Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי איביזה ואין לי כסף לביטוח, מה לעשות?

rooster13
שימו לב! השרשור הזה בן 3531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי פה נהג חדש וצעיר ועושה ביטוח במחיר שפוי_ואיפה?

אני חייב את העזרה שלכם או שאני מבטל אני הקנייה של האוטו (הזמנתי איביזה ואני לא יכול עכשיו לשלם 10,000 ביטוח בשנה).

פרטים: נהג ראשי - אחד ההורים ואני (צעיר) נהג משני. אני צריך שהביטוח יהיה גג 7000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כל - בודקים מחירים, גם של כל הדברים מסביב (לקניית הרכב - ביטוחים, רישוי , תוספות), במיוחד אם אתה נהג חדש.

האם בדקת בחברות הביטוח הגדולות (אלה שאין להם סוכנים, סטייל - 9 מיליון / AIG / ביטוח ישיר וכדומה) ?

זה שאתה מעוניין במחיר מסויים, זה בסדר. השאלה אם ניתן בכלל.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלמד ראשי תיבות באנגלית - TCO, שים לב שעלות האחזקה הכוללת (לרוב מחושבת על פי בסיס חודשי או שנתי) היא סכום המורכב מפקטורים שונים אותם, על זה תוסיף עוד 10% פקטור "מנחוס" (למעשה זה פקטור שמקזז את האופטימיות שיש לך בחלק מהחישובים - לדוגמא - הרכב לא באמת יעשה 1:16. טיפול ראשון במוסך מורשה לא באמת יעלה 500 ש"ח וכו').

תנסה למצוא את הביטוח הזול ביותר (תבדוק אם למישהו מההורים שלך יש הסדר דרך העבודה), לאחר מכן שב עם ההורים שלך מול גיליון נתונים ממוחשב, תוסיף לזה את שאר העלויות הצפויות (תנסה להיות ריאלי). תביא בחשבון גם שיש סיכוי מצוין שתדפוק את האוטו לפחות פעם אחת (השתתפות עצמית, עליה בתשלום הביטוח שנה לאחר מכן). אחרי שתשקלל הכל תראה אם יש לך את הסכום החודשי (לא הח"פ!) הדרוש להחזיק רכב חדש בארצנו היקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - אינך מכיר את מאפייני המשפחה. אולי הוא רוצה לאפשר להורים להשתמש ברכב כאשר הוא בצבא? אולי סתם לאפשר לאבא לקחת את המכונית למוסך כשהוא עצמו בעבודה?

שנית - מחיר הביטוח נקבע לפי הנהג ה"מסוכן" ביותר. הוספת נהגים בדרגת סיכון יותר נמוכה אמורה להיות זולה או לא לעלות תוספת כלשהי (תלוי אם יש נהגים נקובים או לא).

פות"ש - אתה צריך להביא בחשבון הוצאות חודשיות לפחות 2500 ש"ח - כלומר 30,000 ש"ח בשנה. אם אין לך סכום כזה לצורך אחזקת הרכב בטל את ההזמנה. התחשיב כולל 1000 ש"ח לחודש (12,000 בשנה) לרישוי וביטוח, סכום דומה לירידת ערך (ואני אופטימי) וכמה מאות ש"ח להוצאות שוטפות (דלק, טיפולים, תיקונים).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג' מורחב כולל שריפה, גניבה, שמשות וגרירה.

תשאל בחברות ביטוח.

זה בסדר, יש גם כאלו שמסורים לקורולות שלהם כאילו היו בנות משפחה ולא חתיכות מתכת ופלסטיק כמו מיקסר למשל. הענין הוא שבאלפא משום מה זה גם נראה הגיוני.
:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור חוסך כל פרוטה ואתה מציע לו לוותר על ביטוח תאונות לעצמו? על כל פגיעה קטנה הרכב יושבת כיון שבעליו לא יוכל לממן את התיקון. מדובר בעצה גרועה מאד.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית BMW סדרה 3? למה שתשלם כל כך יקר על ביטוח לאיביזה ?!?!:shock:

תבקש מהסוכנות את הפלאפון של הסוכן ביטוח שהם עובדים איתו, לרוב הסוכן שעובד עם הסוכנות הוא זול בכמה אלפים מרוב ההצעות.

CT200h

MX-5 :-P

Mini Cooper S - Sold

MX-5 - Sold:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני (בוטה). אבל סיאט זה רכב צעירים = פוזה = תאונות.

לכן הביטוח יקר. במידה והיה קונה רנו/ פזו הביטוח היה זול יותר גם עם הרכב שווה יותר. מנסיון עם אחיינים שלי.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסתם את הנקודה. (שזה מוזר כי 5 מילים ראשונות שלו זה בדיוק מסביר את זה)

סחבק נהג צעיר וחדש, ביטוח של 10K זה לגמרי ריאלי, לא קשור שזה איביזה או VAG או כל שטות אחרת.

בגיל 24 זה יעבור, אין מה לעשות.

אם יום ההולדת בעוד פחות מ6 חודשים אפשר לעשות ביטול-חידוש ולקבל חלק מההפרש בחזרה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מתערב אבל ninjmnky , אתה מדבר על חצי שנה לפני גיל 24 אם הבנתי אותך נכון? והאם ההחזר הוא חוק או פשוט משהו שחברות הביטוח נוהגות לעשות ?? תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...