Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנושא החלפת צמיגים ורישוי

barmab
שימו לב! השרשור הזה בן 3555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, מצאתי מישהו שמוכר את האוטו שלו והסכמנו על החלפת הג'אנטים בינינו.

המידה שלו גדולה יותר, לכן לאיפה ואיך אני הולך לשנות את המידה ברישיון שלי? למשרד הרישוי? למכון טסטים?

בנוסף, כדי לבצע את החילוף, כמה זה אמור לעלות בפנצרייה? (שיחליפו בעצמם)

H T A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אתה לא יכול להרכיב כל מידה שמתחשק לך.

לכל רכב יש רשימת מידות מאושרות. אתה יכול לברר אצל היבואן של הרכב שלך או בכל מכון הטסטים, לפי דגם הרכב שלך. במידה והמידה מותרת לרכב שלך, שינוי ברישיון יתבצע במכון הטסטים תמורת כמה עשרות שקלים. גם בצמיגייה זה לא יעלה יותר מכמה עשרות שקלים .

הדבר החשוב- להרכיב מידה מותרת, אחרת תצטרך לקנות ג'נטים ומציגים בטסט הקרוב או לאחר המפגש עם בוחן תנועה (בתוספת הורדה מהכביש).

אותו דבר לגבי הבחור השני שמוכן להתחלף איתך.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אתה לא יכול להרכיב כל מידה שמתחשק לך.

לכל רכב יש רשימת מידות מאושרות. אתה יכול לברר אצל היבואן של הרכב שלך או בכל מכון הטסטים, לפי דגם הרכב שלך. במידה והמידה מותרת לרכב שלך, שינוי ברישיון יתבצע במכון הטסטים תמורת כמה עשרות שקלים. גם בצמיגייה זה לא יעלה יותר מכמה עשרות שקלים .

הדבר החשוב- להרכיב מידה מותרת, אחרת תצטרך לקנות ג'נטים ומציגים בטסט הקרוב או לאחר המפגש עם בוחן תנועה (בתוספת הורדה מהכביש).

אותו דבר לגבי הבחור השני שמוכן להתחלף איתך.

ידוע,

כל השאלה הייתה בהנחה שהמידות יהיו מאושרות..

אז אתה אומר בכל מכון טסטים, תמורת כמה עשרות שקלים, והם משנים את הרישיון במקום או שאני מקבל ספח ואז את הרישיון החדש בדואר?

H T A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בדיוק יודע לגבי רישיון חדש. לדעתי אתה מקבל נייר עם חותמת המכון, ורק ברישיון הבא המידה החדשה מופיעה. בטח אחרי כמה ימים תוכל לגשת למשרד הרישוי ולהוציא רישיון חדש. אבל אני לא רואה שום צורך בכך.

במכון בדרך כלל רב בוחן בודק ב "אוטודטה " לגבי המידה לרכב שלך ומאשר.

אתה יכול בשביל השקט הנפשי שלך להגיע פעמיים - לפני (כדי לבדוק האם המידה מאושרת) ובפעם השניה כבר עם הצמיגים החדשים מורכבים. לא צריך בשביל זה להמתין בתור עם כל מי שבא לעבור טסט - תיגש ישר לדלפק. אגב, אחרי ששינית את המידה, תוכל לחזור למידה הישנה רק אחרי אותה הפרוצדורה של החלפת מידה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

31 ש"ח זה המחיר לשינוי מידת צמיגים ברשיון.

אתה מקבל ספח חתום על השינוי,ומצמיד אותו לרשיון.

בטסט הבא או כפל רשיון המידה החדשה תופיע ברשיון החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...