Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו מכיר את המערכת המקומית שמגיעה עם הפיאסטה?

zoyaniv
שימו לב! השרשור הזה בן 3175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מדבר על הפיאסטה 2014?

אם כן אז זאת מערכת מולטימדיה של חברת roadrover דגם

es-7043navi.

לפי אנשי הפורום הזה הבנתי שהאמינות של המוצר תלויה בספק, אבל היציאות למגבר הם איכותיות והוא מוציא אות נקיה.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד, הבעיה היחידה שלי איתה שיש לי 1600 שירים בusb וצריך לדפדף שעה כדי להגיע לשירים, הסידור שם של השירים לא טוב, מוצג כרשימה אחת ולא תקיות.

מלבד זה אחלה דיבורית, אחלה gps והכי חשוב קיבלתי את זה בחינם אז ממש לא איכפת לי.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן פיאסטה 2014, תודה רבה.

איך הוא מול המערכת מולטימדיה של האיביזה למשל?

הסידור שירים לא מעניין אותי, אלא יותר נוחות התצוגה והבהירות, הניווט, החיבור לסמארטפון והרדיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן פיאסטה 2014, תודה רבה.

איך הוא מול המערכת מולטימדיה של האיביזה למשל?

הסידור שירים לא מעניין אותי, אלא יותר נוחות התצוגה והבהירות, הניווט, החיבור לסמארטפון והרדיו.

הנוחות קצת מרגיזה מכיוון שהמערכת עצמה קצת רחוקה מהכסא נהג וזה מכשיר טאצ', ככה שלעיתים זה מציק.

הבהירות מעולה, אם תשים את המערכת על מצב שהיא מכוונת את הבהירות שלה לפי השמש/צל היא עושה עבודה טובה.

החיבור לסמארטפון הוא סבבה לגמרי, ללא ניתוקים וללא תקלות. אצלי יש תקלה קטנה אבל יש לי הרגשה שזה בגלל המכשיר LG G2 ולא בגלל המערכת עצמה.

הרדיו בסדר גמור, לא משתמש הרבה אבל ממה שיצא לי הוא היה תקין, שמירה נוחה של תחנות, שמות של תחנות ופשוט לתפעול.

הניווט לוקה קצת בחסר, תוכנת IGO לעיתים לוקחת אותך למקומות שלא לשם כיוונת את הנסיעה והיא לא מכירה את הכבישים והשינויים החדשים שבהם כמו WAZE, מה שכן נראה לי שיש עדכון לתוכנה.

חוץ מזה המערכת פשוטה מאוד לתפעול אבל אל תצפה למשהו מיוחד מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון גם המרחק שלה קצת בעייתי.

אני בקרוב מחליף אותה אבל זה רק בגלל שאני חולה בראש וחולה סאוונד.

למרות שמאוד הופתעתי מהאיכות של המערכת, שומעים מצויין.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה, אבל בגלל איך שהרכב בנוי המערכת תמיד תהיה רחוקה מהנהג לא? גם בדגמים היותר מאובזרים של הפיאסטה שנמכרים בחו"ל המערכת ממוקמת בתוך הכוך הזה על הדש בורד לכן זה לא משהו שמערכת יקרה יותר יסדר.

מצד שני, זה שהיא רחוקה וגבוהה מקל למשל בניווט כי אתה לא צריך להוריד את המבט כל כך נמוך כמו ברכבים אחרים בהם המולטימדיה ממוקמת בקונסולה המרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

ברשותכם יש לי כמה שאלות על מערכת המולטימדיה של הפיאסטה.

1) האם אפשר להתקין על המערכת תוכנת ניווט אחרת, חוץ מה igo שמגיעה איתה ?

2) למתי המפות מעודכנות והאם מקבלים עדכון נוסף למפות עם הרכישה ?

3) איך הסאונד ? מישהו התלונן בפורום על המערכת של הפוקוס שאין לה קליטה טובה לרדיו.

4) האם היא עובדת בסדר, כי לפי המפרט יש לה רק 256MB זכרון RAM.

5) כתוב שאפשר לחבר למערכת מקלט DVB-T (עידן פלוס) ולקלוט טלוויזיה, איך זה בדיוק עובד, יש מקום להוסיף מקלט למערכת ?

נראית מערכת דיי זולה ובסיסית.

מפרט מערכת המולטימדיה של הפורד פיאסטה אצל היבואן

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין לי מושג, waze בטוח אין אפשרות מכיוון שהוא מתעדכן מהרשת, מה שכן אתה יכול לחבר בבלוטוס לסלולארי ולשים בו waze. אבל ה-igo מתפקד לא רע בכלל, יש בו המון אופציות שברובם אני לא משתמש אבל עדיין פיתחו אותו לא רע. יש ל-igo מוקד תמיכה טכני מדהים שלימד אותי המון על התוכנה.

2. המפות מעודכנות למרץ 2014, זה היה כאשר רכשתי את הרכב במאי 2014. כמובן שאפשר לעדכן את המפות כל פעם שיוצא עדכון, רק צריך לעקוב באתר אינטרנט שלהם.

3. הסאונד טוב מאוד, ביחס למערכת ורמקולים שמגיעים עם הרכב אין תלונות בכלל, שומעים ממש טוב. הרדיו סבבה, פשוט לתפעול, קליטה מעולה. אם אתה משתמש ב-usb או בלוטוס השמע ממש טוב. הופתעתי לטובה. המערכת עם יציאות rca די איכותיות במידה ואתה רוצה לחבר מגבר ולשדרג את המערכת.

4. המערכת עצמה היא בעלת זכרון פנימי של 256 מגה, אבל היא מגיעה עם כרטיס זכרון 4 ג׳יגה שמתחבר אליה שבתוכו מגיע גם ה-igo שאתה יכול לשים שם שירים, סרטונים וכל מה שבא לך.

5. כפי שרשמתי היא מגיעה עם יציאות וכניסות rca שאליהם מתחבר המקלט וככה אפשר לצפות בטלויזיה. כמובן שהיא מגיעה עם נגן dvd שגם עושה עבודה טובה.

מצלמת רוורס שמחוברת אליה מדי פעם עוזרת.

המערכת די בסיסית אבל הנווט עושה עבודה טובה, השמע מעולה ביחס למערכת בסיסית, אפשרויות הרחבה, אם יש לך אייפון בעזרת כבל usb המערכת גם מטעינה את האייפון וגם קוראת ממנו שירים, כמובן שהדיבורית בלוטוס מעולה, ללא ניתוקים ומתחברת מהר למכשיר וטובה לדיבור ולהזרמת מוזיקה.

בקצרה. המערכת נראית זולה אבל מתפקדת טוב מאוד.

הדבר היחיד שמרגיז זה המיקום שלה מעל הדש בורד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

קראתי פוסט של מישהו שכתב שה gps מאבד הרבה פעמים את המיקום, זאת אולי בעיה פרטית שלו, או שגם אצלך זה קורה?

עדכוני המפות הם בתשלום? קיבלת שובר לעדכון נוסף?

יש לך את מקלט הטלויזיה ?

וויז אני לא מאמין שאפשר להתקין, כי היא דורשת לדעתי חיבור אינטרנט וגם מערכת שפועלת על אנדרואיד ובפיאסטה יש מערכת עם ווינדוס ce.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצורפת ההתרשמות שלי ממערכת המולטימדיה של הפורד פיאסטה לאחר כחודש של שימוש.

המערכת היא מערכת של roadrover בהתקנה מקומית של היבואן והרכב מגיע עם 4 רמקולים בדלתות ו 2 טוויטרים ליד המושבים הקדמיים. ובנוסף קיבלתי גם קופסת קרטון עם המערכת הרגילה המקורית שמגיעה עם הרכב ושהוציאו אותה ועם החיפוי פלסטיק המקורי, כך שאפשר להחליף אם רוצים.

בעיקרון אני לא מוצא משהו טוב במערכת ואני מאוד מאוכזב ממנה.

ההתרשמות שלי:

1) סאונד - הסאונד לדעתי ממש גרוע, הכי גרוע שיצא לי לשמוע אי פעם ברכב, אבל יתכן שמדובר באשמת הרמקולים שמגיעים עם הרכב ולא רק באשמת המערכת.

2) מסך המגע - מסך המגע הרזיסטיבי בעל רגישות נמוכה מאוד וממש צריך לדפוק עליו כדי שהוא יקלוט את המגע.

3) תפעול - יש שליטה על הווליום ועל התחנות והשירים מההגה, אבל כאשר נכנסים לפיצ'רים השונים יש הרבה אייקונים קטנים ולא תמיד נחוצים שקשה לתפעל אותם בזמן נהיגה, וגם בעצירה מהירה ברמזור. בכלליות, הממשק של המערכת לדעתי זול ולא מושקע ויש הרבה בעיות מעצבנות של הנדסת אנוש גרועה כמו לדוגמה שבשביל לבחור שיר ספציפי מכרטיס הזכרון צריך להכנס לתפריט קטן ולא נוח שמוביל לתיקיות עם הקבצים שבכרטיס הזכרון ואין אפשרות לסדר את השירים לגישה מהירה לפי אמן, אלבום וכו..

4) GPS - לא נתקלתי בבעיות של קליטה והמיקום מתקבל די מהר. אבל לתוכנת הניווט של IGO שמגיעה עם המערכת יש משהו ממש מעצבן שבכל פעם שפותחים אותה צריך לגלול 2 מסכים למטה ולאשר בכל פעם מחדש את הסכם השימוש בשביל לנווט וזה מעצבן. בנוסף כאשר יש קריינות של הוראות הנסיעה, הווליום של הרדיו יורד כמו שצריך לרקע אבל אז הוא חוזר בקפיצה עם פאוזה קטנה אחרי שהוראות הנסיעה הסתיימו. אני לא יודע אם זה בגלל ה IGO או המערכת עצמה.

המפות של המערכת הגיעו מעודכנות ללפני שלושה חודשים ולא מקבלים עדכון ראשון חינם כמו שיש בדרך כלל ואם תרצו לעדכן אותן זה יעלה כסף.

5) Bluetooth - הדיבורית עובדת בסדר גמור ושומעים אותי ואת מי שאני מדבר איתו מצויין, הכל טוב אם אתם מתקשרים ישירות מהמכשיר, או עונים לשיחות, אבל אם תרצו ליזום שיחה דרך הדיבורית הגישה לספר הטלפונים נעשית דרך תפריט צפוף ולא נוח. מבחינת שמיעת המוזיקה, זה עובד בצורה עקומה ואם תתחילו לנגן בטלפון המערכת תשמיע את מה שאתם מנגנים, אבל להפעיל דרך המערכת את המוסיקה שבטלפון, זה יעבוד פעם כן , פעם לא, לרוב לא.

6) עוד פיצ'רים - הרכב מגיע עם מצלמת רוורס ועם חיווי לאילו דלתות פתוחות.

לסיכום: מדובר במערכת זולה ומאוד לא איכותית שאם תוכלו לוותר עליה ולקבל אצל היבואן הנחה במחיר, כדאי לכם לעשות את זה ולקנות מערכת נורמאלית של חברה ידועה בכ 3000-4000 שקל שלפחות תעבוד כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...