Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה של ביטוח חובה תגרום לעליית מחיר הפוליסה בפעם הבאה?

שימו לב! השרשור הזה בן 3524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העניין הוא כזה; עברתי לפני כשנה תאונה, מישהו פגע בי, חברת הביטוח שלי תבעה את חברת הביטוח שלו על הנזק לרכב וקיבלתי את הכסף. עד כאן הכל סבבה.

עכשיו, לאחר התאונה נלקחתי באמבולנס לביה"ח; אין לי נזקים או תביעות פיצויים על נזקי גוף, אבל יש לי את מחיר האמבולנס - 500 ש"ח, שאני יכול לתבוע מהחברה. השאלה שלי: אם אני תובע את הביטוח חובה על ה-500 האלה, האם זה יפגע לי אח"כ במחיר הפוליסה?

תודה מראש.

נוהג בפיג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר, תביעה ראשונה "בחינם" מה שנקרא. ביטוח חובה הוא ללא אשם, אז זה לא משנה בשיט שנהג השני אשם ב100% בתאונה, כי הביטוח החובה שלך הוא זה שמכסה אותך. (ביטוח חובה מכסה את הנהג, הנוסעים, וכל אדם אחר אשר איננו מחוייב בהחזקת ביטוח חובה. זה אומר שנהגים אחרים לא מכוסים ע"י הביטוח חובה שלך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני מכיר את החוק - לא מדבר על אשם. אז לפי ההודעה שלך, אם הבנתי נכון את "התביעה הראשונה חינם" - אם אני אתבע את הביטוח חובה על ה-500 ש"ח הפוליסה לא תעלה לי בשנה הבאה?

אני יכול, לצורך העניין, לקבל את ה-500 ש"ח מקופת החולים, כי היא מכסה לי את זה; משמע, אם יש סיכוי שהפוליסה תיפגע - אני פשוט אפנה לקופה.

נוהג בפיג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופת החולים אינה מכסה את הטיפול - אלא מספקת את השירות ותובעת את ביטוח החובה. ההליך מפשט את התביעה מבחינת הנפגע, שכן כל ישראלי מחוייב בביטוח בקופת החולים ומבחינתו הגישה לטיפול שקופה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שתי תביעות ב-3 שנים יהפכו אותך למסורב ביטוח ותישלח ל"פול".

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...