Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוח שעונים מהבהב מאזדה 3

shmida1991
שימו לב! השרשור הזה בן 2604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

קניתי את הרכב היום (מאזדה 3 שנת 2004)

ושמתי לב שכאשר אני מכבה את האוטו לוח השעונים ממשיך להבהב בעוצמה חלשה ויש צפצוף מהיר כשהדלת פתוחה, הכל נעלם ברגע שאני מניע

יכול להיות שזה נובע מהאזעקה? או שזה מעיד על תקלה כלשהיא בלוח שעונים? אולי פיוז שרוף או משו?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש קטן אומר שהמנורה של המאפרה שרופה וזה נותן לך התראה.

מוסך היבואן

לא הזדקק אפילו לסריקת מחשב, מיד הסיק שזו הבעיה !

עלות:

נורה 3 ש״ח שלמים ..

עבודה 159 ש״ח

תבדוק ותעדכן, לא יודע אם יש לך גישה להחליף אותה, בלי לפרק דברים, אבל תבדוק אם היא עובדת בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לתת לינק? הסיכוי שכל הטררם הזה הוא כדי לאותת על נורת מאפרה שרופה הוא בערך כמו הסיכוי שמחר חמאס וישראל יחתמו הסכם שלום.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לתת לינק? הסיכוי שכל הטררם הזה הוא כדי לאותת על נורת מאפרה שרופה הוא בערך כמו הסיכוי שמחר חמאס וישראל יחתמו הסכם שלום.

איתמר

http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-2421-280-30995454,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אכן מדובר בנורת מאפרה או תא כפפות שרופה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו אכן התקלה אני משער שזה סוג של תופעת לוואי (כמו הבהוב מהיר של האיתות כאשר אחת הנורות נשרפת, על אותו המשקל), לבטח לא קוד התראה לנורה שרופה במאפרה :roll:

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

יש לי בדיוק את אותה התופעה ברכב.פירקתי לגמרי את הנורה בתא הכפפות ועדיין הלוח שעונים ממשיך להבהב.השאלה אם אשים נורה חדשה זה ייפסק? למאפרה אני לא ככ יודע איך להחליף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי קרה משהו דומה כאשר המצבר נתן את פירפורי הגסיסה שלו יכול להיות שיש איזשהו קשר

יש מודד כזה בכל חנות של מצברים הבדיקה לא עולה כסף

דא"ג לגבי מנורה למאפרה אתה פשוט יכול לראות סרטנים ביוטיוב שמראים איך להרכיב AUX בתהליך הפירוק מגיעים

לתא של המאפרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמצאתי לזה הסבר - הרמז כאן:

הנה מה שאני חושב שקרה - ברכב בסרטון, הסורק OBD לא מצליח לתקשר מול מחשב הרכב.

התקלה היתה בפיוז לא תקין של נורת המאפרה.

במאזדה הנורה עצמה נשרפה, לא הפיוז - אבל יכול להיות שגם במאזדה החיווט של המאפרה הוא גם זה שנותן כוח לשקע הOBD - אם מאיזושהיא סיבה לא היה ניתן לתקשר עם מחשב הרכב בגלל זה בצורה תקינה - זה יכול להסביר את ההבהוב של לוח השעונים.

מוזר - אבל מעניין אם כאשר ישנה תקלה כזו - יש בעיה או אי יכולת לקרוא מהECU של המאזדה נתונים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...