Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צינור נשם 206

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 3279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום שמתי לב שהצינור קרוע. היה מודבק עם איזורליבנד. כרגע הצינור משוחרר. זה בעייתי לסחוב ככה? מה התפקיד שלו בכלל? אפשר להדביק שוב עם איזורליבנד עד שאגש למוסך?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ImageUploadedByTapatalk1409332692.217830.jpgImageUploadedByTapatalk1409332700.448323.jpgImageUploadedByTapatalk1409332710.765919.jpg האיזולירבנד לא ממש עזר כנראה. כמה עולה החלפה של צינור כזה וגם קריטי לנסוע איתו ככה?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינור לא קריטי בכלל , מחזיר את אדי השמן למנוע בכדי למנוע זיהום אויר, אפשר לשים אזולרבינד ולהמשיך לנוסע כרגיל, אלא אם כן מפריע לך אסטטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינור לא קריטי בכלל , מחזיר את אדי השמן למנוע בכדי למנוע זיהום אויר, אפשר לשים אזולרבינד ולהמשיך לנוסע כרגיל, אלא אם כן מפריע לך אסטטית.

האיזולירבנד לא תופס. הוא יוצא אחרי כמה ימים. כמה עולה להחליף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפוץ לחנות אספקה טכנית וקנה איזולירבנד איכותי של TESA שנועד גם לסתום נזילות מצינורות. איזולירבנד רגיל בחום הזה לא מחזיק, אבל האיכותי יעשה את העבודה. אני קניתי בגרמניה אבל ראיתי גם בארץ שמוכרים כזה. גליל קטן יעלה גג 50 ש"ח (אני משער) ויספיק לך להמון תיקונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדש מקורי עולה 337 ש"ח לפני הנחה. זה מגיע כיחידה אחת כולל כל הסתעפויות הנשם.

בקשר למתג לא מצאתי מקורי באיביי.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפוץ לחנות אספקה טכנית וקנה איזולירבנד איכותי של TESA שנועד גם לסתום נזילות מצינורות. איזולירבנד רגיל בחום הזה לא מחזיק' date=' אבל האיכותי יעשה את העבודה. אני קניתי בגרמניה אבל ראיתי גם בארץ שמוכרים כזה. גליל קטן יעלה גג 50 ש"ח (אני משער) ויספיק לך להמון תיקונים.[/quote']

אתה מדבר על זה? ImageUploadedByTapatalk1409930920.536584.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שזה מתאים בדיוק לתיאור שלי, פשוט לא של אותו היצרן (גם לא זכור לי שעל הTESA כתוב שהוא עשוי סיליקון).

בכל אופן המוצר נראה מתאים למטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

אז האיזולירבנד השתחרר. איפה אני יכול למצוא צינור נשם ולא במחיר ההזוי של 200 לפני מע"מ שמבקשים עליו?

יש צינור כזה גם במנוע 1400? יש באיביי? עליאקספרס? הכל בדולר? help :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצינור במנוע ה1400 שונה לחלוטין ממה שקיים אצלך. אתה יכול לנסות לחפש בפירוקיות : ל307, C4, C3 קסארה ועוד כמה דגמים עם מנוע 1600 NFU אמור להיות צינור זהה.

המק"ט של הצינור נשם הוא 1192W0, בהצלחה בחיפושים.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצינור במנוע ה1400 שונה לחלוטין ממה שקיים אצלך. אתה יכול לנסות לחפש בפירוקיות : ל307, C4, C3 קסארה ועוד כמה דגמים עם מנוע 1600 NFU אמור להיות צינור זהה.

המק"ט של הצינור נשם הוא 1192W0, בהצלחה בחיפושים.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...