Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים אוחזים לולוסטר.

שימו לב! השרשור הזה בן 3435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו בכותרת, האסימטריק 2 עשו את שלהם ואוטוטו מחזירים את נשמתם לבורא, והגיע הזמן להחליף את מקומם באחרים.

המטרה - כמה שיותר אחיזה, כמה שיותר פידבק. נוחות ורעשים לא מעניינים אותי בעליל.

הדרישה האחרונה, איך לא, חיים ארוכים ככל האפשר.

לגבי אופי הנהיגה שלי - אני נוסע רגוע בזמן האחרון בלבד, אבל בכללי אני נהנה מהרכב לא פעם ולא פעמיים, ככה שהצמיגים לא עוברים חיים קלים.

צמיגים שחשבתי עליהם, כשחלקם אני מכיר יותר חלקם פחות וחלק בכלל לא:

הנקוק Z222, הנקוק K110\114 (מה ההבדלים ביניהם בכלל?), טויו R1R, קונטי ספורט 3/5.

התקציב נע בין 500-600 לצמיג, אך כמובן אם יש צמיג שהוא רמה מעל כולם ועולה 650-700 אני מוכן להוסיף את ההפרש.

אשמח להמלצות מניסיונכם האישי.

רב תודות.

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום,

האם המידה שאתה צריך היא 215/45R17?

במידה זו זמינים לרכישה באתר טייר קלאב צמיגים מדגם Toyo Proxes T1 Sport במחיר של 540 ש"ח לצמיג, כולל איזון, התקנה ומע"מ. דגם צמיג הינו ספורטיבי אך אינו Extreme, כלומר הוא מתאים למי שאופי הנהיגה שלו משולב בין נהיגה רגועה/מנהלתית לבין נהיגה ספורטיבית יותר.

כמו כן תוך מספר ימים יהיו זמינים לרכישה באתר טייר קלאב צמיגים מדגם Toyo Proxes R1R, שהוא צמיג Extreme, במחיר של 547 ש"ח כולל הכל. צמיג זה מעניק ביצועים מעולים, אך אורך החיים שלו קצר והוא מתאים פחות לאופי נהיגה משולב, ולכן לפי התיאור שלך הוא פחות יתאים לצרכיך.

במידה שציינתי לא זמינים בארץ כרגע צמיגים ממותג Hankook, אם כי בעתיד ייתכן שיגיעו צמיגים מדגם Z222 (שהוא צמיג Extreme) ומדגמי K110 (שהוא צמיג ספורטיבי, בדומה ל- Toyo Proxes T1 Sport) ו- K114 (שהוא צמיג נוסעים שאינו ספורטיבי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לשומי,

כמה קילומטרים החזיקו הצמיגים שאתה משתמש בהם כרגע?

שאלה הבאה, כמה יעלה סט מישלין PSS במידה שלך?

אני שואל מסיבה פשוטה, המישלין צמיג יקר אבל מאוד מאוד עמיד, הסט שלי עכשיו חצה 15K קילומטר ויש לצמיגים עוד לא מעט בשר וזה על רכב שלפחות אחת לשבוע ננהג מאוד חזק.

סביר שעל רכב פחות חזק משלי הם ישרדו אף יותר טוב.

אני מעריך שיש לסט שלי לפחות עוד 5-8K קילומטר (לקדמיים יש אף יותר, לדעתי יישרדו את ה-30K קילומטרים ללא בעיה ובאחיזה גבוהה).

שוב, לא יודע כמה הסט הנוכחי שלך עבר אבל אולי בהתחשב בנתונים שנתתי לך תגלה שסט של PSS יוכל לשרוד טוב יותר לאורך זמן רב יותר ברמה שתצדיק את פער המחיר ועל הדרך תרוויח שמותקן לך ברכב סט צמיגים ברמה הגבוהה ביותר.

במחשבה שניה סביר להניח שה-PSS יהיו OVER KILL על הרכב שלך ויסרסו את ההתנהגות שלו (האחיזה של הצמיג הזה פשוט פסיכית).

על הבימר התקנתי בזמנו קונטי ספורט קונטקט שהיו מעולים, צמיג עם אחיזה מצויינת על יבש ואחיזה מעולה על רטוב, ממליץ גם עליו בחום.

עריכה אחרונה על ידי edan82

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות עד כה.

לגבי הטויו T1 ספורט, אני נמנע מהם. אם כבר, ה-R1R שממש זולים, ומקסימום אחליף אותם במהרה, אבל התמורה שלהם ממש טובה.

עידן, אתה צודק, פעמיים. פעם אחת לגבי הצמיגים, שכנראה יחזיקו מעמד הרבה יותר מכל צמיג אחר ברמות האלו, ומצד שני כנראה שזה יהיה אובר קיל לרכב עם 138 כ"ס. אני כן מחפש אחיזה, אבל מצד שני נהנה גם לתת לזנב לפסוע החוצה כשבא לי, וזה יהיה קשה עם המישלין אני מבין :wink:

בכל מקרה, חשבתי גם עליהם, אבל לא מצאתי זכר לקיומם בארץ במידה הזו! (כמו שציינו כאן, 215-45-17), שלא נדבר על מחיר.

מה שכן, מכל המבחנים שקראתי, אין ספק שהוא אחד (וכנראה ה-אחד) מצמיגי הכביש הטובים ביותר שקיימים כיום, למרות שגם האסימטריק 2 קיבל תשבוחות, והוא טוב אבל לא צמיג שנפלתי ממנו.

נ.ב

לגבי הקילומטרז, זה בבדיקה עכשיו, הצמיגים שחוקים דיי מזמן בדפנות, אני פשוט נוסע עליהם כי קיץ ועדיין יש קצת בשר.

החזיקו 15-17 אלף ק"מ.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקונטי ספורט קונטאקט 2 היתי בורח כמו מאש, הם באו OEM על ה OPC שלי, ב2 מילים "תת היגוי".

לאחר מעבר ל R1R חל שינוי לטובה באופן מורגש ביותר באחיזה, אך היה גם איבוד (מינורי אבל מורגש) של חדות אוף סנטר ופידבק מהכביש, למדתי לסמוך עליו אבל בהתחלה חשתי הבדל.

סט הבא יהיה Z222, אומנם טיפה יקר יותר אבל אני סקרן לגביו והתמורה למחיר טובה, גם מקדם השחיקה טיפה יותר גבוהה מה R1R מה שיתן להם אורך חיים מעט ארוך יותר.

שמעתי דברים טובים על T1SPORT, עושה רושם אחלה צמיג לכסף, הוא לא אקסטרים אבל לא חושב שלרכב שלך צריך יותר, קח בחשבון שצמיגי אקסטרים לא להיט ברטוב מה שצמיג טורינג כמו הספורט תוכנן לעשות טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני, דיברתי על ה-3 או 5 החדש (שעליו יש ביקורות ממש טובות). גם אותי ה-Z222 מאוד מסקרנים.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:wink:

בכל מקרה, חשבתי גם עליהם, אבל לא מצאתי זכר לקיומם בארץ במידה הזו! (כמו שציינו כאן, 215-45-17), שלא נדבר על מחיר.

מה שכן, מכל המבחנים שקראתי, אין ספק שהוא אחד (וכנראה ה-אחד) מצמיגי הכביש הטובים ביותר שקיימים כיום, למרות שגם האסימטריק 2 קיבל תשבוחות, והוא טוב אבל לא צמיג שנפלתי ממנו.

נ.ב

לגבי הקילומטרז, זה בבדיקה עכשיו, הצמיגים שחוקים דיי מזמן בדפנות, אני פשוט נוסע עליהם כי קיץ ועדיין יש קצת בשר.

החזיקו 15-17 אלף ק"מ.

אם אלה שלך החזיקו 15-17k קילומטר ה-PSS יחזיקו לדעתי לא פחות מכפול, צמיג מאוד מאוד עמיד שאני עם המון מומנט ונהיגה מאוד אגרסיבית פשוט נדהם מהמצב של הצמיגים לאחר כ-15k שהם עברו, דפנות, סוליה- באמת מצב מעולה.

יחד עם זאת, על פחות מ-150 כ״ס הם פשוט יהרגו לך את ההנאה כי יש להם אחיזה פשוט פנטסטית.

הקונטי ספורט 3- צמיג מעולה ולדעתי תהנה ממנו מאוד.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאנסה את ההנקוק RS3 Z222, רק מעצם העובדה שרוב ימות השנה יש כאן שמש ובקושי גשם.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת אובר קיל לרכב שלך לא?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האסימטריק 2 לא היה אובר קיל, ולפי הביקורות בחו"ל הם דיי באותה רמה.

אגב, עד שאערוך בירורים לגבי מחירים (ולא רק מהאינטרנט), אני עדיין מתלבט בין ההנקוק והקונטיספורט5.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משמש באסימטריק 2.

אשמח מאוד לקרוא השוואה שלך אחרי שתחליף. לי עניין הרעש כן רלוונטי.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ה PSS (האודי S3)החזיקו נחמד 15 אלף ונראה כאילו אפשר עוד 10 בקלות בנסיעה ללא גירזון.

אבל הצמיג עשה את שלו ומי שמתגרזן מידי פעם בשבוע שבועיים הצמיג נגמר מהר.

עדיין הסימטריק אן הרבה צמיגים שגם וגם ברמה הגבוהה של צמיגים.כן אם בא לך התחרפן ולנהוג על הבסט אוף דה בסט.

לא חצי סליק כמובן.

מציע לך לבדוק הנקוק יש להם צמיג ברמה גבוהה, אצלי יושבים על הSTI 2004 אבדוק מאוחר את שמם ואדווח.

ביצועים כמו ה BF אבל בפחות כסף,בדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעניין אותך הרעש? Maxxis MA-Z1, אוחז בטירוף גם ביבש וגם ברטוב, ביקורות מעולות בעולם, בין הסוליות צמיג היפות שתמצא והכי חשוב לא מוערך בארץ ולכן מחירו נמוך.

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...