Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים אוחזים לולוסטר.

שימו לב! השרשור הזה בן 3428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה להנחתה? אפילו אוחז יותר מהנוכחי זה טוב. באותה רמה גם מעולה. אני לא חזיר עד כדי כך.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

PSS על וולוסטר יהרוג כל סיכוי להנות מהרכב עם כישכושי זנב פה ושם, לא הייתי שם צמיג כזה על רכב חלש אלא אם המטרה היא לשפר את האחיזה לרמה שהרכב ירגיש כמו על פסי רכבת.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם עידן אתה תהרוג את ההתנהגות של הרכב, וזה לא ה140 כ"ס אלא שה140 כ"ס האלה מתקבלים רק ב6300 סל"ד..

והרבה יותר חשוב מנתון ההספק כשמדברים על יכולת התנהגות כביש טובה וזריזה, מה שבאמת משנה זה שהולוסטר שלך מספקת

17 קג"מ רק ב4850 סל"ד, ככה שעם רביעיית צמיגים בעלי אחיזת אקסטרים אתה תפגע בהתנהגות כביש וביכולת כישכושי זנב באמת.

אני הייתי מציע רביעיית T1 sport שמניסיוני הם באמת מעולים, או אם אתה רוצה קצת יותר לשדרג אז S drive, או שיש אופציה נוספת

שלדעתי בלי קשר לרכב משפרת בדרך כלל התנהגות כביש בטח שמעת על זה והיא לשים מקדימה זוג צמיגים עם אחיזה יותר לכיוון האקסטרים

ומאחורה זוג צמיגים ספורטיביים עם אחיזה טובה אבל לא אקסטרים ואז בכלל תוציא את המירב לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערבבים בשר וחלב, נבלה וטרפה. איך משווים בין t1r לpss או ado8? כמה רמות הבדל.. מקסיס? נו באמת..

ומה זאת השטות הזאת אוברקיל? אין דבר כזה יותר מידי אחיזה.. לא רוצה אחיזה, תשאיר את הקיימים.

גם ל רכב עם 70 כס ניתן להביא להחלקה אין קשר בין כוח הרכב ליכולת להחליק איתו. נעים מאוד העברות משקל

הקונטי ספורט 5 מתפרק על המסלול פשוט קוביות עפות. ראיתי במו עיניי

Ps3 אין בארץ במידתך אלא אם תזמין מחול

ברידגסטון אני מניח שלא בתקציבך מעל 1000 לצמיג

צמיג טוב ברמת אולטרה הוא אן הנקוק z222 או יוקוהמה ado8.

לי אישית יש אסימטריק. מרוצה

ממליץ על היוקוהמה ומקווה שתגובתי לא תתקבל כמתנשאת.

בהצלחה!

וטויו r1r צמיג גרוע אם נוסעים חזק דרך אגב כמו שהזכירו פה אוחז פחות בהתאמה לקמ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערבבים בשר וחלב, נבלה וטרפה. איך משווים בין t1r לpss או ado8? כמה רמות הבדל.. מקסיס? נו באמת..

ומה זאת השטות הזאת אוברקיל? אין דבר כזה יותר מידי אחיזה.. לא רוצה אחיזה, תשאיר את הקיימים.

גם ל רכב עם 70 כס ניתן להביא להחלקה אין קשר בין כוח הרכב ליכולת להחליק איתו. נעים מאוד העברות משקל

הקונטי ספורט 5 מתפרק על המסלול פשוט קוביות עפות. ראיתי במו עיניי

Ps3 אין בארץ במידתך אלא אם תזמין מחול

ברידגסטון אני מניח שלא בתקציבך מעל 1000 לצמיג

צמיג טוב ברמת אולטרה הוא אן הנקוק z222 או יוקוהמה ado8.

לי אישית יש אסימטריק. מרוצה

ממליץ על היוקוהמה ומקווה שתגובתי לא תתקבל כמתנשאת.

בהצלחה!

וטויו r1r צמיג גרוע אם נוסעים חזק דרך אגב כמו שהזכירו פה אוחז פחות בהתאמה לקמ

יש לך את זה ביותר מתנשא?

בדרך כלל מישהו שכותב "מקווה שתגובתי לא תתקבל כמתנשאת" הרי יודע שהוא מתנשא אבל זה בסדר כי התנשאות לא הופכת אותך לצודק.

אין דבר כזה יותר מדי אחיזה?

כנראה שלא התנסית בצמיג אוחז מהרמות הגבוהות, דוגמת ה-PSS בשביל שיהיה לך מושג על מה מדברים כשאומרים שצמיג כמו ה-PSS יהרוג את ההתנהגות של רכב חלש.

אני אחדד- אני בטוח שלא התנסית עם צמיג כזה.

עבור נהגי מירוצים מקצועיים במסלולים מקצועיים אכן אין דבר כזה "יותר מדי אחיזה", כשהרכב מייצר החלקה הוא בעצם מפסיד תאוצה= מבזבז זמן, זה מצב לא רצוי ולכן במסלול מרוצים מחפשים מקסימום אחיזה, מה גם שבמסלול מירוצים למכוניות המתחרות יש הספקי מנוע שמחייבים כמה שיותר אחיזה.

פותח השרשור לא נוהג במכונית מירוץ, הוא גם לא נוסע במסלול מירוצים מקצועי, פחות קריטי עבורו אם יסיים את הסשן נהיגה שלו בזמן כזה או אחר, למעשה אני די בטוח שהוא לא מודד לעצמו זמנים.

אני נוטה לשער שהוא רוצה לשפר את אחיזת הרכב שלו כדי למתוח קצת את מעטפת הביצועים אך מבלי לפגוע בהתנהגות של הרכב, כלומר לאפשר לו עדיין להחליק קלות פה ושם מבלי צורך לייצר פרובוקציה משמעותית.

יש צמיגים שבהחלט יאפשרו לו לעשות את זה וחלקם צויינו פה, צמיגים אחרים יהיו דביקים מדי ובהתאם למעטפת הביצועים של הרכב אכן יפגעו בהתנהגות, הרכב יאחוז טוב משמעותית אבל כדי להגיע למצב החלקה באותם תנאים שפעם זה היה בא "טבעי", עכשיו תאלץ לייצר פרובוקציה (תודה שלימדת אותנו את המושג העברות משקל).

בקיצור, לפני שאתה בוחר להתנשא- תיהיה לפחות בטוח במה שאתה כותב.

מצטער שזה נשמע מתנשא, זה מתנשא.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומניסיון ה

ado8 צמיג שממש התבעסתי ממנו , לא ממליץ , אחרי שנה החלפתי אותו באסמטרוק 2 שאהבתי יותר . בכלל בשנים האחרונות די מאוכזב מיוקוהמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומניסיון ה

ado8 צמיג שממש התבעסתי ממנו , לא ממליץ , אחרי שנה החלפתי אותו באסמטרוק 2 שאהבתי יותר . בכלל בשנים האחרונות די מאוכזב מיוקוהמה.

אפשר לשאול למה לא היית מרוצה? זה הסט הבא שאני מתכנן להרכיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור לא נוהג במכונית מירוץ, הוא גם לא נוסע במסלול מירוצים מקצועי, פחות קריטי עבורו אם יסיים את הסשן נהיגה שלו בזמן כזה או אחר, למעשה אני די בטוח שהוא לא מודד לעצמו זמנים.

אני נוטה לשער שהוא רוצה לשפר את אחיזת הרכב שלו כדי למתוח קצת את מעטפת הביצועים אך מבלי לפגוע בהתנהגות של הרכב, כלומר לאפשר לו עדיין להחליק קלות פה ושם מבלי צורך לייצר פרובוקציה משמעותית.

כשאתה צודק אז אתה צודק :mm_yeah::mm_yeah:

מברר לגבי ההנקוק וקונטי ספורט3/P5.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...