 כס בנתיים,למרות שיש שמועות שיוצא לשוק משהו חדש שעוזר מאוד.וכמובן תוכנה לגיר מעל 400-430

כס מחליק.

בגיר הרגיל נראה שאפשר יותר לכיוון ה600 כס.

הרבה תלוי במומנט פיתול של המנועים.

וכן שני מנועים שונים לגמריי ,שבדגמים החזקים והיקרים של הקונצרן, גולףR אודי S3 וקופרה R המנועים מחוזקים משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

Bigmik פותח השרשור ממה שהבנתי מחפש לקנות רכבת חדש מהחברה.

אם אני לא טועה כול הדגמים שצוינו מגיעים עם מנועי TSI.

אני אחלוק על שאמרת שמנוע TFSI של קופרה/אס3 מחזיק עד 500 כוח ו-TSI מחויב בחיזוק.

מנוע TSI סגור יכול להתמודד עם 500 כוח סוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשבתי שמנועי ה GTI GOLF יכולים להגיע ל 500 כס.

מה שידוע לי שרק הקופרה R האודי S3 והגולף R הם בעלי המנועים המחוזקים יותר ומגיעים ל 500 ללא חיזוק.

ולא מכיר GTI עם 500 ללא טלטלים לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...