Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח לאופנוע אספנות, נשארו סוכנים שמוכנים לבטח?!

amitexc
שימו לב! השרשור הזה בן 3554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד כה כל מי שהתקשרתי בעניין פוליסת ביטוח לאופנוע אספנות מנתק מבלי להגיד ״לא״ אפילו

(אני סתם מגזים)

אני מעדיף סוכן ולא לקפוץ לפול..

אז יש עדיין סוכנים כאלה או שלוותר ולנסוע/לרכב עם הזנב בין הרגליים עד לפול :-(

עמית.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני האישי אף סוכן לא מבטח אופנועים רק בביטוח חובה , כולם דורשים צד ג, וגם מבקשים מחיר לביטוח הזהה לפול , ולכן אני כבר שנתיים מבטח בפול .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת, הפוליסה היא של הפול, היתרונות של סוכן:

* לא צריך להגיע עד לפול בשביל לעשות ביטוח, לגבי הצג ג' ה400\500 ש"ח שווים את השקט הנפשי מבחינתי.

* לא צריך לשלם בדואר על הפוליסה.

* ניתן לפרוס בתשלומים.

אודי דגן: 03-6181111

http://www.udidagan.co.il/

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופה אחרונה אני מתחיל להאמין לפרסומת של 900000 או ביטוח ישיר (זאת עם שני כהן, הסוכן שוקה). למה לממן סוכן??

במשך 6-7 שנים ,הייתי מבוטח אצל סוכן ביטוח ה"מתמחה" באספנות (די מפורסם בפורום זה). היו תקופות שביטחתי אצלו 3 רכבים במקביל (חלקם גם לא אספנות). בכל התקופה נזקקתי לשירותיו רק פעם אחת ,עקב תאונה קטנה שלא באשמתי, שהסתיימה בבקלית שבורה. הטיפול הסתיים ב"המלצה" :תקן לבד, זה 100 ש"ח, אל תערב ביטוח, חבל".

בפעם אחרונה שניגשתי לחדש ביטוח לאחד הרכבים (שכמעט ולא נוסע עקב שיפוץ מתמשך ועל כן מבוטח בחובה בלבד), הפקידה של הסוכן אמרה :"אנו לא מבטחים יותר רק בחובה, תצטרך לרכוש ביטוח צד שלישי ". אמתי תודה רבה, התקשרתי לביטוח ישיר,תעודת חובה הייתה מוכנה תוך 20 דקות וחיכתה לי למטה בלובי ובמחיר נמוך בכ20% ממחיר שהיה אצל הסוכן בפעם הקודמת.

במקרה שלי, סיימתי לממן סוכנים!

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח ישיר לא מבטחים אופנועי אספנות, אין לי מושג לגבי רכבי אספנות, אבל עם אופנועים הם לא מתעסקים, בדקתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...