Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גגון בניה עצמית על פג׳רו .

bravh
שימו לב! השרשור הזה בן 3507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פרוייקט מדהים ועבודה איכותית

התאורה המרובה תעזור בשטח בלילה ובחניונים

נראה לי שהפרופיל מאסיבי מידי למשימה המתבקשת...היה אפשר לבצע מפרופיל עדין יותר או אלומיניום עם אותה התוצאה ולחסוך משקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יצא ממש יפה. השאלה כמה זה שוקל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל, אשמח לדעת מאיזה צינורות ייצרת את הגגון, מהי הרשת ששימשה לתחתית ואיך עיגנת את הגגון לפסי הגג.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה לקח לי מלא זמן , כי פשוט לא היו הרבה הזמנויות להתעסק בזה .. כמה בדיוק? עבדתי על זה בערך 5 ימים כל יום כמה שעות . בקשר למשקל , זה צינור צול ורבע מגלוון 1.5 ממ עובי .

המסגרת עצמה לא שוקלת הרבה , אבל עם הפח התחתון יש לזה את ה 35- 45 קילו בערך. האמת לא חושב שזה מאוד משמעותי ..

תודה על הפירגון .

סך הכל לקח לי בערך חודשיים מהרגע שהתחלתי עד הרגע שהדלקתי את האורות:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שכנראה הולך לבנות גגון דומה בעצמו בקרוב, נראה לי שהחומר שבחרת קצת מוגזם בחוזקו ובמשקל שלו.

בד"כ על גג של רכב אפשר להעמיס משהו כמו 70-80 קילו לפי הוראות היצרן, אצלך זה יוצא שחצי הולך על משקל הגגון.

אמנם זה נראה מסיבי ויפה אבל מבחינת יעילות גם צינור 16 מ"מ ברזל שחור עובי דופן 1.25 הוא יותר ממספיק.

צינור כזה שוקל לפי קטלוג 730 גרם למטר, יש לך פה להערכתי באיזור 9 מטר צינור + הרשת וזה יוצא קל משמעותית.

וממילא אתה צובע אותו, יותר קשה לרתך מגולוון.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...