Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרקולס יצור מראות - חוות דעת שלילית

momi2004
שימו לב! השרשור הזה בן 3517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שם העסק: הרקולס גורקביץ ייצור מראות

סלמה 13 תל אביב

http://www.hercules.co.il/

בתחילת השבוע מישהו פירק לידידה את המראה מרכב מזדה 3. הוא לקח את המראה והפלסטיק והשאיר את המנגנון והתושבת. אחרי סקר מחירים מהיר הגעתי להרקולס מראות לרכב שאוזכר גם כאן בפורום. בהרקולס הציעו דיל משכנע למראה חדשה שכולל : מראה + פלסטיק + צבע + הרכבה, בסכום של 470 שקלים כולל מע"מ.

שלחתי את הידידה לשם אך במקום התברר כי מה שמספרים בטלפון זה סיפור אחד, ומה שקיים במציאות זה סיפור אחר. קודם כל התברר כי המחירים בטלפון נתנו לחלקים משומשים בלבד, וזאת למרות שנאמר בטלפון כי מדובר במראה חדשה, מה שגם נשמע הגיוני כאשר מדובר במקום שמציג את עצמו כיצרן מראות בצורה ברורה באתר שלו, ולא מאזכר במילה אחת משומשים.

הדבר השני שהתברר הוא שאין בכלל את החלקים הללו במלאי. הדבר הזה כלל לא נמסר בטלפון, אם זה היה נאמר בוודאי שהיא לא היתה מגיעה לשם.

והדבר האחרון שהתברר הוא כי יש מראה חדשה בלבד והיא עולה "רק 600 שקלים, נעשה לך ב-500 לפני צבע שזה אצל השכן ב-100 שקל". בקיצור אמרו בטלפון מראה חדשה ב-470 שקלים, בסוף יצא שצריך לשלם 600 שקלים. הפרש של 27%.

מכיוון שזאת לא הפעם הראשונה בתחום נותני השירות בתחום חלקי החילוף לרכב אני חושב שאפשר להצביע על שלוש מסקנות עיקריות:

1.מסתבר שהרעיון הבסיסי הוא לפתות את הלקוח במחיר זול ואחרי זה לשנות. יאם היו מציגים בטלפון את המראה כמשומשת, אומרים שאין כרגע, ואומרים שכרגע יש חדשה בלבד במחיר אחר, אז יכול להיות שלא היו מגיעים אליו. אבל למה לומר את האמת כבר מראש?

2. הייתי יכול לבקש פיצוי, התנצלות או כל דבר דומה. אבל אני לא מאמין שמדובר בטעות חד-פעמית אלא בשיטת "מצליח" הידועה. מהנסיון שלי עסקים שנותנים שירות כזה נעלמים בסופו של דבר. אני מקווה שבזכות הפוסט הזה לפחות מישהו אחד יבחר בנותן שירות אחר בתחום המראות לרכב, במקום בהרקולס מראות.

3. אני מתקשה להאמין שאת הטריקים האלה היו עושים על לקוח גבר, ולא על אישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם הרקולס שונה לחלוטין.

ביקרתי בהרקולס שלוש פעמים - בכל הפעמים קיבלתי שירות מצויין, ביצעו התאמה אישית והדריכו אותי כיצד לנהוג במראות שאך הודבקו.

אתמול שלחתי לשם חבר ששילם מחיר מצחיק למראה חדשה פנימית.

אגב, באף אחת מהפעמים לא התקשרתי לברר אם יש. פשוט הגעתי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...