Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתחרה לקולונייט 845

שימו לב! השרשור הזה בן 3107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאור האמור לעיל ובשרשור הזה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?550488-דילול-CG-V7 מהיכן הכי משתלם בימינו לרכוש את הקולינייט 845? האם ניתן להשיגו בארץ או רק בהזמנה מחו"ל?

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יישום כנראה לא נכון או הכנה לא טובה.

בכל מקרה אני אחרי שיישמתי אופטיסיל על הפוסו,הוא לא אותו הדבר. מתכנן על יום שמשי לעשות שטיפה הכנה ויישם.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרנו, כנראה האופטי סיל פשוט הורס את תכונות המים של הפוסו. זה לא בהכרח אומר שאין פוסו והגנה מתחת לאופטיסיל.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי שה V7 עושה אותו הדבר? אלא אם כן הסיטרוס היה בריכוז גבוה מה שלא חשבתי, כי 10 מ"ל על 8 ליטרים זה פחות מהמתבקש.

נשמע לי מוזר לגמרי, עד כדי שאני מתכוון להסיר הכל מהרכב ולעשות מחדש?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממהר להוריד את ההגנה, במקומך הייתי הולך על שטיפה מעט אגרסיבית יותר בפעמיים הבאות כדי למחוק את האופטיסיל.

לפוסו זה לא יזיז.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוסו מתנהג מדהים לבד, או עם שילוב של סונאקס BSD. ניסיון עם אופטי סיל הוריד בצורה דרסטית את התנהגות המים, למרות שאני בטוח שההגנה של הפוסו עדיין שם. בלי קשר ממלץעל מה שציפופו הציע לך.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי את Nipponshine שהם חלק מהחברה שמפיצה את המוצרים של SOFT99 באירופה - נאמר לי ששמפו סיטרוס אכן יכול להוריד את החוזק של הפוסו אבל הם לא בטוחים באיזה דילול, כמו כן שתוספות מעליו יפגמו ככל הנראה ביכולות המיסוך מים של הווקס, כגון ההייבריד ששמתי.

ביקשו ממני לשטוף שוב (הם נחמדים מאוד גם בפייסבוק) עם הסיטרוס ולראות אם הווקס "חוזר" לעצמו.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להגיד שאני בוכה עם הפוסו, סך הכול אני משווה אותו לקולינייט שנחשב מאוד קל לעבודה ולבלו וולווט שנמרח כמו חמאה (ואיזה ריח...)

הפוסו אצלי החזיק כבר שתי שטיפות עם הסיטרוס וסופת גשמים, ואני שמתי אותו על שכבה קיימת של קולונייט בלי הכנה מיוחדת. מהנסיון שלי עם הV7 זה חומר שבעיקר מציק וסיכוי סביר שהחומרי ניקוי שבו (או המדלל של האוטם) פוגעים בוקסים קיימים

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה ירדת מהפוסו. זה ה-אוטם.

ועוד בשביל ה845, give me a break.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע ב845? חוץ מעמידות של "רק" 5 חודשים?

בלי קשר, שכחתי לספר שחזר אלי הנציג של וולף לגבי הבודיגארד-

מסתבר שאפשר לאחסן את החומר "שנים" במידה והמיכל אטום טוב.

אפשר ליישם את החומר עם מכשיר DA

ושתי שכבות מומלצות להבטחת 100% כיסוי והגברת העמידות עם 3 שעות המתנה לפחות בין שכבה לשכבה.

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין שהורדתם אותי מהפוסו ,

darkening effect ? ?

נישאר עם ה845 .

לפוסו יש עוד מלא יתרונות. יכולות מיסוך לא מבוטלות, עמידות לאורך יותר זמן, התנהגות מים בין המובילות, ומבחינתי בין ההגנות החזקות שראיתי אל מול לשלשת ציפורים וכדומה (היה לי ניסיון עם לא מעט מוצרים בנושא הזה, והרכב סבל).

I.G. האם קנית את הפוסו בגרסא השחורה ?

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב חדש (כתבתי על זה גם בשרשור בדביק. כרגע אין תגובה).

הפוסו הזה נראה אחלה, אבל ראיתי שדודי (שקנה קופר S חדשה) רשם משהו על רכב חדש וציפוי.

אז לא לקנות את הפוסו? לקנות ציפוי? מה זה ציפוי? :roll:

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...