Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים לאוקטביה 1.4 2014

שימו לב! השרשור הזה בן 3557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא ממש מתמצא בתחום השיפורים, רוצה לברר קצת מה האופציות והעלויות.

אני עומד לקחת אוקטביה 1.4 בליסינג, ושוקל לתת לה קצת תוספת כוח.

הבנתי שיש אופציה של תוכנה ושל קופסה חיצונית, מה היתרונות והחסרונות של כל אופציה ? ומה העלות המשוערת ?

האם אפשר להסתפק בזה או שחייבים גם פילטר שונה וכו' ? אני לא רוצה שום דבר שבמוסך ייראו. האם הקופסה החיצונית ניתנת להסרה פשוטה יחסית באופן עצמאי ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופסה חיצונית יש כזאת:

http://www.tmcmotorsport.com/TuningBoxDetails.aspx?s=3243501196

יש לה מספר מפות, חלק עם פילטר יותר פתוח ומעל לזה עם דלק משופר.

במוד סטנדרטי תקבל פחות כוח סוס.

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם ככה נראית קופסה חיצונית כנראה שזה פחות מתאים לי. יש קופסה שרק מתחברת לקונקטור של הOBD למשל ?

כמה כ"ס נוספים אני יכול לצפות לקבל בלי שום שינוי בפילטר ועל דלק 95 ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שתנהג עליה, ותתרגל אליה, ותגיד אני רוצה יותר כוח, לך לקורס נהיגה מתקדמת, ומשם תתקדם. בהצלחה.

לא מוסיפים כוח לפני שלומדים לשלוט בקיים. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הדאגה..

משום מה אתה מניח שאם אין לי ניסיון בשיפורים אז גם אין לי ניסיון בנהיגה. אז תנוח דעתך - עשיתי מספר לא קטן של קורסים בארץ ובחו"ל, על רכבים 'קצת' יותר חזקים מזה :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז נשארנו עם עדכון תוכנה. מה העלות של זה ? וכמה אני אקבל ללא שיפורים נוספים ?

האם יש אפשרות לחזור לתוכנה המקורית כשהרכב נכנס לטיפול למשל ? (ע"י ביצוע איזשהי פעולה לא מסובכת יחסית לגרום למחשב לחזור לעבוד כמו סטוק).

אני מבין שאין דרך במוסך לגלות את התוכנה המשודרגת, אבל מספיק שהמוסכניק יעשה נסיעת מבחן וירגיש שיש לרכב כוח חריג.. לא ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה סדנאות שמציעות עדכוני תוכנה של חברות שונות apr/giac/revo

התוכנה מוסיפה בממוצע 20-25 כ״ס ועוד שיפור חביב בקג״מ.

בעיקרון אפשר בכל עת לצרוב בחזרה את התוכנה המקורית כדי שבמוסך לא יעלו על זה. מומלץ לפני כניסה למוסך במסגרת האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכנה בלבד ? בלי שום שינויים נוספים ? מי עושה את זה ?

* עכשיו ראיתי את המחיר באתר שלהם - מעל 1500 יורו בגרמניה, זה לא בתקציב שלי לצערי..

http://www.abt-sportsline.de/en/skoda-tuning/octavia/octavia-from-0813/equipment/

2500 ש"ח זה כן משהו שאני מוכן להשקיע.

אגב, לפי המפרט שלהם, המיאוץ מ-0 ל-100 מתקצר רק ב-0.2 שניות (מ-8.5 ל8.3), איך זה הגיוני עם תוספת של 30 כ"ס ?

http://www.abt-sportsline.de/typo3temp/mp_soap_client_files/ProduktDokument/2/5E0_114_170_CHPA_Combi_AS_E.pdf

עריכה אחרונה על ידי misterb

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי, נסה לדבר עם דודי ונתי / דני. מישהו מהם יוכל לדאוג לך לתוכנה.

(ABT הובאו רק כדוגמה לעלייה בהספק / מומנט - מול המקור)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

לבעלי רכבי ליסינג\חברה וכו"ב ,המעוניינים להנות מתוספת הספק מנוע אך פוחדים להסתכן בגילוי\אי נעימות\הסרת אחריות ,אנו מציעים את הפתרון האולטימטיבי : TUNING -BOX.

מדובר למעשה במחשב נוסף "הרוכב" על צמת המחשב המקורי (ללא חיתוך חוט אחד!) ו"מנמיך" את הקריאות אותן מקבל המחשב מחיישני הרכב השונים.

הקריאה הנמוכה לכאורה אותה מקבל המחשב ,גורמת למחשב "לדרוש" יותר הספק מהמנוע ולהעלות משמעותית את הספק המנוע ,מבלי שמחשב המנוע,יודע שהוא עושה זאת.

התוצאה היא כאמור תוספת נכבדה של הספק ומומנט .(בעיקר ברכבי טורבו)

התקנת ה TUNING BOX פשוטה מאוד ואורכת כ 3-4 דקות ,כנ"ל גם הפירוק ,מה שמאפשר פירוק עצמי לפני כניסה לשרות והתקנה עצמית ביציאה מהשירות.

פירוק או התקנת ה TUNING-BOX אינו מותיר עקבות ולא ניתן לגילוי בשום אופן,מה שהופך אותו אידיאלי למצבים מסוג זה.

בנוסף בתום השימוש ברכב וטרם החזרתו לחברת הליסינג ניתן למכור את ה TUNING BOX בשוק החופשי או להעבירו לרכב החדש .(ייתכן שתדרש עלות החלפת צמה בלבד).

שאלות נוספות-בכיף.

אי אנד איי אוטוספורט -ר"ח ברוך הירש 21 בני ברק 03-5702345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...