Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוניק RS טורבו- מהיום הראשון

hodb
שימו לב! השרשור הזה בן 3531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי את המכונית. עד עכשיו נסעתי 30 ק"מ ובמילה אחת- חוויה!

המסירה בשברולט כפ"ס הלכה חלק ויצאתי לתחנת הדלק הקרובה למלא את המיכל- יצא 37 ליטר (לא בדקתי עדיין אבל כנראה יש 40 ליטר).

התמונה מהתחנה מצורפת.

אספתי את הבנים שלי בדרך, שניהם עפו על האוטו ובינתיים מאד מרוצים ממנו, מנוחות הישיבה מאחור, מהאפשרות לשמוע יוטיוב ישר במסך המולטימדיה ובעיקר הם אוהבים את הגג הנפתח ושאפשר לראות את העולם מלמטה כלפיי מעלה, כאילו הם צופים בסרט.

האוטו מאד נוח ומאד מפנק, המסך מולטימדיה מעולה ואפילו אחסון למשקפי השמש במיקום מדוייק.

שמתי לב שאנשים מסתכלים על הרכב וזה הזכיר לי את המבטים שלי כאשר ראיתי את הסוניק הזו פעם ראשונה (יש בה משהו מיוחד שמבדיל אותה מכל רכב אחר כולל הסוניק הרגילה).

המכונית מחליקה על הכביש בקלות מרגשת, אמנם נסעתי רק 30 ק"מ אבל אפשר להרגיש שזה אוטו מעולה.

זהו עד כה. עדכונים בהמשך.

sonic.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעצמי לומד את האוטו עדיין, מרכיש כמו חללית קטנה.

עדיין לא הגעתי להדרכה על מערכת המולטימדיה, בכל מקרה לא יודע מה עשיתי אבל כל מה שהטלפון משדר ניתן לשדר דרך הרמקולים של האוטו (וויז, יוטיוב וכאלה).

האוטו כייפי. התגובה שלו לכל ברקס/בנזין היא מדוייקת, זוויות הראייה רחבות, האוטו מקרין תחושה נעימה ורגועה בפנים. אני בטוח יותר מתמיד לגביי הרכישה הזו.

אני מניח שבעוד שבועיים בערך אוכל לקבל אינדקציה ראשונית לגביי צריכת הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספתי את הבנים שלי בדרך, שניהם עפו על האוטו ובינתיים מאד מרוצים ממנו, מנוחות הישיבה מאחור, מהאפשרות לשמוע יוטיוב ישר במסך המולטימדיה

אתה שומע יוטיוב דרך הרמקולים לא דרך מסך המולטימדיה... ;)

די סטנדרטי בכל רכב עם BT אודיו היום.

תתחדש ותהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סייימתי מיכל בפעם הראשונה.

יצא 1:11 כאשר רוב הנסיעה עירונית עם מזגן במלוא הכוח.

באחת הנסיעות הגעתי בלי לשים לב ל 135 קמ"ש, קצת הלחיץ אותי הקלות שבה המכונית מפתחת מהירות. קראתי בפורום של סוניק העולמית שבגרמניה בחור אחד תיעד את עצמו בוידאו שהוא הגיע עם האוטו ל- 131 מייל (בערך 210 קמ"ש).

עוד משהו ששמתי לב אליו בימים האחרונים- הרכב קצת יותר גבוה מהרוב, מקנה באיזשהו מקום יותר ביטחון.

זהו בינתיים. עדיין מתקשה עם כל הפיצרים של המולטימדיה, גם להבין וגם לזכור מה הם עושים. 8)

הרכב הזה חלום, אין לי מילה אחרת לתאר את הנהיגה עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם להגדיר את הרכב כחלום, אבל באמת הוא מציע חבילה מעניינת של כ"ס לשקל.

אגב, הקרוז טורבו נמכרת יד ראשונה עם 0 קילומטר ב-100,000 שקלים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 3531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...