Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון fr 1.8 - מבקש עצה בנושא מערכת מולטימדיה מקורית, לפני רכישה

cobrak
שימו לב! השרשור הזה בן 3545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לפורום,

אז הגיע הזמן ואני רוצה להתחדש לי בלאון (במקום האיביזה שיש לי כרגע )

רכב יוצא: Seat Ibiza 1.4 SC אטמוספרית

רכב נכנס: Seat Leon 1.8 TSI FR (קפיצה קטנה בעוצמה 8) )

מבחינתי, אין רכב אחר.. השוותי מכל כיוון כל סוג של רכב בקטגוריית המחיר (כ160 אלף) ומסיבות אלו ואחרות - הלאון היא המושלמת עבורי..

הבעיה היחידה היא צ'מפיון מוטורס!!

בחו"ל בגרסת FR (כיהיה לאוטו במחיר 160 אלף!!) מגיעה מערכת משודרגת הנקראת "Media System Plus". משום מה, צ'מפיון הורידו את את השדרוג הנ"ל בארץ (למרות היותו סטנדרט בחו"ל בגרסת FR!!!)

המערכת הבסיסית, בעלת מסך קטן יותר של 5 אינץ' לא מספקים, פחות אפשרויות, תפריט הנראה מיושן מאוד והיד עוד נטויה...

אני נורא מתבאס לוותר בטרייד אין על מערכת הBlaupunkt NY800 שלי עבור מערכת כזו מעפנה!!! ואם אני מוציא את המערכת, אני מניח שיורידון לי במחיר בטרייד אין בסוכנות (שגם ככה מודיעים לי חגיגית שבמקרה האידאלי לא יתנו יותר מ4 מתחת למחירון למרות הבטחות לקנייה במחיר מחירון במועד המכירה!)....

אם גם אני אשאיר לעצמי את המערכת, אני אפסיד פונקציות חיוניות מבחינת שליטה ברכב ( כמו בורר מצבי הנהיגה שקיים גם במערכת הבסיסית)...

למי שלא מכיר, המערכת הבסיסית באה עם 3 כפתורים מצד שמאל וימין והמערכת המשודרגת עם 4 כפתורים מכל צד (לשם זיהוי)...

מה שיש בארץ: מעפן.jpg

מה שיש בחו"ל כסטנדרט:מעולה.jpg

מה אתם הייתם עושים במקומי? (במבטא של חיים הכט)

לבטל את הקנייה ולקוות שיגיע בהמשך?...

לחיות עם מה שיש ולהתבאס רצח כשפתאום הם ישיקו את המערכת ואני אדפק עם מערכת חצי כוח באוטו של 160 אלף שקל? :-(

:?::?::?::?:

עריכה: מוסיף לינק שמראה את המערכת בחו"ל - (מהממת!!)

לעומת סרטון שמראה את מה שיש בארץ (על הפנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על המחירון של לאון באתר של סיאט ישראל וראיתי שישנה תוספת למי שרוצה לשדרג את המערכת הבסיסית ב MEDIA PLUS. תראה בעצמך במחירון לאון באתר וגם תשאל באולם תצוגה.

http://www.seat.co.il/wp-content/uploads/2014/06/SEAT-M029-17.06.2014.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על המחירון של לאון באתר של סיאט ישראל וראיתי שישנה תוספת למי שרוצה לשדרג את המערכת הבסיסית ב MEDIA PLUS. תראה בעצמך במחירון לאון באתר וגם תשאל באולם תצוגה.

http://www.seat.co.il/wp-content/uploads/2014/06/SEAT-M029-17.06.2014.pdf

אחי תודה רבה על הטיפ!

שתבין, בסוכנות בראשון אמרו לי שאין ולא אפשרי לעשות שום שדרוג למערכת... הזוי!

התקשרתי הרגע להנהלת סיאט, ביקשתי שיבררו לי את הנושא והבטיחו להחזיר לי תשובה במשך היום - אני מבטיח לעדכן כאן לגבי מה שאני אגלה.

מבחינתי, זה מופיע בקטלוג - זה חייב להיות אפשרי (בטוח שיש חוק פרסום כלשהו שמחייב אותם)

אז אם הם יחזרו אלי עם תשובה שלילית, אני אדרוש מהם גם פיצוי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי קיימות בחו"ל 5 מערכות שונות כפי שניתן לראות בלינק הבא:

http://telematicsnews.info/2012/10/25/exclusive-volkswagens-new-infotainment-line-up_o3251/ (אמנם תחת גולף אבל זו אותה מערכת).

למיטב הבנתי, עפ"י השוואה ללינק שצירפתי, ומרשימת האבזור של המערכת בארץ (BT) וגודל המסך (5.8) צ'מפיון מייבאים את הדגם composition media או discover media (האחרון אם אתה משדרג לאופציית ניווט).

לא ברור לי למה הכוונה ב-media system plus, אבל אני מניח שמדובר ב-discover media שמקבלים עם שדרוג ניווט.

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי קיימות בחו"ל 5 מערכות שונות כפי שניתן לראות בלינק הבא:

http://telematicsnews.info/2012/10/25/exclusive-volkswagens-new-infotainment-line-up_o3251/ (אמנם תחת גולף אבל זו אותה מערכת).

למיטב הבנתי, עפ"י השוואה ללינק שצירפתי, ומרשימת האבזור של המערכת בארץ (BT) וגודל המסך (5.8) צ'מפיון מייבאים את הדגם composition media או discover media (האחרון אם אתה משדרג לאופציית ניווט).

לא ברור לי למה הכוונה ב-media system plus, אבל אני מניח שמדובר ב-discover media שמקבלים עם שדרוג ניווט.

תודה על העזרה אחי

המערכת של הגולף דומה (אותו קונצרן) אבל היא ממש לא אותו דבר, אפשר לראות לפי הצילום מסך גם במבנה שלה וגם במסכי התפעול שלה.

כך שאני לא חושב שזה קשור.

במפרט של אנגליה (מצורף), ניתן לראות שמלבד הדגם הרגיל ניתן לשדרג ב2 "דרכים":

http://carconfigurator.seat.co.uk/seat-cc/desktop-desktop-006_DEFAULT-en-normal.view?msk=1#carline

הרגיל, או:

1) 1.jpg

2)2.jpg

- זו כוללת את (1), ומוסיפה שליטה קולית וניווט... (בארץ זה של איתוראן פויה! אבל מילא... ולא ברור אם מעבר לניווט של איתוראן מוסף עוד משהו למערכת או לא...)

תודה בכל זאת גבר!

* ויש שם גם אגב אפשרות ל 9.1 רמקולים (כולל סאב) - שזה גם מופיע במפרט ולא שאלתי בהנהלה (אני אשאל) אבל בסוכנות אמרו לי שאני אשכח מזה וזה לא קיים, כמו שאר הדברים... למרות שזה מופיע במחירון בארץ?!...

**אני לא מדבר אפילו על זה שאפשר שם לעשות אחריות ל5 שנים מלאות בתוספת של 900 פאונד (בערך 5000 ש"ח שהייתי מת לעשות!! אבל לא קשור)

עריכה: אני רק רוצה לציין גם שאני אסתפק במערכת ה5.8 אינץ' של הMedia System Plus כי ממילא הרמקולים יקבלו אצלי שדרוג רציני - אז לא צריך אותם בשביל זה...

עריכה אחרונה על ידי cobrak
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון רכב מעולה .

אני הזמנתי את הרכב לאון fr 1.8

3 דלתות . (אמור לקבל אותו בתחילת השבוע מקווה ) . אני גם מתבאס מהמערכת המסךממש קטן , וגם האופציות שלה פחות טובות מהמערכות שיש בחו"ל .

אבל הרמקולים בגרסת fr אתה מקבל 8 רמקולים באיכות ממש טובה . השאלה שלי אם אתה מחליף , אז לאיזה רמקולים ?

ועוד דבר אם אתה תוכל לשתף אותי במה שההנהלה אמרו לך , לגבי הוספת המערכת פלוס עם המסך 8 אינ'צ.

ותתחדש , רכב מעולה (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש מבין לליבך.

מערכת זה מסוג הדברים שממש משנים את החוויה ברכב.

לדעתי תנסה לתעקש על המערכת הזאת, כי אתה קונה אוטו מדהים ואם תיהיה לך מערכת קטנה של 5 אינץ זה יבאס לך כל רגע באוטו.

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תנסה לתעקש על המערכת הזאת, כי אתה קונה אוטו מדהים ואם תיהיה לך מערכת קטנה של 5 אינץ זה יבאס לך כל רגע באוטו.

זה אמיתי או נאמר בציניות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי תודה רבה על הטיפ!

שתבין, בסוכנות בראשון אמרו לי שאין ולא אפשרי לעשות שום שדרוג למערכת... הזוי!

התקשרתי הרגע להנהלת סיאט, ביקשתי שיבררו לי את הנושא והבטיחו להחזיר לי תשובה במשך היום - אני מבטיח לעדכן כאן לגבי מה שאני אגלה.

מבחינתי, זה מופיע בקטלוג - זה חייב להיות אפשרי (בטוח שיש חוק פרסום כלשהו שמחייב אותם)

אז אם הם יחזרו אלי עם תשובה שלילית, אני אדרוש מהם גם פיצוי!

תקשיב אני דיברתי עם הסוכן שלי שנמצא בהרצליה , הוא אמר לי שאפשר להזמין את המערכת המפוארת בהזמנה מיוחדת וזה לוקח כ 4 חודשיים כי זה חייב לבוא עם הרכב לטענתו , ואי אפשר להזמין בנפרד את המערכת .(אולי הוא אמר שזה לוקח הרבה זמן כי אני אמור לקבל את הרכב השבוע .)אבל זה מה שהוא ענה לי מקווה שזה עוזר לך .

אני כבר יסתפק במערכת ה"רגילה" .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב אני דיברתי עם הסוכן שלי שנמצא בהרצליה , הוא אמר לי שאפשר להזמין את המערכת המפוארת בהזמנה מיוחדת וזה לוקח כ 4 חודשיים כי זה חייב לבוא עם הרכב לטענתו , ואי אפשר להזמין בנפרד את המערכת .(אולי הוא אמר שזה לוקח הרבה זמן כי אני אמור לקבל את הרכב השבוע .)אבל זה מה שהוא ענה לי מקווה שזה עוזר לך .

אני כבר יסתפק במערכת ה"רגילה" .

טוב לצערי קיבלתי את אותה התשובה :(

הסוכן שלי מראשון..

הכי מבאס = צ'מפיון מוטורס

תודה לכולם, אפשר לנעול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...