Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג איביזה FR 1.2 TSI 2014

Jeka.E
שימו לב! השרשור הזה בן 3526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים ,

אז לאחר כחצי שנה עם הרכב , התרגלתי ודיי מיציתי מבחינת כוח , ואיך להגיד והלב רעב לעוד :)

הבנתי שניתן להוסיף תוכנה לניהול המחשב של הרכב שתספק עוד כ 25-30 כ״ס.

אשמח לקבל פרטים בנושא ומה מומלץ מה לא , כמו כן גם מאוד מעניין אותי לדעת מה קורה מבחינת אחריות (יש לי 3 שנים אחריות לרכב).

כמו כן אשמח לדעת אילו עוד אפשרויות שדרוג קיימות , כמו כן העם מישהוא יודע מה קורה לגבי פורק לחץ ?

עוד דבר שקצת אולי מפריע / חסר ברכב זה שהצליל הוא קצת אנמי ואין את צליל הגדישה שהייתי רגיל אליו מהרכב הקודם , מה עושים כאדי לשפר את המצב אבל שיהיה צליל יפה ולא מוגזם שמעיר את כול השכונה בבוקר ?

תודה רבה !

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי , הפנמתי , וכרגע זה לא עומד על הפרק , השקעתי דיי הרבה ברכב בין עם זה ריפודי עור , מערכת שמע איטומים וכו...

בכל אופן הרכב חדש לא רואה סיבה להחליף רכב.

לא חושב שאני מבקש הרבה סך הכל רוצה קצת צליל יפה ותוספת כוח לאזור ה 150 , אולי גם פחות יספק לא יודע הזמן יגיד.

אשמח לקבל הכוונה במצב הנוכחי.

תודה.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת מה קורה מבחינת אחריות (יש לי 3 שנים אחריות לרכב).

אז קרא גם כלל מספר 10.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?143714-11-%D7%94%D7%93%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%A8-%D7%94%D7%9E%D7%AA%D7%97%D7%99%D7%9C

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה אתה מתעקש לענות בצורה כזו.

קראתי את כל ה 11 , והכל שם הוא די כללי , אני בטוח שיש אנשים ששיפרו והיו צריכים להפעיל אחריות לאיזה שהיא בעיה ומחפש תגובות מאנשים כאלו שמתוך נסיון יכולים להגיד מה גאדי מה יותר מסוכן ומה פחות.

באופן כללי ברור שהם "יכולים" להתנער מאחריות על כל פיפס קטן , למשל עם ימות לי מחר המצבר הם יחולים להגיד שזה בגלל שיש לי מערכת ומגברים באותו....

שוב תודה ואני מחפש תשובות יותר עניניות.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים ,

אז לאחר כחצי שנה עם הרכב , התרגלתי ודיי מיציתי מבחינת כוח , ואיך להגיד והלב רעב לעוד :)

הבנתי שניתן להוסיף תוכנה לניהול המחשב של הרכב שתספק עוד כ 25-30 כ״ס.

אשמח לקבל פרטים בנושא ומה מומלץ מה לא ,

הנושא נחרש ונטחן כבר בפורום, תעשה חיפוש. יש קופסה של חברת TMC למנוע הזה.

כמו כן גם מאוד מעניין אותי לדעת מה קורה מבחינת אחריות (יש לי 3 שנים אחריות לרכב).

כל מקרה ומוסך לגופו, לי באופן אישי היה רכב משופר ולא עשו לי בעיות עם אחריות,

לעומת זאת אני מכיר כאלה שכן עשו להם בעיות.

כמו כן אשמח לדעת אילו עוד אפשרויות שדרוג קיימות , כמו כן העם מישהוא יודע מה קורה לגבי פורק לחץ ?

מה זה מה קורה לגבי פורק לחץ? מה השאלה פה בדיוק?

עוד דבר שקצת אולי מפריע / חסר ברכב זה שהצליל הוא קצת אנמי ואין את צליל הגדישה שהייתי רגיל אליו מהרכב הקודם , מה עושים כאדי לשפר את המצב אבל שיהיה צליל יפה ולא מוגזם שמעיר את כול השכונה בבוקר ?

מחליפים דוד אחורי או מערכת פליטה שלמה.

תודה רבה !

התשובות מודגשות.

אם אתה רוצה שיקחו אותך ברצינות, ציין גם מה התקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה , תקציב לא ממש מוגדר כרגע כי אני לא מכיר ויודע מה הם העלויות , רק יודע שתוכנה / ציפ עולה באזור ה 3000 ש"ח.

ועשיתי חיפוש וקראתי הכל הכוונה שלי פה היא מה מומלץ יותר ומה פחות מבחינת חברות.

כמו כן תוכל לפרט בבקשה מה מוסיף כמה ומה לדעתך כדי לעשות קודם ביחס של תמורה לעלות.

לגבי פורק הכוונה ששמעתי פורקים על רכבים של 1.8 ו 2.0 שם זה נשמע ממש מגניב , לא שמעתי על 1.2 אז מעניין אין זה נשמע ואיך זה משפיע.

לגבי דוד ומע אשמח פירוט של איך זה משפיע מעבר לצליל , כמו כן פילטר פתוח זאת לא אופציה ? או שפשוט לא יתן שום דבר?

התקציב באופן כללי הוא כ 10K , התכנון הוא לעשות כל כמה חודשים משו כאדי להנות מכל שדרוג.

שוב תודה רבה.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרים טלפון ל PITSTOP יושבים בחולון ותשמע מהם שיש הרבה דברים לרכב כמו שלך מתוכנה אגזוזים אים ממיר בלי ממיר

ותקבל הסברים מדויקים לכ שאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקופסה של TMC תיתן לך הכי הרבה תמורת הכי מעט כסף.

בשביל סאונד - תחליף דוד אחורי.

בסופו של דבר מדובר על מנוע 1.2 שלא מיועד לשיפורים נרחבים מלכתחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי תתקשר אליהם כי תוכנה ודאון פייפ וגם מערכת יניקה טובה מוסיפים הכי הרבה מנסיון שלי.

קיט יניקה ודאון פייפ בלי תוכנה לא נותן כלום.

היתרון של הקופסא TMC למשל שיש בה אפשרות לתוספות כמו קיט יניקה,זאת אומרת שיש כמה מצבים

להתקין את הקופסא עם דאון פייפ או בלי.

תתקשר תקבל הסבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז החלטתי ללכת על תוכנה בתור שלב ראשון , יש כמה תוכנות בשוק וכמה סדנאות , כמו כן יש גם אתה קופסה.

יש למישהוא נסיון אישי ויכל להמליץ מה מומלץ ומה ההבדלים ?

תודה !

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

לי הייתה את הקופסה של tmc בפולו 1.2

יש שיפור בתאוצה וזמינות הכוח לטובה.

צריכת דלק משתנה לרעה.

הרגשתי את זה טוב טוב כשהורדתי את הקופסה לפני החלפת הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לפורום VAGIT ועשה חיפוש.

שם יש הכי הרבה נסיון לרכבים כמו שלך.

מומלץ.

ההבדלים לא גדולים אחד מהתוכנה של השני ברכב כמו שלך(מנוע קטן וכו) אפשר לומר

שהקופאות הנ"ל (TMC) מקבלות את התוצאות הנמוכות יותר ומתוך ניסיון ברכב כמו שלך ההבדלים יהיו קטנים

מאוד ,היתרון של הקופסאות שאפשר להסיר אותן ולמכור או להעביר לרכב הבא שקשור לקונצרן פולקסוואגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...