Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל שדרוג של הרכב - קטגורית סופר מיני/מיני, עם גיר ידני

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 3493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעיתון של ישראל היום.

DSC_0009.jpg

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקרה ב 60 מאוד משתלם,מושב אחורי לא נוח אבל אני מבין שלך זה לא משנה,אבל תא מטען יותר גדול משל המיני וגם מאחור יותר מרווח,תוסיף לזה אמינות טובה,חיסכון,ויש פה דיל טוב.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעניין אותי מה הולך מאחורה, מי שנוסע שם זה חברים מהבסיס לפעמים או חברים/חברות של אחותי וזה לא ממש מעניין אותי אם נוח להם או לא.

תא מטען גם לא קריטי כי מה שיש בקליאו ב99.9% מהמקרים הספיק לי.

האם היית מגדיר את זה כשדרוג או כשנמוך?

מצד אחד אם אני מסתכל על נושא של צריכת דלק, על זה שיש לי רכב יותר חדש ותחזוקה עתידית יותר זולה (כי אין שם טיימינג, זה VVT), יש מערכת מקורית עם AUX, USB ובלוטות' שאין לי עכשיו.

מצד שני במבחני הריסוק הציונים נמוכים יותר (4 כוכבים), אין בקרת שיוט, אני לא יודע אם יש חלונות חשמל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשידרוג לא,הקליאו לפי מה שאתה מדווח מאוד חיסכונית גם כן,בפאן הבטיחותי עדיפה.

לדעתי זה לא שידרוג ולא שינמוך,באמצע ככה,אתה פשוט בלא הרבה כסף קונה אמינות,בכול זאת רכב חדש עם 3 שנות אחריות,כמובן אני לא אומר שהקליאו לא טובה בזה.

כרכב עצמו,אני אוהב יותר את הקליאו,אצלי היא עברה את מבחן התצוגה ולכן גם ביצעתי נסיעת מבחן,המיקרה לא עברה אותו,פשוט לא אהבתי בה שום דבר פרט למשענת יד בכיסא הנהג,הסלון ניראה מצועצע עם בוררי מזוג העגולים,פשוט לא אהבתי שום דבר ברכב.

הקליאו לדעתי בפנים ניראית פשוט,אבל אני מאוד אהבתי.

לדעתי דור,הייתי ממשיך עם הקליאו במידה והייתי בעל אחת כזאת.

חלונות חשמל יש רק מקדימה בניסן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של פיאסטה הייתי ממליץ לך לעשות נסיעת מבחן, לא תתאכזב.

יש סיקור שעשיתי עליה לפני כמה שבועות...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=536801

תקרא, תבין, אם יש שאלות אשמח לענות.

בגדול הרכב איכותי, שקט, חסכוני בדלק ונעים לנסיעה למרות האבזור הדל שלדעתי זה שטויות, כל מה שצריך יש חוץ מבקרת שיוט במידה ואתה נוסע בכבישים בין עירוניים זה יעזור לך.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיקור שלך נתקלתי בכמה דברים שעשויים להטריד אותי:

2. לא יצא לי לנהוג ממש מהר ברכב, יצא לי להגיע ל-130 קמ"ש גג ולפעמים הרכב נותן תחושה של חוסר יציבות. מי שנוסע במהירויות גבוהות שיחשוב פעמיים על הפיאסטה. מקווה שאין הרבה כאלה.

5. מושבים קשים ולעיתים מעיקים בנסיעות ארוכות של שעה+.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. לא יצא לי לנהוג ממש מהר ברכב, יצא לי להגיע ל-130 קמ"ש גג ולפעמים הרכב נותן תחושה של חוסר יציבות. מי שנוסע במהירויות גבוהות שיחשוב פעמיים על הפיאסטה. מקווה שאין הרבה כאלה.

כנראה שלא קראת הכל :)

אחרי כמה ימים רשמתי שהחוסר יציבות היא כנראה עקב זה שלא הכרתי את הרכב כמו שצריך, עכשיו הכל בסדר ולמען האמת עשיתי ניסיון במהירות קצת גבוהה יותר והכל היה תקין, אפילו מערכת בקרת היציבות סתמה את הפה.

בקשר לחוסר נוחיות אני מניח שמתרגלים לזה, בהתחלה המושבים היו קשים עכשיו אני לא יודע אם הם התרככו או שהתרגלתי אליהם.

אבל חובה לעשות נסיעת מבחן ולראות אם התחברת לרכב כי עניין הנוחיות אכן יכול להפריע אם נוסעים הרבה.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה אתה מדבר, אין שום חוסר יציבות גם ב150.

לעיתים יש רוחות צד שגם אם יש לך cl63 אתה תרגיש אותם.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רגיל לנוחות של צרפתיות, עכשיו כמעט כל רכב יהיה ללכת לאחור :(

ואריק - זה מה שהבחור מעליך כתב, לא אני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מה לגבי עלויות התחזוקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי להצטמצם מעט ברשימות,

כרגע ההתלבטות היא:

ניסאן מיקרה

פורד פיאסטה

יונדאי i20

סיאט מיי

סוזוקי סוויפט

את הפיאסטה אחד מחברי הפורום הציע לי לקחת דרך איילון. שם ניתן להשיג אותה ברמת הגימור הגבוהה ובמצב הזה היא בהחלט יכולה לבוא בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור, עד עכשיו חשבתי שאתה מרוצה מאד מהקליו, אפילו התווכחנו עליה כמה פעמים.

השאלה הגדולה היא: למה להחליף? העובדה שהרכב הגיע לגיל 3 שנים אינה מהווה סיבה מספקת. האם הרכב גילה חוסר אמינות? האם אינו מספק את צרכיך? האם סתם עומד לרשותך סכום כסף ואינך יודע איך לבזבז אותו?

ד"א - צויין תא המטען של הקליו - הוא אכן מהווה את אחד היתרונות הגדולים שלה בקטגוריה - אבל לרווק שאינו נזקק למטען רב לא מדובר ביתרון משמעותי. בעוד 5 שנים ההתיחסות שלך תהיה שונה.

לגבי הסויפט - יש לה יתרונות, אבל בדגמים הבסיסיים, והידנית היא כזו, סביבת הנהג פשוטה למדי. אל תצפה לאיזו מערכת סאונד שתמוטט מגדלים בעזה או לפיקוד על ידי אייפאד. לצרכים שלי זה מספיק, אבל אני מתקשה להכנס לסדרי העדיפות של בחור צעיר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...