Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשר לקחת נרגילה בטיסה?

Mr.Jones
שימו לב! השרשור הזה בן 3521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת.

האם אפשרי להעביר את הרגילה עם כל האביזרים שלה במזוודה שמגיעה לבטן המטוס, לא זו שעולה איתי לטיסה?

מדובר בטיסת אל-על.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה.

את הטבק אני מכניס למזוודה שהולכת לבטן המטוס, ואפילו על הקופסה שלו ציינתי באנגלית ועברית שמדובר בטבק לנרגילה.

כדאי להצהיר לפני הטיסה שיש טבק במזוודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך כתבת נרגילה באנגלית?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתיאוריה לא אמורה להיות בעיה , אבל יש מדינות שגם כלי עישון מסוימים עלולים לעשות לך בעיה.

זה באמת שווה את זה בשביל השבוע או Whatever שלך איפשהו? כזה לחוץ לשלוף את הנרגילה?

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא לחוץ, אבל בתקופה האחרונה באירופה יש גידול באוכלוסיה המוסלמית, כך שהנרגילה בהחלט הפכה לכלי עישון לגיטימי באירופה.

כלומר, יותר מדינות מכירות בנרגילה כלי לעישון טבק ולא משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, יותר ויותר מדינות מכירות בנרגילה ככלי עישון "לגיטימי", באותן מדינות לרוב ניתן למצוא בקלות מסעדות\ברים\פאבים בהם ניתן לעשן בנרגילות שהמקום מספק.

לא חושב שתיהיה לך איזו בעיה עם לקיחת הנרגילה, כן נראה לי קצת מיותר אבל לכל אחד השיקולים שלו.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד משאיר את הנרגילה בארץ והולך למקומות כפי שציין עידן.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...