Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גאנטים מקוריים לעומת סיניים

שימו לב! השרשור הזה בן 3528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כרגע על הרכב שלי יש גאנטים ברזל וטסות , בדקתי בפנצריה והוצעו לי 2 אפשרויות גאנטים מקוריים לרכב שלי (פיג'ו 407) משומשים ב1000 ש״ח ועוד 2 אופציות לגאנטים סיניים ב1700 , השאלה שלי היא כזו עד כמה גאנטים מקוריים עמידים יותר מגאנטים סינים , המראה של המקוריים פשוט מאוד והייתי רוצה משו מיוחד אבל גם רוצה גאנט עמיד ולא להרגיש בסיכון בנהיגה איתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי המראה - נכון, זה עניין של טעם.

ובכ"ז, עדפים לדעתי ג'אנטים מקוריים (במידה ותקינים וגם אם הם משומשים) על פני ג'אנטים סיניים עלומי שם (מאיזה יצרן הסינים ?)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהג'אנט סיני לא אומר שהוא יתפרק לך תוך כדי נסיעה.

נכון הוא פחות איכותי, אם תכנס איתו במדרכה ב30 קמ"ש הוא יכול להשבר..

לגבי המחיר, 1700 לאיזה מידה 13"/14"? זה יקר.. ראיתי באוטודיפו ביותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה 407, המידה היא בטוח מעל 14 :roll:

הסיניים לא הכי איכותיים, אחרי שנתיים - 3 יתחילו להתקלף קצת, יש להם את המתאמים האלה מפלסטיק שנותים להשבר לפעמים ואז צריך לחפש שעה בפנצ'רייה כאלה שמתאימים, גם לפעמים הפנצ'רייה תוקעת לך ג'אנט רחב מדיי כי זה מה שיש להם. במקוריים אין ממש סיכונים, זה מה שפז'ו רצו שיהיה לך באוטו.. לטעמי עדיף מקוריים אם אתה שם לב לפרטים קטנים.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידה היא 16 , בגאנטים המקוריים נראים טוב חוץ מלכלוך ולוגו של הפיגו שירד מאחד מהם , אני לא יודע מאיזה חברה הסיניים זה משהו שהראו לי בקטלוג אם זה עוזר הייתי בפנצריה מנשקו באיזור תעשיה באשדוד , אולי מישהו יודע ממי הוא מייבא , מהשלטים במקום הוא עובד עם דאנלופ וחברות איכותיות יחסית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיז'ו חולקת מכלולים עם סיטרואן, ובדר"כ מידות הגלגלים דומות.

הייתי עושה בדיקה על כל דגמי סיטרואן ופיג'ו (C4, C5, 307, 308, 508) ומוצא ג'אנט שמעניין אותי.

לא לכולן מידות דומות, אבל ניתן לבדוק זאת בקלות באינטרנט.

ג'אנטים מקוריים איכותיים בכמה רמות מאלו הסיניים, ולדעתי נראים טוב יותר כשמולבשים על האוטו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם זיב, בנוסף אתה חייב לשים לב אם אתה רוכש ג'נאטים סינים שהאופסט שלהם מתאים לרכב שלך.

לדוגמא יכול להיות מצב שהאופסט יהיה שלילי והצמיגים יבלטו מעט מחוץ לרכב כמו בתמונה המצורפת ובמקרה של הרכב שלך במידה וישבו 5 אנשים כנראה שהרכב ירד נמוך מידי וישפשף לך את הצמיג בטמבון במקרה הטוב, במקרה הגרוע יותר יפרק לך את כל הטמבון.

IMG_8796_Infiniti_G35_offset_Stance_copy.jpg

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הבעיה בג'אנט הסיני שהאיכות שלו לא ידועה. יש ג'אנטים סינים איכותיים אבל זה לא תמיד מתבטא במחיר ללקוח כי אתה לא יכול לדעת בכמה העסק קונה את הג'אנטים ומאיפה.

בנוסף, ג'אנט מחברה לא ידועה לא תמיד יהיה קל יותר מג'אנט ברזל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן סטיגמה שאני לא יודע כמה היא מבוססת ומסתמכת פחות או יותר על אותן 2-3 תמונות ״זוועה״ של ג׳אנטים שבורים וכמובן על חברים של רב סרן שמועתי.

כל ההכללות מיותרות, כמו אצל יצרנים ממותגים כך גם אצל היצרנים הסינים, טאיוונים, קוריאנים, צ׳רקסים וכורדים- אין איכות אחידה.

יש סדרות מוצלחות יותר ומוצלחות פחות, עמידות יותר או פחות, קלות יותר או פחות.

לי היו OZ סופר לאגרה שהיו תקינים אבל בשיחה עם היבואן התברר לי שהדגם נחשב לבעייתי עם אחוז גבוה של ג׳אנטים שמתעוותים, זו רק דוגמא אחת.

כמה מכם בדקתם איפה מיוצרים הג׳אנטים ה״מקוריים״ של רכבים כאלה ואחרים?

אני לא בטוח שאין חברות שהיצרן המקורי שלהם יושב באחת ממדינות המזרח הרחוק.

אני לא רואה סיבה שרכב שאינו קיצוני מבחינת ביצועים ינעל ג׳אנט סיני.

יתקלף הצבע לאחר כמה שנים? צובעים מחדש.

אני הייתי בדילמה, אני מאוד מאוד רוצה Vossen לרכב שלי, הבעיה שכאלה במידה 19 עולים כ-4000$ כולל משלוח.

רפליקה שלהם לעומת זאת עולה 1000$.

הסיבה העיקרית שלא הלכתי על זה היא שאני לא יודע אם ואיך ישפיע המומנט הרב בסרן האחורי על הג׳אנטים לאורך זמן, זה רכב חזק מאוד שננהג חזק מאוד בתדירות גבוהה.

אם היה מדובר ברכב יותר שפוי מבחינת ביצועים מזמן הייתי רוכש את הרפליקה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הבעיה בחיקויים היא שלא תמיד אפשר לדעת את איכות המוצר לפני הקניה. יש חיקויים של ג'אנטים שמיוצרים תחת מותגים מוכרים ויש כאלה שלא, ושם הבעיה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אני רציתי מאוד לרכוש ג'אנטים לרכב לפני 4 שנים שהוצאתי רשיון. הייתי די קרוב האמת, אבל אחר כך הבנתי שג'אנט סיני שנמכר פה ללא "אמא ואבא", אין שום מידע עליהם באינטרנט, האיכויות הסיניות לא משו בלשון המעטה, למה לי לשים אביזר בטיחותי כזה גם תמורת 900-1000 שקל שאפשר להשיג סכום כזה תוך שבוע+- עבודה.

אני אישית חושב שהסיניים הרבה יותר יפים מהמקוריים, הרבה יותר מרשימים, אבל זה לדעתי העיקר ולא האיכות. אני אישית חושב שכמו שלשים צמיג סיני זה לא ממש בטיחותי, אז ג'אנט? לחשוב שאתה נוסע במהירויות גבוהות, או נכנס נכנס לבורות ויש לך ג'אנט סיני ללא מידע מי הביא אותו.:roll:

מידות 14-15 מפוצצים בג'אנטים סיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המבחר של הג'אנטים הלא סינים בארץ די מצומצם.

גם לא הרבה אנשים ישימו פי 2 על ג'אנט לא סיני.

דרך אגב אתם מסתכלים על זה כג'אנט סיני ומקורי, אבל יש ג'אנטים של חברות כמו מומו וoz וכו' שלדעתי הג'אנטים שלהם טובים יותר מכל ג'אנט מקורי של רכב סטנדרטי.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...