Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק אימפרזה 2005 חצי טנק דלק על 170 קילומטר

oreniko
שימו לב! השרשור הזה בן 3522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שבועיים החלפתי את האוטו הישן לאימפרזה ניו אייג 2005 אוטומט . שמתי לב השבוע שהאוטו אכל חצי טנק של 25 ליטר ועשיתי איתו רק 170 קילומטר בלבד . רציתי להוסיף שהמזגן באוטו תמיד דלוק על רבע או חצי עוצמה . בחישוב כללי זה יוצא 6.8 קילומטר לדלק . 70 אחוז מהנסיעה בוצעה בכביש עירוני . האם זה נורמלי לרכב זה שאני יודע שהוא זולל דלק . אבל נראה לי 170 קילומטר לעשות לחצי טנק מיכל נראה הזוי . האם זה נורמלי או שיש לי בעייה בפילטר דלק או פלגים או צמיגים או משהו אחר . אשמח לתגובות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

25 ליטר מדדת או שזה ניראה לך כי זה חצי מיכל?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. טיפולים בזמן, לחץ אוויר תקין בצמיגים, מטען מיותר בתא המטען, רגל ימין עצבנית - לכל אלה השפעה ישירה על צריכת הדלק.

2. בצע בדיקת דלק מלאה וכמו שצריך:

1. מלא מיכל מלא

2. אפס את מד המרחק המתאפס

3. סע עם הרכב עד שנדלקת נורית הדלק, רצוי אפילו כמה קילומטרים טובים לאחריה

4. תדלק שוב מיכל מלא

5. חלק את מספר הליטרים שנכנסו במספר הקילומטרים שנסעת, ככה תקבל צריכת דלק אמיתית.

6. חזור לדווח. רצוי לעשות את הבדיקה כמה פעמים כדי לקבל נתון ממוצע אמיתי.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו חברים עשיתי בדיקה עם מד המרחק הנוסף שיש . איפסתי אותו ומילאתי על סוף המיכל כמעט . ובערך ב 170+ הוא כבר הגיע לחצי . וברור שתידלקתי ב 25 ליטר בהתחלה כדי שיהיה מיכל מלא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בלוד . כמובן שהכבישים כאן הם חרא . אבל נסעתי בין היתר במהלך הבדיקה לאיזור יהוד וגם לתל אביב . אני מודה שנתנתי קצת מידי פעם קיקים לאוטו וקצת נסיעה עצבנית . טיפול לאוטו עוד לא עשיתי מאז שקניתי . רק כיוון פרונט . הצמיגים לא שחוקים אבל אין לי מושג בני כמה הם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו חברים עשיתי בדיקה עם מד המרחק הנוסף שיש . איפסתי אותו ומילאתי על סוף המיכל כמעט . ובערך ב 170+ הוא כבר הגיע לחצי . וברור שתידלקתי ב 25 ליטר בהתחלה כדי שיהיה מיכל מלא .

זה עדיין לא מדיוק, תפעל בדיוק לפי ההוראות שאיתמר רשם לך.

זה שהמחוג הגיע לחצי זה עדיין לא אומר ששרפת בדיוק 25 ליטר, מחוג הדלק הוא לא מדד מדויק לכמה ליטרים בדיוק נשרפו.

יכול להיות ששרפת רק 20 ליטר והגעת לחצי (על המחוג) ואז זה משנה את החישוב שלך ל-8.5 קמ"ל לליטר ובתנאי נסיעה שתיארת לרכב הזה הצריכת דלק היא נורמלית. בקיצור נסה למדוד מדידה אמתית ולא לשחק בנדמה לי ובערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה לכם . אני אעשה בקרוב מה שאיתמר כתב . ורציתי לשאול בנוסף ? האם אני מחליף פילטר דלק לאורגינל של סובארו זה ישפר לי את צריכת הדלק ? כי נראה לי שבעל הרכב לפניי שם פילטרים גנרים באוטו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...