Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט התקנה סיאט לאון 2003 (מתעדכן)

Yosi K_9
שימו לב! השרשור הזה בן 3520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חכה לספק ותדאג למתוח לו נקודת מתח על חיווט חדש ו"טרי" ונקודת הארכה טובה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקרה לי היה שונה - לא היה מדובר ברעש אלטרנטור אבל הדיבורית שהיתה מותקנת לי ברכב הכניסה רעשים לתוך כל הספקים שניסיתי להתקין את הנקסוס עליהם.

כאשר הוצאתי אותה מהרכב רוב הרעשים הסתדרו אך עדיין היו לי בעיות טעינה וגם קצת רעשים - ברגע שלקחתי נקודת חשמל חדשה ישירות מנקודת הפיצול של המגברים - הכל הסתדר.

תיקח בחשבון שהטאבלט אצלי יוצא באופטי דרך הDAC - יותר נכון CONVERTER אז כל רעש אפשרי אצלי לא יכול להגיע מאות האודיו אלא רק ממקורות החשמל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והנקסוס יהיה מותקן קבוע באוטו, ההיתי ממליץ בחום להוציא את הסוללה ולהשתמש בSTEPDOWN ישירות לטאבלט.

התקנת בטרייה באופן קבוע בחום של הרכב זה סכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני יודע שכבל aux הוא מאוד רגיש לרעשים ואצלך זה אופטי שאני מאמין שלא מכניס רעשים כאלה אבל הייתי מוכן לזה שתכננתי את הפרוייקט רק לא ידעתי שזה יהיה כזה מוגזם אבל אני ינסה מה שהצעת ואני יעדכן.

בנוגע לבטרייה זה גם יכול למנוע את הרעשים לדעתי וגם השיקול של הסכנה אבל טני עדיין מתלבט אם לקבע אותו או שיהיה שליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי טאבלט צריך להיות שליף ב-ל-ב-ד

זה ארנק סלולרי לכל דבר ודבר - אם הרכב נגנב או אם גונבים לך את הטאבלט גם לוקחים ביחד עם הטאבלט כל דבר שעלול להתקשר לפרטים האישיים שלך כולל נתוני כרטיס אשראי (חשבון גוגל?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בRCA אין חיבור אופטי בMS8.

תנסה להאריק את הRCA ישירות לגוף הרכב, היתה תקופה שניסיתי להשתמש בליין דריבר שהכניס לי רעשים וזאת הדרך היחידה שעזרה לי לפתור את הבעיה של הרעשים שהתגברו.

ואדי בקשר לארנק הסלולרי, אתה יכול להכניס סיסמא בפתיחה של הטאבלט שמקסימום יאפסו אותו, אתה יכול לסמן שרכישות יתבצעו רק על ידי סיסמא וכנל מייל ודברים כאלה, או בכלל לפתוח חשבון נפרד ולהשתמש רק בPAYPAL לרכישות, תמיד אפשר להתקין תוכנות הגנה שידעו לשדר ולמצוא את הטאבלט את הרכב בכל מקום, ולעשות איפוס הגדרות יצרן מרחוק.

או שהכי פשוט נגנב הרכב תשנה סיסמא בחשבון גוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון - אני מגיע מעולם של אבטחת מידע, אומר זאת בעדינות - אה לא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...