Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור סמארט פיור

shandor
שימו לב! השרשור הזה בן 3530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבוע רכשתי סמארט פיור2012, הדגם עם מנוע 61 כוח סוס(אטמוספרי), ומנוע ומכלולים זהים לגרסא עם ה71 כוחות סוס.

פניתי לכל החברות וחניות המרכזיות ( פיט סטופ, טופ ארפיאמ ואי אנד איי ) לגבי ניהול מנוע שיעלה את ההספק.

באוטו הזה מאוד יספק אותי להגיע ל75-80 כוח סוס, העניין שלא מצאתי שום ניהול לרכב הזה.

מצאתי שתי אופציות:

1. מחברת TMC המוכרת, מכשיר אשר מתחבר לOBD ונאמר שמוסיף כ10-12 כוח סוס והעברת הילוכים מהירה יותר, הבעיה זה המחיר 370 פאונד. http://www.tmcmotorsport.com/TMCAutoFlash.aspx

הדבר השני נמצא ביאייבי, וזה כמו הטיוניג בוקס הרגיל של TMC רק של חברה פולנית proracing, התכתבתי עם המוכר והוא אומר שזה יעלה לי 15-20 כוח סוס ומתאים לדגם שלי.

לא מצאתי ביקורות ברשת על החברה הזאת, אך באייבי יש עליו ביקורות מצוינות, המחיר 120 פאונד.

http://www.ebay.co.uk/itm/Performance-Chip-Tuning-Box-OBD-II-SMART-Fortwo-Forfour-Cabrio-Petrol-Remap-/201121724237?ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123

אני באמת עובד עצות, אשמח לעצות\הזהרות\רעיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המנוע זהה לגרסת ה71 כ"ס, אמורה להיות דרך פשוטה להגיע לשם.

תוכנה לא תיתן לך שיפור של 30% על מנוע אטמוספרי בחיים. אפילו לא באיזור.

נשמע כמו רכב מאוד מוזר לשפר.

מה התקציב שלך לסיפור?

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו הייתה לי סמארט 2004 0.7 עם טורבו. לדברי פיט-סטופ באותם ימים שידרוג תוכנת הרכב תעלה מ62 כ"ס ל81 כ"ס.

לסמארט רודסטאר יש 82 כ"ס. ועולה כמעט כפול במחיר.

לגבי המוצר ששלחת מeBay: זה עובד בדיוק כמו הברגים שמוסיפים 15 כ"ס לבורג, וכמו המדבקות שמוסיפות 10 כ"ס (תקנו אותי אם אני טועה...). וכמו המשכה להגדלת איבר המין ב10 ס"מ תוך שבוע!!

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שאין שום ניהול =שיעזור לי- שזה דבר הזוי, שכן ההבדל בין ה61-71 הוא בניהול נטו.

הזמנתי מוצר שלא משפר כוח סוס אלה תגובת מצערת, יש לי חודש להחזיר אותו במקסימום הפסדתי את עלות המשלוח (100 ש''ח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...