Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות ברכישת G27-חוויה אמיתי או סתם צעצוע שימאס לי ממנו?

שימו לב! השרשור הזה בן 3519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתחיל מזה שאני אוהב מאוד סימולטורי נהיגה ו LFS בפרט.

מזה בטוח לא ימאס לי מהר.

העניין הוא רכישת הגה יקר כמו G27 (כי פחות מזה הכל שטויות).

האם זה באמת קצת מרגש ומעניין? או שמדובר בצעצוע יקר ושנמאס ממנו לאחר מספר חודשים בודדים?

יש לי רכב אבל לא משהו לצאת ולשחק איתו במסלול או בפניות.

ההוצאה לא קלה ואני מפחד שזה יהיה כסף שיזרק לפח ואני לא אהנה ממנו כמו הציפיות שלי.

אשמח לדעת כדאיות.

תודה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

גם אני הייתי בהתלבטות דומה. בסוף רכשתי G27 יד שניה. החלפתי את גלגל ההגה, התארגנתי על מתקן ואף שיפצרתי אותו.

יש פה מציאות יד 2 ואף מכיר מישהו שמוכר קומפלט G27 מתקן עם כסא רכב וPS3.

מבחינתי עושה את העבודה.

IMG_5490.jpg

IMG_5489.JPG

IMG_5488.jpg

יפעע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

G27 זה סטנדרט המינימום. היום יש לך מבחר עצום של הגאים שכולם הרבה יותר טובים ממנו. כרגיל, לוגיטק מייצרת מוצרים שהג'ו' הממוצע יכול לקנות. היום מי ששולט בשוק זה FANATEC ואחרי הם יש עוד כמה. ההגאים של FANATEC זה כמה ליגות מעל לוג'י וטראסטמאסטר. אצלם זה עובד בשיטה אחרת בכלל.. אתה רוכש את הבסיס שזה ההגה ללא דוושות, הילוכים או ההגה עצמו. על זה אתה קונה את הגה שאתה רוצה. יש להם רפליקות מדוייקות להפליא של פורשה ובמוו, עם אלקנטרה אמיתי 1:1. על זה אתה מוסיף דוושות ושיפטר H (לדעתי החוויה יורדת ללא שיפטר כזה). בקיצור, השוק הזה התפתח *המון* בשנים האחרונות. למעשה, סימולטור זה כבר מזמן לא העלות של הסימולטור בלבד.. זה מחשב ואז כל מה שמסביב. יכול להגיע בשקט ל 15K ואף יותר. למי זה מיועד? למי שבעשר שנים האחרונות לא עזב את התחביב. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יריב ראיתי את ההוא שפרסם בפייסבוק ואז איבדתי אותו, אם יש לך את המספר שלו אשמח לקבל.

out, נתחיל מהסוף, לא עזב ולא יעזוב :lol:, הבעיה ב FANATEC שהמחיר מוגזם לערכה שדומה ל G27, וגם ב G27 יש שיפטר H לא כך?

אז בעצם אתה אומר שאם אני רוצה חווית נהיגה כמעט אמיתית אין מה לפזול ל G27?

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם אתה מחפש להכנס לתחום, בתור התחלה אל תוציא הרבה כסף.

קפוץ לאיזה חבר שיש לו הגה כלשהו ותראה אם אתה מתחבר לזה, קח בחשבון שלוקח הרבה זמן ללמוד סימולטורים ברמה גבוהה כי לוקח זמן להתרגל לעובדה שחסרה לך את התחושה בגב, בתחת ואין תחושת מהירות אז אתה עלול למצוא את עצמך טס לתוך פנייה במהירות לא הגיונית.

לדעתי בתור התחלה חפש ביד 2 G25 או G27, תתחיל לשחק ותראה עד כמה אתה מתמכר.

אני כבר מכור.

התחלתי את התחום לפני שנים רבות עם Microsoft Sidewinder, והתקדמתי ל G25 בשניה שהגיע לארץ.

לאחרונה התקדמתי ל- Fanatec עם עמדה שלמה של Rseat RS1, שלושה מסכים ומשחק בעיקר iRacing.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש: עם מה אתה נוהג היום? מקלדת? עכבר? ג'ויסטיק?

אני מסכים עם מי שהמליץ על הגה יד שניה. זה אפילו לא חייב להיות G25/27, גם DFGT יעשה עבודה לא רעה, ליגה אחרת לגמרי בהשוואה לאמצעי שליטה אחרים. ההגה הראשון שלי היה בלי פורס פידבק בכלל (לפני 16 שנה, אחרי כשנתיים של נהיגה עם המקלדת) וזה ממש לא נמאס לי אחרי חצי שנה, המשכתי והתקדמתי להגאים טובים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי עם הגה של LOGITECH הפשוט ובסיסי עוד לפני שהיה לי רישיון, נהנתי מאוד ושהוצאתי רישיון העפתי אותו.

עד עכשיו אני משחק ב LFS עם החיצים, כפתורים יעודיים להילוכים והכל, כשאני משחק עם החיצים זה מרגיש יותר כמו סימולטור טכני מאשר נהיגה אמיתית, סתם מעביר את הזמן.

אם אני קונה זה לא משהו שהוא פחות מ G27, מצד שני גם לא יותר כי אני לא רוצה להשקיע כל כך הרבה, אז זה או G27 או כלום.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים לתיאור שלך לנהיגה עם המקשים.

אתה לא נשמע לי כמו אחד שיימאס לו מההגה. נראה לי שכדאי לך לקנות. מקסימום תמכור אותו אם יימאס לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אציין שעד עכשיו שיחקתי בדמו(ראיתי שיש לך תמונה מהמשחק) ובהמשך הוספתי מוד לשיפור ה xf (מנוע 5700 v8 גודש) , אם אקנה את ההגה אני גם אקנה את המשחק המלא. ואכן בכלל ההמלצות אני מתחיל לחפש את ההגה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...