Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי באופל קורסה 94, איזה שמן מנוע צריך?

Elias Hanoun
שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

קניתי את הרכב אופל קורסה 1994 ועכשיו אחרי שחבר בדקל לי את הרכב ראה שחסר שמן מנוע .

הבעיה שאנחנו לא יודעים איזה סוג שמן אני צריך לקנות .

http://www.kml.co.il/Car/%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%9C_%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%A1%D7%94_1994_20236

זה כל הפרטים על הרכב .

תודה לעוזרים (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

במידה והסטוריית הטיפולים של הרכב לא ידוע (ואני מניח שברכב כה ישן היא לא), מומלץ לבצע טיפול יזום של החלפת שמנים ופילטרים וכל הדברים שזקוקים להתייחסות.

בנוסף, ממולץ לעשות בדיקה מקיפה למכלולים החשובים ברכב כגון בלמים, צמיגים והגומיות השונות.

כל אלה יתרמו לבטיחות שלך ושל שאר משתמשי הדרך וימנעו אולי הוצאות מיותרות בעתיד.

זכור, רכב מטופל גם מהנה וגם אמין יותר! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך ספר רכב שם רשום,במידה ולא אפשר להתקשר למוסך מורשה ולשאול בדיוק באיזה צמיגות אפשר לקנות.

ותן קצת תמונות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://up410.siz.co.il/up3/vjnizylzjz2i.jpg

תתחדש!

במידה והסטוריית הטיפולים של הרכב לא ידוע (ואני מניח שברכב כה ישן היא לא), מומלץ לבצע טיפול יזום של החלפת שמנים ופילטרים וכל הדברים שזקוקים להתייחסות.

בנוסף, ממולץ לעשות בדיקה מקיפה למכלולים החשובים ברכב כגון בלמים, צמיגים והגומיות השונות.

כל אלה יתרמו לבטיחות שלך ושל שאר משתמשי הדרך וימנעו אולי הוצאות מיותרות בעתיד.

זכור, רכב מטופל גם מהנה וגם אמין יותר! :-D

אם יש לך ספר רכב שם רשום,במידה ולא אפשר להתקשר למוסך מורשה ולשאול בדיוק באיזה צמיגות אפשר לקנות.

ותן קצת תמונות.

תודה רבה על העזרה

עוד מעט אני עושה לה בדיקה כללית לרכב לבדוק מה חסר וכל זה

האוטו שמור כמו שצריך בתכלס הוא היה של אישה מבוגרת אבל היה חסר בו שמן מנוע והיא כנראה הייתה שמה מים רגילים לרדיאטור אז צריך לעשות ניקוי לזה

והנה תמונה http://up410.siz.co.il/up3/vjnizylzjz2i.jpg

עוד מעט צבע אפור חדש אני יעשה לה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו נראה טוב בשביל רכב בן 20. תהנה ותתחדש.

חבל שהוא לא התשמש בתמונות מחמיאות יותר שפירסמה כאן בחורה, ממנה קנה את האוטו. מצרף אותן כאן.

נראה באמת טוב מאוד.

אני עד היום זוכר שבשנת 1993, כשהייתי תלמיד בתי ספר ראיתי בפעם הראשונה את הקורסה החדשה בדיוק מהדגם הזה ובצבע הזה.

נדהמתי מהעיצוב שלה. היא נראתה ממש עתידנית ושונה מאוד מהמכוניות המרובעות שהסתובבו על הכבישים.

JOY זו גירסה "צעירה" ויפה עם פלסטיקים וריפודים צבעוניים בפנים, מנוע 1.4 82 כ"ס, חזק יותר ממנוע 60 כ"ס שהיה בדגם SWING הסטנדרטי.

מעליה הייתה גירסת SPORT 1.4 עם 90 כ"ס, ומעל SPORT - דגם GSI 1.6 עם 110 כ"ס.

שלושתן במרכב 3 דלתות.

תתחדש!

דגם מנוע שלך הוא C14SE.

שמן מנוע - 10W40 חצי סינטטי בדרגת אויכות SJ ומעלה. אפשר גם 5W40 סינטטי.

2014-08-11 14.47.11_2.jpg

2014-08-11 14.47.22_2.jpg

2014-08-11 14.47.30_2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...